Seria Fantastic Beasts... [Potterverse]
Dwie minuty zwiastuna to i tak o dwie minuty za dużo. Podziękował.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(12-04-2016, 20:50)Gieferg napisał(a): Dwie minuty zwiastuna to i tak o dwie minuty za dużo. Podziękował.

Dzięki za cenną uwagę :) 

Nie miałem siły skomentować wcześniej, bo linka wrzucałem pomiędzy ostatnim łykiem kawy, a ubieraniem butów przed wyjściem do pracy.

Trailer wygląda zaskakująco przyjemnie, ciekawe i świeżo. O dziwo ma to jakiś specyficzny, własny charakter, co w wypadku Yatesa nie było takie oczywiste. Z gotowym filmem może być różnie, ale grunt, że przynajmniej na razie przestał mi on być totalnie obojętny.

Odpowiedz

Czyli znowu o prześladowaniach i nieczystej krwi? Liczyłem jednak na coś znacznie lżejszego w tonie.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
WB, dalej atakuje:

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ciśnienie opadło całkowicie... raz, że dalej nie widzę z kim ma niby walczyć główny bohater (a przecież ma być trylogia, więc ktoś musi być... Colin?), to w dodatku film o łapaniu dzikich zwierząt jakoś mnie nie kręci, a po powtórzeniu całej serii, byłem nakręcony na ten film, pewnie obejrzę... ba, na pewno, ale... taki trailer znika we mgle na tle reszty.

Odpowiedz
Cytat:film o łapaniu dzikich zwierząt jakoś mnie nie kręci
Powiedz to milionom ludzi grającym w pokemony. Pottera książkowego lubię, filmy mniej, a przygody Newta obejrzę głównie dla epoki, bo trochę zbyt wiele zamieszania tam jest teraz, niestety. Monstrualne potwory niszczące Nowy Jork to nie jest coś, czego chcę od Pottera i czarodziejów (chyba, że to czarodzieje rodem z Dr Strange'a, którzy dosłownie przekształcają świat jak chcą).

Odpowiedz
Spoko trailer. Nie zmienia faktu, że nie lubię tego co gra główną rolę i trochę zbyt nachalnie jedzie na nostalgii do Pottera (muzyka), ale podoba mi się.

Odpowiedz

Nowy trailer i 1:28 młody Nicolas Cage.

Odpowiedz
Jakoś niezwykle "sztucznie" to wygląda. Wiadomo nie jestem osobą, która od razu krzyczy "be CGI! be CGI!", ale tutaj niestety za dużo się dzieje w tym trailerze. I jak jakoś w Więźniu Azkabanu wierzyłem w hipogryfa, czy w smoka w Czarze Ognia, tak tutaj w te stwory nie wierzę.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(28-09-2016, 18:42)Lawrence napisał(a): Jakoś niezwykle "sztucznie" to wygląda.

Co ty gadasz? Nicolas Cage jest świetnie odmłodzony ;)
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Dlaczego wszyscy aktorzy w tym zwiastunie charczą albo seplenią?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Swego czasu, to było w zeszłym roku, miałem dużą fazę na Harry'ego Pottera i na tą serię też czekałem, fajnie się zapowiadała, ale do czasu zwiastunów i tego... gdy uświadomiłem sobie, że to będzie o niczym, że to łapanie pokemonów, wysyp cgi, bez jakiegoś konkretnego antagonisty...

No sorry, HP, to HP, HP i Voldemort ;) a jak nie ma żadnego z nich i brak pomysłu na coś bardziej angażującego niż łapanie tychże pokemonów, to ja raczej odpadam, ten zwiastun mnie również nie porwał... dziwne, sztuka która miała być kontynuacją HP to podobno dno, to też jakoś specjalnie nie porywa.

Odpowiedz
Kurde, rzeczywiście słaby ten trailer, wszystkie animowane stwory wyglądają fatalnie, a to co się dzieje sprawia, że przestaję wierzyć w ten film. Tak sobie myślę, że próbowanie rozszerzania uniwersum Pottera o zewnętrzny świat jest kiepskim pomysłem i może się skończyć zwykłym, przeciętnym filmem z magicznymi stworzonkami i czarami. Dla mnie siłą i powodem sukcesu książek, a potem filmów był Hogwart będący poza wzrokiem mugoli, a jeśli tutaj dostajemy po prostu kolejną rozwałkę w NY, to cała, nomen omen, magia znika.

Odpowiedz
Po Nowym Jorku grasują potwory, zaklęcia demolują miasto, magowie publicznie strzelają się różdżkami a mimo to w Potterach nikt nie ma pojęcia, że magia istnieje. Ciekawe jak to wyjaśnią.

Odpowiedz
Jak to jak, mementum pizderosa, czy inne zaklęcie zmieniające pamięc w danym kwartale i śluz.

Odpowiedz
[Obrazek: 1774550.gif]

:)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Oj tam, oj tam. W "Transformerach" roboty naparzają się w ludnym mieście, a w dwójce się potem okazuje, że rząd to zatuszował (jak? świadków zdarzeń wysłano na Sybir czy rozstrzelano?) I w drugich "Ghostbusters" chyba jest podobny motyw (w sensie, że znowu ludzie nie wierzą w duchy, chociaż miasto zostało przez nie w jedynce opanowane i nie dało się tego przegapić, a zwłaszcza piankowego marynarzyka, do jasnej-ciasnej!)

Odpowiedz
(29-09-2016, 01:28)Grievous napisał(a): [Obrazek: 1774550.gif]

:)

Wyprzedził mnie. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Krótka C I E K A W O S T K A specjalnie dla Juby'ego.
JKR wyjawiła na twitterze, że seria Fantastic Beasts nie będzie trylogią, ale będzie się składała z... 5 filmów :|

Odpowiedz
5 filmów???!!! To są naprawdę optymistyczni. Dzisiaj w kinie leciał właśnie zwiastun. OK przyznaję, że na wielkim ekranie CGI wyglądało mniej sztucznie. Byłem ze znajomą, która jest wielką fanką Harry'ego Pottera i jej reakcja na ten zwiastun była raczej "Meh". Gdyż na prawdę to wygląda jak PokemonGo w świecie czarodziejów. Brytyjski czarodziej podróżuje do Ameryki z walizką pełną potworów. Potwory uciekają i trzeba je złapać. To nie brzmi na jakąś wielką intrygę i niesamowitą fabułę z decydującą walką dobra ze złem.
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon