Seria Cloverfield
Tak, nie jestesmy slepi...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Dr_Bakier nie daj się sprowokować, on już tak ma, że uważa się za najmądrzejszego. Niech sobie żyje w takim przekonaniu, hu kers :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Mush Room, ściup koparę.
Jakbys nie zauwazyl wczesniej juz bylo pisane, że to cos wyglada jak wieloryb wiec nie widze sensu rozpisywac dlaczego wyglada jak wieloryb skoro i tak WIDAC, ze to wieloryb jest na tym fan-arcie.
--
Laozi

Odpowiedz
Hehe, udało mi się :)

Swoją drogą, po co się tak rozpisujecie nad fan-artem jakimś? Czy to potwierdzone już, że tak ma to wyglądać.

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Jakbys nie zauwazyl wczesniej juz bylo pisane, że to cos wyglada jak wieloryb wiec nie widze sensu rozpisywac dlaczego wyglada jak wieloryb skoro i tak WIDAC, ze to wieloryb jest na tym fan-arcie.
A może Ja jestem niewidomy tylko kumpel za mnie czyta i pisze wszystkie posty :P :P :P

No dobra nie jestem ale ktoś mógłby być.

W każdym razie fanart wygląda super i licze że filmowy potwór będzie prezentował się podobnie.
Liczyłem że to będzie coś w rodzaju wielkiej ośmiornicy/mątwy... Ale wielki wieloryb? Też świetny pomysł.

Odpowiedz
Maik napisał(a):No dobra nie jestem ale ktoś mógłby być.
Pomyslales wogole przed napisaniem posta? Niewidomy na forum? Co jeszcze...? :roll:
--
Laozi

Odpowiedz
Niewidomego na forum jeszcze bym przełknął, ale niewidomego na forum dotyczącym filmów już nie za bardzo. ;)

Odpowiedz
Yossa napisał(a):Niewidomego na forum jeszcze bym przełknął, ale niewidomego na forum dotyczącym filmów już nie za bardzo. ;)
Może lubi filmy dla muzyki :P

Odpowiedz
Trailer Cloverfield (chyba taki w końcu będzie ostateczny tytuł filmu) w NORMALNEJ jakości, na razie w wersji flash: http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=21492

Autentycznie muszę się na to wybrać do kina.

UPDATE Trailer w HD http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/

Odpowiedz
ja tam tylko powiem WOW.
podobnie jak Mierzwiak - must see in kino :)

Odpowiedz
To tego NIE reżyseruje Abrams?!?!?!

W ogóle - trailer fajny, scena ostrzału zrobiła na mnie kolosalne wrażenie, ale 90 minut w tej formie to trochę - chyba - za dużo... Gdyby to były tylko wstawki do fabuły, a najlepiej znaleziony przy trupie film oglądany w środku projekcji, albo jeszcze lepiej - tylko prolog, byłoby cool. Bo w filmach o potworach ma być świetnie widać potwory, god dammit. Bez zbytnio rozhuśtanej kamery. A że można połączyć "ludzką" perspektywę z "normalnymi" zdjęciami, pokazał już Spielberg w Wojnie światów.

Odpowiedz
military, stanę w opozycji. W takiej formie w jakiej ma być ten film, mam szczerą nadzieję że nie pokażą potwora. Ewentualnie jakieś rozmazane ujęcia, jakiś fragment jak w trailerze gdzie przemyka między budynkami.

Co do formy - kwestia upodobań i organizmu - gdzieś natknąłem się na wypowiedź że z powodu choroby lokomocyjnej ktoś na pewno na ten film nie pójdzie :wink: Mnie się to podoba, na pewno w wielu scenach spowoduje niezłe napięcie.

Odpowiedz
Przypomina mi to Blair Witch Project, który to film, niestety, jest dla mnie totalną porażką i jedyne co wzbudza to senność. :)

Odpowiedz
ee tam, military czepiasz się :) kwestia upodobania. ja podpisuję się ręcmi i nogmi pod Mierzwiakiem.

Odpowiedz
Ilekroc ogladam kolejny trailer Cloverfield (tytul juz oficjalny), ilekroc ogladam nowe zdjecia z tegoz filmu i ilekroc czytam o jakichs nowosciach z tym filmem zwiazanych, tylekroc niknie moja nadzieja na dzielo wymykajace sie schematom kina katastroficzno-potworowego. Coraz czesciej mysle, ze zamiast czegos nowego bedzie to cos znajomego i nie do konca swiezo pachnacego.

Oczywisscie mozna sie madrzyc, ze zrobiloby sie dany film lepiej, wprowadziloby sie wiecej psychologii, charakterystyki postaci, ukazaloby sie wiecej dramatyzmu i benzadziei calej sytuacji. Jednak ja naprawde sklaniam sie ku tezie, ze J.J. Abrams wypusci w swiat kolejny film o potworze, dla odmiany krecony w tonacji Blair Witch Project.

Bardzo chcialbym sie mylic. Naprawde!

Odpowiedz
zombie_sidekick napisał(a):Oczywisscie mozna sie madrzyc, ze zrobiloby sie dany film lepiej, wprowadziloby sie wiecej psychologii, charakterystyki postaci, ukazaloby sie wiecej dramatyzmu
Żartujesz, czy naprawdę piszesz o filmie w którym POTWORY ATAKUJĄ NOWY JORK?

Cytat:Jednak ja naprawde sklaniam sie ku tezie, ze J.J. Abrams wypusci w swiat kolejny film o potworze
Bo to jest kolejny film o potworze.

:?

Odpowiedz
A nie chcialbys obejrzec czegos nowego? Choc troszke bardziej ambitnego?

Naprawde musi to byc nowa "Godzilla" (1998)?! Po co robic centrymetrowe kroki naprzod (film o potworze, ale z kamera z reki), skoro mozna skoczyc kilka metrow dalej (film o 'potworze', ale tak naprawde o nas samych).

Odpowiedz
Sorry, ale jedyne co mogę napisać to: :lol:

Chcę zobaczyć ekscytujący film o potworach i Cloverfield na taki się zapowiada. Jak będę chciał dowiedzieć się czegoś o człowieku (sic!) to sobie włączę któryś z dramatów IĂąárritu a nie film w którym potwór gigant odrywa Statui Wolności głowę.

Stary, rozbawiłeś mnie na cały dzień, wielkie dzięki.

PS. Zapewne takie podejście do tematu jakie przedstawiłeś miałby młody, polski reżyser zaraz po filmówce.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Sorry, ale jedyne co mogę napisać to: :lol:

Chcę zobaczyć ekscytujący film o potworach i Cloverfield na taki się zapowiada. Jak będę chciał dowiedzieć się czegoś o człowieku (sic!) to sobie włączę któryś z dramatów IĂąárritu a nie film w którym potwór gigant odrywa Statui Wolności głowę.

Stary, rozbawiłeś mnie na cały dzień, wielkie dzięki.

Nie wiem co w twierdzeniu sidekicka jest takiego smiesznego. Dobry horror czy film katastroficzny zawsze traktuje przeroznie odziane zagrozenie (tutaj potwor) jako pretekst do powiedzenia czegos o czlowieku. Ide o zaklad, ze Cloverfield takze nie bedzie filmem "o potworach".

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Dobry horror czy film katastroficzny zawsze traktuje przeroznie odziane zagrozenie (tutaj potwor) jako pretekst do powiedzenia czegos o czlowieku. Ide o zaklad, ze Cloverfield takze nie bedzie filmem "o potworach".
A czy ja mówię że nie?

Tylko że pisanie o jakiejś psychologii, używanie słowa "ambitny" w przypadku takiej produkcji mnie - właśnie tak - śmieszy.

I w przeciwieństwie do ciebie stawiam na to, że Cloverfield skupi się na potworach i wyciśnięciu ostatnich soków z konwencji jaką sobie ten film obrał, a nie będzie przedstawiał żadnych prawd o człowieku, co zresztą totalnie mi wisi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon