Ankieta: No to kto jest debe
Sly
Arnie
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Schwarzenegger vs Stallone
Nigdzie blisko takich filmów jak Predator, T1, T2 czy Total Recall.

Jego głównym plusem jest muzyka.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Hm, to chyba trochę niesprawiedliwa ocena. "Conan Barbarzyńca" to chyba był film fantasy nr 1 zanim nie pojawił się "Władca Pierścieni". On też otworzył rynek na filmy fantasy - taki "Willow" był już później i był jednak bardziej "bajkowy".

Przynajmniej z tego co pamiętam z tych mrocznych czasów :)

Odpowiedz
Cytat:"Conan Barbarzyńca" to chyba był film fantasy nr 1 zanim nie pojawił się "Władca Pierścieni".

Nawet jesli (choć ja tam zawsze wyżej stawiałem Dark Crystal i w sumie Legendę Scotta chyba też) - cóż z tego, w tematyce fantasy przed LOTRem niewiele było dobrych filmów, więc bycie najlepszym z nich to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie.

Prawdę mówiąc, gdyby nie muzyka Poledourisa nie wiem czy bym znalazł powody by do Conana jeszcze wracać.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Ostatni raz widziałem ten film kawał czasu temu, więc może warto powtórzyć. Ale za młodziaka właśnie bardzo lubiłem fantasy.
Z tego co pamiętam Conan poza ubóstwianym wówczas przeze mnie Arnoldem (i muzyką której wtedy - oczywiście - nie doceniałem) podobał się fajnym stylem wizualnym ery hyboryjskiej, charyzmatycznym Darthem Vaderem jako villainem, filozoficznymi gadkami a przede wszystkim konkretnym postawieniem na klimat fantasy na serio - to się czuje już przy śmierci matki Conana. No niestety późniejszy "Niszczyciel" czy "Red Sonja" to już były inne bajki :D

Arnold w "Barbarzyńcy" to straszne drewno ale nie dla gry aktorskiej go zatrudnili :D

Odpowiedz
Cytat:Arnold w "Barbarzyńcy" to straszne drewno ale nie dla gry aktorskiej go zatrudnili :D
Otóż to:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości