Ankieta: Najlepsz
Identity
Supremacy
Ultimatum
[Wyniki ankiety]

Seria Bourne (2002-2016)
No ale spektakularna akcja i Spectre się wykluczają. Więc kogoś poniosło w porównaniach.

Odpowiedz
Porównania do Spectre? Nowy Bourne musiałby być gorszy od Dziedzictwa, w to nie uwierzę. :P Poza tym, tak twierdzi tylko jeden recenzent, który uważa ostatniego Bonda za lepszego od Bourne'a. A zatem, gość jest mało wiarygodny.

Ale recki smucą. Zarówno na RT jak i na MTC dość mieszane. Niby nie ma żadnych wyraźnie negatywnych, ale do recenzji trylogii daleko. Podobno jest to spektakularne kino akcji i dobry stand-alone movie, ale jako kontynuacja nie pokazuje nic nowego i jest - o czym pisałem w swojej recenzji trylogii i co się pogłębiało z każda kolejną częścią - jeszcze bardziej Hollywoodzka!

Matt ma zaledwie 25 linijek tekstu w nowym Bournie:
https://www.cinemablend.com/news/1535520/dont-expect-matt-damon-to-talk-much-in-jason-bourne

Niestety, trafiła mi się dwójka w piątek i na film idę dopiero w sobotę. :(

Odpowiedz
(26-07-2016, 09:44)Crash napisał(a): Ponoć akcja jest spektakularna
Już samo to jest wystarczającym powodem, by porównania ze Spectre, filmem w którym akcji jest mniej niż w trailerze Bourne'a, się nie obawiać. Drugim powodem jest to, że na żadnym materiale promocyjnym Damon nie ma miny mówiącej "Kurva, możemy to już skończyć? Spać mi się chce."

Odpowiedz
A może by tak wszystkie posty od Snappika, z nim włącznie, przenieść do odpowiedniego tematu?

Odpowiedz
Stuckman twierdzi, że jest dobrze, ale przez jeden wątek okołoFacebookowy (wałkowany co jakiś czas) fabuła niepotrzebnie się rozjeżdża, co mocno obniża poziom funu. Sceny akcji podobno kopią dupę, a aktorstwo jest lepsze niż można się spodziewać. Grade: B jak Bourne :)

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Czy naprawdę musicie tego typa wklejać w każdy temat?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Gość wkłada serce do tych recenzji i robi znacznie lepszy kontent od takiego Jeremiego Jahnsa. Sam skit pod koniec recenzji - zabawny i puszcza oczko do wszystkich filmów w serii.

Odpowiedz
Ja jestem wierny Bourne'owi i do kina pójdę obowiązkowo. Toć to człowiek, który potrafi przejść odprawę paszportową, nawet gdy ścigają go Iluminaci zupełnie bez operacji plastycznej twarzy.

Zresztą kto nie kocha nadludzi, którzy są mistrzami wszystkich sztuk walki w jednym :)

Odpowiedz
(27-07-2016, 19:21)Snappik napisał(a): Stuckman twierdzi, że jest dobrze, ale przez jeden wątek okołoFacebookowy (wałkowany co jakiś czas) fabuła niepotrzebnie się rozjeżdża, co mocno obniża poziom funu. Sceny akcji podobno kopią dupę, a aktorstwo jest lepsze niż można się spodziewać. Grade: B jak Bourne :)

Powtórzę po raz drugi. Czy ktoś wszystko od pierwszego posta Snappika na tej stronie przeniesie do odpowiedniego tematu, a mu da ostrzeżenie? Bo robi śmietnik.

Odpowiedz
Przecież to kontynuacja cyklu, a my jesteśmy w dziale "Serie filmowe". Nie lepiej edytować tytuł wątku i dodać /Jason Bourne (2016)?

Ostrzeżenie? Zjedź Snickersa.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
A ponoć zoperowali mu ten kij :D

PS
Nie rozumiem tego spuszczania się jutuberem Chrisem na tym forum. On jest jakąś dla was alfą i omegą czy co ?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(28-07-2016, 10:07)Snappik napisał(a): Przecież to kontynuacja cyklu, a my jesteśmy w dziale "Serie filmowe". Nie lepiej edytować tytuł wątku i dodać /Jason Bourne (2016)?

No przecież w lutym specjalnie zmieniono nazwę tego tematu i wydzielono osobny wątek dla nowej części. A ty teraz cały czas będziesz pisał o nowym Bournie w temacie o Identity/ Supermacy/ Ultimatum?

Oczywiście, że dawałbym warna jeśli zaledwie post pod tym jak piszę, że jesteś w nieodpowiednim temacie, ty dalej piszesz i wklejasz coś w nieodpowiednim temacie. Takim byłbym zakapiorem jako moderator. ;)

Odpowiedz
Star Trek ma jeden temat na trzynaście filmów a Bourne'owi potrzebny osobny na czwartą? Po hooY? Tylko Juby się tym jara.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Wg powinno się połączyć te wątki bourneowe wszystkie ; p
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wszystkie filmy z cyklu "Coś tam Bourne coś tam" znajdują się w tym temacie. Nie płakać i nie stwarzać sobie problemów.

Odpowiedz
Z okazji premiery nowej części, nowy honest trailers do trylogii Bourne'a.

Odpowiedz
To chyba nie dobrze świadczy o tym Honest Trailerze jeśli ani razu się nie zaśmiałem? :P

(28-07-2016, 12:19)Gieferg napisał(a): Star Trek ma jeden temat na trzynaście filmów a Bourne'owi potrzebny osobny na czwartą? Po hooY?

Jak dla mnie jeden temat powinien służyć jedynie starszy, zamkniętym serią. Jeśli jakieś ciągle trwają to każdej kolejnej części, przy której istnieje prawdopodobieństwo napisanych ponad jednej strony postów, należy się własny temat, żeby był porządek i żeby później nikt nie musiał szukać przez kilkadziesiąt zakładek opinii o jednym filmie, przez to, że ostatnie kilkadziesiąt jest już o kolejnej części.

A już pomijając to, że to nie użytkownik musiał podporządkować się zasadom forum i pisać w odpowiednim temacie, tylko moderator poprzestawiał forum dla widzimisię użytkownika, połączenie tych tematów było bardzo niefajne. Zły Mierzwiak, niedobry Mierzwiak, asio spać!

Odpowiedz
Ostatnio czy to Honest Trailers czy HISHE, to rzadko kiedy nawet drga mi twarz, zero jakichkolwiek zabawnych momentów :(

Odpowiedz
Właśnie wszedłem na RT i MTC żeby zobaczyć jak tam recki.

Odpowiedz
Ten sezon letni to jakaś porażka, Bourne już jest na zielono, ale to nie musi oznaczać słabego filmu, wszak Ghostbusters są "fresh"...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon