• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sean Penn
Nie siedzę jakoś mocno w temacie karteli, ale to wszystko jest dla mnie dziwne. Po co Penn ogarniał takie spotkanie? Wiem, że to super prestiż i w ogóle czad, ale mało mu w życiu, że pcha się w takie klimaty? Jednak bardziej nie rozumiem, po co El Chapo to było. Chłop poszukiwany jak mało kto, zamiast siedzieć w spokoju, to dogaduje się na wywiady z gwiazdą Hollywood. Wiem, że jego organizacja starannie miało wszystko przygotować, ale jednak jest to przecież ogromne ryzyko. Dziwni ludzie. Pewnie po prostu nie jestem w stanie ich zrozumieć. Inny świat
.

Odpowiedz
Próżność, pycha - to go zgubiło.

A po tym jak media rozdmuchały info, że Penn POMÓGŁ w schwytaniu, średnio to widzę. W każdym razie niepotrzebnie oddał swoją kolekcję broni na przetopienie. Będzie jej potrzebował :)

Odpowiedz
E tam, bedzie beka jak znowu spierdoli*

Moze do szolbiznesu chce sie wkrecic (spotkanie z gwiazda holly) i niedougo zobaczymy jakis tv show: "El Chapo: Moje wielkie ucieczki", potem wywiad u lettermana i kontrakt na wystepy w Vegas :)

*zartuje, za 2-3 lata (gdy juz wydusza z niego wszystko co trzeba) zejdzie na zawal.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
W innym wątku wspominałem o kapitalnym filmie dokumentalnym "Secrets of Mexico's Drug War" (2015, bbc). El Chapo jest tam portretowany (przez agentów DEA) jako jeden z najinteligentniejszych przestępców ever. Mówią, że jakby nie był szefem kartelu i jakby inaczej kanalizował swoje talenty, to mógłby być CEO DuPonta albo innego giganta - taki jest przedsiębiorczy.

Wiem, jak to brzmi, gdy się patrzy na typa. Tutaj kilka minut po schwytaniu:

Odpowiedz
Powiadają że stara miłość nie rdzewieje... :)

[Obrazek: Madonna-Haiti11-767x1024.jpg]

Odpowiedz
A stare siniaki się goją. :)

Odpowiedz
Ostatnio M odżegnywała się od tych zarzutów, tak czy siak, co by tam się wtedy między nimi nie działo, fajnie że się pogodzili.

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
oh szon

http://gawker.com/the-best-parts-of-sean-penn-s-insane-out-of-touch-60-m-1753612497
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Penn to doskonały przykład, co się dzieje z ludzkim mózgiem, gdy przedawkujesz pewną ideologię zaczynającą się na literę "L" :)

Odpowiedz
Rogan beszta Penna :) :) :)

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/03/sean-penn-not-in-love-with-acting-anymore-cbs-sunday-morning-1202351613/

No ostatnio mało go było. Czekam na ten ostatni film z jego udziałem, gdzie wystąpi u boku Mela Gibsona.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości