Seria Cloverfield
przypomina mi to podnietę związaną ze "Sky Captain" - też miało zaskoczyć, spowodować opad szczęki i mokre krocze, a jak się skończyło - wiadomo... rewelacyjna forma, treść do dupy.

Odpowiedz
A przy Sky Captain też była tajemnica i domysły? Nie przypominam sobie, ale wtedy jeszcze mnie na forum nie było :P

Odpowiedz
Eno, przecież robią to spece od 'Lost', musi być super!

Ludzie, obudźcie się;)

Odpowiedz
A śpimy? :P Czyżbyś pił tutaj do mojego posta nr.1 w tym temacie?
Edit : pomyłeczka. Ale w pisaniu. Płeć znam. Przepraszam urażonego.

Odpowiedz
Myślałem że D'mooN to facet. O.O
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Nope, po prostu delektuję się maestrią zamorskich speców od robienia szumu:)

Glut napisał(a):Myślałem że D'mooN to facet. O.O

Też tak mi się wydawało.

Odpowiedz
Ach. Rozumiem. Idzie im znakomicie :) mam tylko nadzieję że to bedzie coś więcej niż monster movie. Ale oczyma wyobraźnii już widzę te kolejki, przedpremiery i odkrywanie nowych "tajemnic"

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):A przy Sky Captain też była tajemnica i domysły? Nie przypominam sobie, ale wtedy jeszcze mnie na forum nie było :P

nie o tajemnice i domysły się rozchodzi, a o specyficzny marketing - na widzów czeka coś niesamowitego, wizualnie oszałamiającego; coś czego w kinie jeszcze nie było, a jeśli ktoś powie, że było, to się myli, bo to najnowsza nowość i najprzedniejszy pomysł pośród filmowych pomysłów. nie przeczę, że będzie ok, ale do tego typu widowisk jestem nastawiony lekko sceptycznie, a na pewno ostrożnie. bo o formę głównie tu biega, to ona będzie podniecać, a nie treść (historia)

Odpowiedz
Teraz zrozumiałem. I jak wpomniał D'mooN to charakterystyczne podsycanie atmosferki i robienie szumu.

Odpowiedz
Z jednej strony świetny sposób by wzbudzić zaintrygowanie i ciekawość widzów (od pewnego czasu obserwuje na You Tubie użytkowników którzy jakieś Re-serche robią by odkryć prawdę o tym obrazie) z drugiej strony im bardziej będą intrygować tym bardziej potem widzowie się zawiodą jeśli będzie to coś słabego choć zwiastun też zapowiada świetnie...

Znajomy wspominał coś o plotkach że to ma być fabularnie powiązane z Biblijną Apokalipsą [jak wiadomo i w Biblii pojawiają się wielkie potwory, jak np. Lewiatan i Behamot] choć pewne źródła twierdzą że to będzie coś Kosmito-tematycznego [no ale kto powiedział że nie można powiązać jednego z drugim? ]

Mnie w każdym razie zwiastun pozytywnie do tego obrazu nastawił i chętnie się wybiorę by przynajmniej ciekawość zaspokoić... Choć zapewne nim się wybiorę do kina już świat wytrąbił co to było...

Odpowiedz
[Obrazek: 1390694335f85169d353bcurr5.jpg]

Odpowiedz
Wyglada jak dziecko milosci Godzilli, wieloryba i Pudziana...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Całe szczęście, że to tylko fan-art...

Odpowiedz
na pewno wieloryb + foka + krab + Gwoemul + dzwonnik z Notre-Dame + Godzilla?

Odpowiedz
desjudi napisał(a):na pewno wieloryb + foka + krab + Gwoemul + dzwonnik z Notre-Dame + Godzilla?
+ kalarepa

Odpowiedz
Mniejsza o wygląd, ważne jak będzie prezentował się na ekranie. Jeśli będzie stanowił prawdziwe zagrożenie i będzie to dobrze pokazane, to stwór może wyglądać nawet jak butelka wc-kaczki.

Odpowiedz
podobno to któryś z poniższych...

[Obrazek: istockphoto2376051monstrv9.jpg]

Odpowiedz
D'mooN napisał(a):[Obrazek: 1390694335f85169d353bcurr5.jpg]
Fajne, mnie się podoba.

Gdzieś była mowa że jeden ze stworów ma mieć coś wspólnego z wielorybem i nie obraziłbym się, gdyby tak wyglądał, zresztą skoro film ma być z perspektywy kamery trzymanej przez bohatera, to wygląd tych potworów aż tak ważny nie jest, nie będzie przecież żadnych szerokich planów czy ujęć z helikoptera ukazujących monstra w całej okazałości.

Odpowiedz
Ten na samym dole po lewej wygląda groźnie... Na bank to będzie ten. (to apropo postu desa)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Monstrum z rysunku to ewidentnie wieloryb mutant, jesli miałbym strzelać to płetwal błękitny (charakterystyczne podbrzusze z paskami wzdłuż ciała), największe zwierze na Ziemi. Podłużne cielsko, płetwa grzbietowa i wielorybi ogon. Właściwie jedyne różnice to rozmiar i liczba płetw, a raczej zmutowanych płetwo-kończyn :D , no i mnóstwo zwisających wypustek . Na bank to jakaś pochodna wieloryba :D
get ready for suprise...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon