Scenariusze, które nie doczekały się realizacji (jeszcze)
(11-02-2013, 10:40)SonnyCrockett napisał(a): Raczej dlatego że napisał 5 scenariuszy o policjantach

score! Tylko, że ta historia to jednak trochu coś innego - zresztą Ayer w swoim ostatnim dziele dość dobitnie pokazał, że kompromis to jego drugie imię :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dlatego myślę że na reżysera trzeba kogoś z jajami ale na scenarzystę koleś jest modelowy.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Na scenarzystę w chwili obecnej tylko Aaron 'The God' Sorkin :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Smarzowski powinien zrobić. Bohaterowie będą cytować wykop i reddita i będzie metakomentarz. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Recenzja scenariusza rimejka "The Crow". Poop...

http://latino-review.com/2013/05/06/exclusive-script-resurrect-the-crow/
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Zrzygałem się przed trzecią minutą filmiku i wyłączyłem.

Odpowiedz
Story of Your Life

Tekst z Black List 2011 albo 2012. Imponujący scenariusz. Czytając przez większośc czasu miałem wątpliwości. Premise jest bardzo ciekawe - w kilku-kilkunastu punktach Ziemi lądują obcy. Ludzie próbują się z nimi kontaktować i ma to formę jakiejś rywalizacji / zimnej wojny, obcy coś oferują ale wszyscy na własną rękę próbują opracować metodę komunikacji. Główna postać jest ekspertką lingwistyki, narracja filmu poprzecinana jest flashbackami jej przeszłości.

Proces uczenia obcych angielskiego jest ciekawy, aczkolwiek risercz autora kuleje i postać naukowca, który jest razem z bohaterką w czasie spotkań z duetem obcych praktycznie nie ma nic do roboty. A szkoda, bo można by tu użyć pewnych ciekawych rozwiązań z hipotetycznych sposobów na komunikację z obcymi (Evpatoria message).

Ale przez te wszystkie flashbacki i ogólny klimat historyjki cały czas czytając obawiałem się, że finał będzie jakimś obesranym banałem, pretensjonalnym pierdem, bajką z morałem, która spartaczy fajny film SF.

I co? I skończyło się banalną historyjką, ale byłem nią absolutnie zachwycony. Twist mnie zaskoczył i wiele elementów scenariusza cudnie wpadło w swoje miejsca tworząc kapitalną, kompletną konstrukcję. Nic dodać, nic ująć.

Tzn może nic dodać, nic ująć, ale dało by się zrobić pewne poprawki. Tzn w sumie dwie rzeczy mnie gryzą. Po pierwsze design obcych jest totalnie pozbawiony wyobraźni i głupawy. Po drugie postać pana naukowca jest przylepą i przydała by się jedna czy dwie sceny, w których by się wykazał i przyłożył do nawiązania kontaktu.

Odpowiedz
Scenariusz do niezrealizowanego filmu o Wonder Woman - Jossa Whedona

https://indiegroundfilms.files.wordpress.com/2014/01/wonder-woman-aug7-07-joss-whedon.pdf

Jeśli ktoś był ciekawy jaki pomysł miał Whedona na ten film, to teraz ma przynajmniej okazję przeczytać scenariusz.

Swoją drogą zaskakujące, że dopiero po 8 latach tekst 'wyciekł'. Przypadek czy badanie gruntu przed kolejnym podejściem do filmu?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Kolejna część "Dziewczyny z tatuażem" czeka na produkcję i coś nie zanosi się żeby miało to wkrótce nastąpić, a szkoda. Może w końcu się za to zabiorą bo ponoć prawa do sagi Millenium kosztowały sporo.
salamandra0809, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2014.

Odpowiedz
Całkiem fajny ten scenariusz wonder woman, mogłoby być coś z tego.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Scenariusz być może już w trakcie realizacji:
http://swissukraine.org/2015/03/24/gotland-the-danzig-of-our-time/

Odpowiedz
*test*

Odpowiedz
Uśmiech 
WIem, że nie w temacie ale jak mogę dodać swój scenariusz na tej stronie?  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon