Seria Cloverfield
Co póki co nie ma najmniejszego znaczenia i niczego nie wnosi do jednego ani do drugiego.

Odpowiedz
Nie wnosi ale milo jest wiedziec, ze jednak to jest ten sam swiat. Mozna teraz dywagowc czy potwor z Cloverfield zostal wyslany przez istoty z Cloverfield Lane.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No można. Tylko po co? :)

Odpowiedz
Kurde, jak to po co? Z samej ciekawosci i checi zglebienia badz co badz tego ciekawego swiata. Ja tam lubie takie smaczki;)

Odpowiedz
Na pewno sequele? Cloverfield nie miało być po prostu marką sygnującą filmy sci-fi? Bo nie bardzo widzę żadnego sensownego powiązania pomiędzy trzema tak różnymi fabułami, tylko sprzeczności.

Odpowiedz
No raczej nie, skoro postac ktora gra Goodman zostala pracownikiem roku firmy, ktora byla oskarzana w Cloverfield o wybudzenie Clovera. Raczej to przypadek nie jest, wszystko jest w materialach viralowych. Nie wiem jak kolejny film bedzie sie laczyl z poprzednimi, ale moge sie zalozyc, ze to bedzie dalej ten sam swiat.

Odpowiedz
Cytat:skoro postac ktora gra Goodman zostala pracownikiem roku firmy

Wait, what? Jakiej firmy? Jaki pracownik roku? Skąd to wiesz?

Cytat:, ktora byla oskarzana w Cloverfield o wybudzenie Clovera

Jakie wybudzenie? O czym ty mówisz?!

Odpowiedz
Ano. Wystarczy połączyć poszlaki pozostawione na drugim planie oraz w marketingu wirusowym. Problem raczej w tym, na ile jest to coś wiążącego, a na ile jest to tylko easter egg. W większości produkcji Abramsa znajdują się tego typu smaczki, co niekoniecznie oznacza, że są one w tym samym uniwersum ;)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Chyba by mnie pogięło żebym jeszcze poza filmem śledził marketing wirusowy.:) Po to jest film, żeby opowiedzieć historię - nie wkręcam się w marketing, bo wiem, czemu to służy i z jakim nastawieniem jest to robione.:)

Odpowiedz
Ale to są takie zabawny dla fanów, a nie coś potrzebnego do zrozumienia filmu. Na chwilę obecną to oba te filmy mogą, ale wcale nie muszą być w tym samym świecie.

Odpowiedz
I to mnie trochę wkurza: niby sequel, ale nie sequel, może sequel, zgadnij, są poszlaki, ale są niekonkretne... Oooo wy. Zdecydujcie się. To wasz film, god dammit.

Odpowiedz
Ale o co Ci chodzi? Przecież to taka sama sytuacja jak z "Reservoir Dogs" i "Pulp Fiction".

Odpowiedz
Eee... what? Że niby bracia Vega? Sorry, ale nie robiono wokół tego marketingowej burzy.:)

Odpowiedz
No skoro nie wiedziałeś o tych powiązaniach pomiędzy "Cloverfield" a "10 Cloverfield Lane", to raczej nie nazwałbym tego marketingową burzą.

Odpowiedz
http://www.slashfilm.com/cloverfield-sequel-netflix/

Huehue. Netflix może zgarnąć kolejny film do siebie :) Najpierw Anihiliacja, teraz to. Wtf, Paramount? :D

Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że wypad do kina kosztuje tyle ile miesięczna subskrypcja Netflixa, to mogę z tym żyć ;)

Odpowiedz
Paramount jest w tak słabej sytuacji, że przyda mu się każdy milion. Netflix nie żartował z tymi 80 filmami rocznie, ciekawe jeszcze na ile będzie przekonujący podczas trwającego właśnie Sundance.

Odpowiedz
Według mnie miesięczny abonament Netflixa kosztuje tyle co karta unlimited do Cinema City.

Odpowiedz
Pewnie doliczył sobie popcorn :)

Odpowiedz
Doliczyłem sobie dojazd. Na popcorn mnie nie stać ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon