Seria Fantastic Beasts... [Potterverse]
Jakieś to takie nudne i nieciekawe. Cóż jak na świat magii, to mogli się bardziej postarać w jego prezentacji.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Filmik z cyklu "lizanie jajek, bo taki zajebisty film kręcimy".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Potrafisz podać tytuł filmu kinowego, który nie miał takiego materiału?

Odpowiedz
Nie, dlatego napisałem "z cyklu", gdyż każdy film taki dostaje, a nie każdy chce takie oglądać. Taka forma ostrzeżenia ;)

Odpowiedz
Ten materiał mnie bardziej zachęcił do filmu niż ostatni teaser. Ogólnie to bardzo jara mnie obsada, najbardziej Farell i Waterstone.

Odpowiedz

Odpowiedz
Mam słabość do lat dwudziestych. Pottera lubię, chociaż tylko kilka filmów naprawdę ubóstwiam (tylko na dwóch byłem w kinie), ale to wygląda... dobrze. Klimatycznie, a motyw walizki z potworami w środku jest zacny. Coś jak pokemony.

Odpowiedz
(11-04-2016, 13:14)Phil napisał(a): filmy o Potterze miały dwa zasadnicze problemy - po pierwsze kiepskich głównych bohaterów
Dziecięcy bohaterowie byli tak średnio napisani, do tego o ich odtwórcach też nie można powiedzieć, żeby mieli wielki talent aktorski, dobre typy obsadowe trafiały się na drugim, trzecim planie, a tutaj dzieciarni brak, do tego Redmayne, Waterstone, Farrell - to jest pyszna obsada.
Ogólnie jestem pełen optymizmu, chociaż nadal wolałbym trochę lepszego reżysera.

Odpowiedz
Pierwszy film z uniwersum Pottera od czasów "Komnaty tajemnic" na który pójdę bez znajomości literackiego pierwowzoru, historii etc. Pamiętam, że właśnie "Komnata" bez znajomości ksiązki bardzo mi się podobała, no ale wtedy byłem bajtlem (13 lat). Zobaczymy jak będzie ale staram się być dobrej myśli, zwiastuny dobre, noi Rowling scenariusz :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Obecność Davida Yates trochę mnie niepokoi, ale to wygląda naprawdę ładnie i magicznie. Fajnie, że umieszczone to jest wszystko w innym otoczeniu i to jeszcze Nowym Jorku, chyba w latach 20tych.
Podoba mi się, jestem zaintrygowany.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
W całym zwiastunie nie ma ani jednej ciekawej sceny, co stwierdzam autorytatywnie i kategorycznie. Można się rozejść.

Odpowiedz
To idź. I wróć jak już przejdzie ci globus. Zwiastun uroczy. I to ja piszę - z awersją na okularnika z Hogwartu.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bardzo sympatyczny film się zapowiada, podobają mi się pełne rozmachu i przestrzeni zdjęcia. Z otwartymi ramionami witam również KOLORY, czyli coś co było zaledwie w dwóch pierwszych filmach o Potterze i może odrobinę w trzecim, a co zastąpiono szaro-buro-zielonym gównem.

Odpowiedz
Dwie minuty zwiastuna to i tak o dwie minuty za dużo. Podziękował.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(12-04-2016, 20:50)Gieferg napisał(a): Dwie minuty zwiastuna to i tak o dwie minuty za dużo. Podziękował.

Dzięki za cenną uwagę :) 

Nie miałem siły skomentować wcześniej, bo linka wrzucałem pomiędzy ostatnim łykiem kawy, a ubieraniem butów przed wyjściem do pracy.

Trailer wygląda zaskakująco przyjemnie, ciekawe i świeżo. O dziwo ma to jakiś specyficzny, własny charakter, co w wypadku Yatesa nie było takie oczywiste. Z gotowym filmem może być różnie, ale grunt, że przynajmniej na razie przestał mi on być totalnie obojętny.

Odpowiedz

Czyli znowu o prześladowaniach i nieczystej krwi? Liczyłem jednak na coś znacznie lżejszego w tonie.

Odpowiedz
WB, dalej atakuje:

#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ciśnienie opadło całkowicie... raz, że dalej nie widzę z kim ma niby walczyć główny bohater (a przecież ma być trylogia, więc ktoś musi być... Colin?), to w dodatku film o łapaniu dzikich zwierząt jakoś mnie nie kręci, a po powtórzeniu całej serii, byłem nakręcony na ten film, pewnie obejrzę... ba, na pewno, ale... taki trailer znika we mgle na tle reszty.

Odpowiedz
Cytat:film o łapaniu dzikich zwierząt jakoś mnie nie kręci
Powiedz to milionom ludzi grającym w pokemony. Pottera książkowego lubię, filmy mniej, a przygody Newta obejrzę głównie dla epoki, bo trochę zbyt wiele zamieszania tam jest teraz, niestety. Monstrualne potwory niszczące Nowy Jork to nie jest coś, czego chcę od Pottera i czarodziejów (chyba, że to czarodzieje rodem z Dr Strange'a, którzy dosłownie przekształcają świat jak chcą).

Odpowiedz
Spoko trailer. Nie zmienia faktu, że nie lubię tego co gra główną rolę i trochę zbyt nachalnie jedzie na nostalgii do Pottera (muzyka), ale podoba mi się.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon