Seria Cloverfield
Niezłą kampanię ma ten film, dałem się wrobić i wsiąkłem, szukając o nim informacji. :) Większego wprowadzenia nie będzie, bo w zasadzie wiele nie wiadomo, ale wpisujcie tu swoje domysły. To wątek "na zapas". ;)

Na początek ciekawe filmiki:

=

=

Odpowiedz
Tak. Ja szukam różnych informacji odkąd obejrzałem oficjalny teaser. Właściwie wiadomo już całkiem sporo:

- Nie jest to film o Godzilli.
- To całkowicie nowy potwór.
- Film nie posiada tytułu, jedynie tytuły robocze: Cloverfield, 1-18-08, Slusho, Furious, Monstruos, [...]
- Film będzie prawdodobnie w takim stylu, w jakim widzimy go w teaserze tj. filmowany zwykłą ręczną kamerą (Blair Witch Project Style)
- Premiera wiadomo 1-18-08
- Abrams obiecał niebawem trailer z prawdziwego zdarzenia.
- Potwór to prawdopodobnie Alien.

Teaser i plakat są dostępne na Apple-u.

Odpowiedz
Ktoś wysunął gdzieś ciekawą teorię, że teaser nie pokazuje właściwego filmu, tylko kawałki, hmm, "retrospekcji" - tyle że nie obrazowanej poprzez zaglądanie do wspomnień bohatera, a poprzez pokazywanie "archiwalnych" filmów.

Odpowiedz
A ja tego nie obejrze jak tylko okaze sie ze to potwor z kosmosu. Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.
Wyjatkiem jest tu ID4, ale technicznie nie ma wielkiego monstrum tylko inwazja :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Teorii jest mnóstwo. Część osób twierdzi że potwór był zakopany, i przebudził się po wiekach (Slasho Theory).

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.

Chyba, że potwór jest grany przez kolesia w gumowym kostiumie.

Odpowiedz
Takie filmy też istnieć muszą. To rozrywka w czystej postaci. Totalny armageddon bawi masy, i nie powiem Ja też lubię od czasu do czasu obejrzeć totalną destrukcję :) Potwór gorszy, groźniejszy, wścieklejszy i większy od Godzilli, to brzmi dobrze :D

Odpowiedz
Ja dziekuje za rozrywke gruby facet silky costume.Ten teaser mi nie przyapdl do gustu ,jest jakis inny jeszcze ? .No i raczej pojda w pizdu jakies budynki amerykanske ,zeby to czlek amerykansky przegryzajacy cheeseburgera wystraszyl sie ,ze jego ukochany ESB lub WH poszlo w pizdziec .

Odpowiedz
nie widziałem nic, oprócz plakatu, który wydał mi sie lekko tandetny (jeśli katastrofa, to zawsze kurła zawsze musi być Statua Wolnośc, taki zajebisty Symbol z wielkiej litery).
mam ochote na dobrego rodzaju rozpierduche, ale drugiego ID4 albo Wojny Światów (swoja drogą dobrych filmów) nie zdzierżę. Niedługo czeka mnie seans koreańskiego The Host, więc w sprawie filmu-z-rekordową-ilością-tytułów wypowiem sie więcej gdy poznam współczesną konkurencję 8)

Odpowiedz
'Host' to trochę inna para kaloszy;)

Odpowiedz
wiec przydałby sie nowy topic o koreańskim potworze 8)

ciekawi mnie kwestia realizacji. Oconnel wspomniał o ręcznej kamerze i nie powiem - to jest intrygujące, bo... inne.

Odpowiedz
Jeżeli nie widziałeś teaser-a to warto looknąć:
http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/

Odpowiedz
nieoficjalnie będzie to kolejna część ghostsbusters a ten mega potwór to powracający Stay Puft Marshmallow Man :lol:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
NIKT NIE OPRZE SIE MOCY PIANKOWEGO MARYNARZYKA ! muahaha

Odpowiedz
Filmów katastroficznych było sporo, nawet tych o potworach z kosmosu/spod ziemi/z innego wymiaru/etc., ale nie było żadnego kręconego cały czas w stylu Blair Witch. Teaser zrobił na mnie wrażenie i zdecydowanie pójde na ten film (chyba, że wyjdą trailery, które mnie zniechęcą). Może byc naprawdę ciekawie.

Niektórzy sugerują coś z diabłem (na zdjęciach na stronie gdzieś coś wygląda jak róg wychodzący z głowy i takie tam :P).
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Film zapowiada się na coś świeżego. A że znowu zostaje zniszczona Statua Wolności? Who cares, w żadnym filmie żaden potwór nie rzucał jej głową!

Co poza tym? Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

Dobre podsumowanie, naprawdę nie ma co sobie robić smaka na cokolwiek dobrego;)

Odpowiedz
Latajacy dym ,ktory bedzie zabijal ,ale tak naprawde pod koniec g.... ujrzymy ,wyjdziemy z kina i bedziemy sie zastanawiac jak tu spalic moje kino .

Odpowiedz
Maszyna reklamowa jedzie pełną parą...

Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie informacjami najnowsza produkcja J.J. Abramsa, projekt znany do tej pory jako "Cloverfield" lub "1-18-08", zmienił tytuł i od tej pory nazywa się "Wreck". Twórcy filmu na razie jednak nie komentują tych doniesień.

"Cloverfield" lub "Wreck" ma być filmem o gigantycznych potworach, a jednego z nich twórcy określają mianem pasożyta. Wśród filmowców, zajmujących się jego realizacją obrazu znajdują się: Drew Goddard, jeden z twórców fabuły serialu "Lost: Zagubieni", który napisał jego scenariusz oraz Matt Reeves ("Żałobnik"), który zajmuje się jego reżyserią. Abrams kieruje całością produkcji.

Roboczy tytuł filmu, "1-18-08", to także data jego kinowej premiery w Stanach Zjednoczonych.

Odpowiedz
Wow, toście mnie zaciekawili. Wybiore się. Jak to u mnie zagrają.. no, twórcy związani z Lost, to daje nadzieję.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon