Seria Cloverfield
Niezłą kampanię ma ten film, dałem się wrobić i wsiąkłem, szukając o nim informacji. :) Większego wprowadzenia nie będzie, bo w zasadzie wiele nie wiadomo, ale wpisujcie tu swoje domysły. To wątek "na zapas". ;)

Na początek ciekawe filmiki:

=

=

Odpowiedz
Tak. Ja szukam różnych informacji odkąd obejrzałem oficjalny teaser. Właściwie wiadomo już całkiem sporo:

- Nie jest to film o Godzilli.
- To całkowicie nowy potwór.
- Film nie posiada tytułu, jedynie tytuły robocze: Cloverfield, 1-18-08, Slusho, Furious, Monstruos, [...]
- Film będzie prawdodobnie w takim stylu, w jakim widzimy go w teaserze tj. filmowany zwykłą ręczną kamerą (Blair Witch Project Style)
- Premiera wiadomo 1-18-08
- Abrams obiecał niebawem trailer z prawdziwego zdarzenia.
- Potwór to prawdopodobnie Alien.

Teaser i plakat są dostępne na Apple-u.

Odpowiedz
Ktoś wysunął gdzieś ciekawą teorię, że teaser nie pokazuje właściwego filmu, tylko kawałki, hmm, "retrospekcji" - tyle że nie obrazowanej poprzez zaglądanie do wspomnień bohatera, a poprzez pokazywanie "archiwalnych" filmów.

Odpowiedz
A ja tego nie obejrze jak tylko okaze sie ze to potwor z kosmosu. Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.
Wyjatkiem jest tu ID4, ale technicznie nie ma wielkiego monstrum tylko inwazja :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Teorii jest mnóstwo. Część osób twierdzi że potwór był zakopany, i przebudził się po wiekach (Slasho Theory).

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.

Chyba, że potwór jest grany przez kolesia w gumowym kostiumie.

Odpowiedz
Takie filmy też istnieć muszą. To rozrywka w czystej postaci. Totalny armageddon bawi masy, i nie powiem Ja też lubię od czasu do czasu obejrzeć totalną destrukcję :) Potwór gorszy, groźniejszy, wścieklejszy i większy od Godzilli, to brzmi dobrze :D

Odpowiedz
Ja dziekuje za rozrywke gruby facet silky costume.Ten teaser mi nie przyapdl do gustu ,jest jakis inny jeszcze ? .No i raczej pojda w pizdu jakies budynki amerykanske ,zeby to czlek amerykansky przegryzajacy cheeseburgera wystraszyl sie ,ze jego ukochany ESB lub WH poszlo w pizdziec .

Odpowiedz
nie widziałem nic, oprócz plakatu, który wydał mi sie lekko tandetny (jeśli katastrofa, to zawsze kurła zawsze musi być Statua Wolnośc, taki zajebisty Symbol z wielkiej litery).
mam ochote na dobrego rodzaju rozpierduche, ale drugiego ID4 albo Wojny Światów (swoja drogą dobrych filmów) nie zdzierżę. Niedługo czeka mnie seans koreańskiego The Host, więc w sprawie filmu-z-rekordową-ilością-tytułów wypowiem sie więcej gdy poznam współczesną konkurencję 8)

Odpowiedz
'Host' to trochę inna para kaloszy;)

Odpowiedz
wiec przydałby sie nowy topic o koreańskim potworze 8)

ciekawi mnie kwestia realizacji. Oconnel wspomniał o ręcznej kamerze i nie powiem - to jest intrygujące, bo... inne.

Odpowiedz
Jeżeli nie widziałeś teaser-a to warto looknąć:
http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/

Odpowiedz
nieoficjalnie będzie to kolejna część ghostsbusters a ten mega potwór to powracający Stay Puft Marshmallow Man :lol:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
NIKT NIE OPRZE SIE MOCY PIANKOWEGO MARYNARZYKA ! muahaha

Odpowiedz
Filmów katastroficznych było sporo, nawet tych o potworach z kosmosu/spod ziemi/z innego wymiaru/etc., ale nie było żadnego kręconego cały czas w stylu Blair Witch. Teaser zrobił na mnie wrażenie i zdecydowanie pójde na ten film (chyba, że wyjdą trailery, które mnie zniechęcą). Może byc naprawdę ciekawie.

Niektórzy sugerują coś z diabłem (na zdjęciach na stronie gdzieś coś wygląda jak róg wychodzący z głowy i takie tam :P).
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Film zapowiada się na coś świeżego. A że znowu zostaje zniszczona Statua Wolności? Who cares, w żadnym filmie żaden potwór nie rzucał jej głową!

Co poza tym? Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

Dobre podsumowanie, naprawdę nie ma co sobie robić smaka na cokolwiek dobrego;)

Odpowiedz
Latajacy dym ,ktory bedzie zabijal ,ale tak naprawde pod koniec g.... ujrzymy ,wyjdziemy z kina i bedziemy sie zastanawiac jak tu spalic moje kino .

Odpowiedz
Maszyna reklamowa jedzie pełną parą...

Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie informacjami najnowsza produkcja J.J. Abramsa, projekt znany do tej pory jako "Cloverfield" lub "1-18-08", zmienił tytuł i od tej pory nazywa się "Wreck". Twórcy filmu na razie jednak nie komentują tych doniesień.

"Cloverfield" lub "Wreck" ma być filmem o gigantycznych potworach, a jednego z nich twórcy określają mianem pasożyta. Wśród filmowców, zajmujących się jego realizacją obrazu znajdują się: Drew Goddard, jeden z twórców fabuły serialu "Lost: Zagubieni", który napisał jego scenariusz oraz Matt Reeves ("Żałobnik"), który zajmuje się jego reżyserią. Abrams kieruje całością produkcji.

Roboczy tytuł filmu, "1-18-08", to także data jego kinowej premiery w Stanach Zjednoczonych.

Odpowiedz
Wow, toście mnie zaciekawili. Wybiore się. Jak to u mnie zagrają.. no, twórcy związani z Lost, to daje nadzieję.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon