Seria Cloverfield
przypomina mi to podnietę związaną ze "Sky Captain" - też miało zaskoczyć, spowodować opad szczęki i mokre krocze, a jak się skończyło - wiadomo... rewelacyjna forma, treść do dupy.

Odpowiedz
A przy Sky Captain też była tajemnica i domysły? Nie przypominam sobie, ale wtedy jeszcze mnie na forum nie było :P
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Eno, przecież robią to spece od 'Lost', musi być super!

Ludzie, obudźcie się;)

Odpowiedz
A śpimy? :P Czyżbyś pił tutaj do mojego posta nr.1 w tym temacie?
Edit : pomyłeczka. Ale w pisaniu. Płeć znam. Przepraszam urażonego.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Myślałem że D'mooN to facet. O.O
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Nope, po prostu delektuję się maestrią zamorskich speców od robienia szumu:)

Glut napisał(a):Myślałem że D'mooN to facet. O.O

Też tak mi się wydawało.

Odpowiedz
Ach. Rozumiem. Idzie im znakomicie :) mam tylko nadzieję że to bedzie coś więcej niż monster movie. Ale oczyma wyobraźnii już widzę te kolejki, przedpremiery i odkrywanie nowych "tajemnic"
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):A przy Sky Captain też była tajemnica i domysły? Nie przypominam sobie, ale wtedy jeszcze mnie na forum nie było :P

nie o tajemnice i domysły się rozchodzi, a o specyficzny marketing - na widzów czeka coś niesamowitego, wizualnie oszałamiającego; coś czego w kinie jeszcze nie było, a jeśli ktoś powie, że było, to się myli, bo to najnowsza nowość i najprzedniejszy pomysł pośród filmowych pomysłów. nie przeczę, że będzie ok, ale do tego typu widowisk jestem nastawiony lekko sceptycznie, a na pewno ostrożnie. bo o formę głównie tu biega, to ona będzie podniecać, a nie treść (historia)

Odpowiedz
Teraz zrozumiałem. I jak wpomniał D'mooN to charakterystyczne podsycanie atmosferki i robienie szumu.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Z jednej strony świetny sposób by wzbudzić zaintrygowanie i ciekawość widzów (od pewnego czasu obserwuje na You Tubie użytkowników którzy jakieś Re-serche robią by odkryć prawdę o tym obrazie) z drugiej strony im bardziej będą intrygować tym bardziej potem widzowie się zawiodą jeśli będzie to coś słabego choć zwiastun też zapowiada świetnie...

Znajomy wspominał coś o plotkach że to ma być fabularnie powiązane z Biblijną Apokalipsą [jak wiadomo i w Biblii pojawiają się wielkie potwory, jak np. Lewiatan i Behamot] choć pewne źródła twierdzą że to będzie coś Kosmito-tematycznego [no ale kto powiedział że nie można powiązać jednego z drugim? ]

Mnie w każdym razie zwiastun pozytywnie do tego obrazu nastawił i chętnie się wybiorę by przynajmniej ciekawość zaspokoić... Choć zapewne nim się wybiorę do kina już świat wytrąbił co to było...

Odpowiedz
[Obrazek: 1390694335f85169d353bcurr5.jpg]

Odpowiedz
Wyglada jak dziecko milosci Godzilli, wieloryba i Pudziana...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Całe szczęście, że to tylko fan-art...

Odpowiedz
na pewno wieloryb + foka + krab + Gwoemul + dzwonnik z Notre-Dame + Godzilla?

Odpowiedz
desjudi napisał(a):na pewno wieloryb + foka + krab + Gwoemul + dzwonnik z Notre-Dame + Godzilla?
+ kalarepa

Odpowiedz
Mniejsza o wygląd, ważne jak będzie prezentował się na ekranie. Jeśli będzie stanowił prawdziwe zagrożenie i będzie to dobrze pokazane, to stwór może wyglądać nawet jak butelka wc-kaczki.

Odpowiedz
podobno to któryś z poniższych...

[Obrazek: istockphoto2376051monstrv9.jpg]

Odpowiedz
D'mooN napisał(a):[Obrazek: 1390694335f85169d353bcurr5.jpg]
Fajne, mnie się podoba.

Gdzieś była mowa że jeden ze stworów ma mieć coś wspólnego z wielorybem i nie obraziłbym się, gdyby tak wyglądał, zresztą skoro film ma być z perspektywy kamery trzymanej przez bohatera, to wygląd tych potworów aż tak ważny nie jest, nie będzie przecież żadnych szerokich planów czy ujęć z helikoptera ukazujących monstra w całej okazałości.

Odpowiedz
Ten na samym dole po lewej wygląda groźnie... Na bank to będzie ten. (to apropo postu desa)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Monstrum z rysunku to ewidentnie wieloryb mutant, jesli miałbym strzelać to płetwal błękitny (charakterystyczne podbrzusze z paskami wzdłuż ciała), największe zwierze na Ziemi. Podłużne cielsko, płetwa grzbietowa i wielorybi ogon. Właściwie jedyne różnice to rozmiar i liczba płetw, a raczej zmutowanych płetwo-kończyn :D , no i mnóstwo zwisających wypustek . Na bank to jakaś pochodna wieloryba :D
get ready for suprise...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon