Seriale Disneya
Kacze opowieści wyszły dobrze.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Zdania na ten temat są podzielone.
(Znaczy, ja uważam, że nie, a prawie cała reszta świata uważa, że tak).
Ale stara "Brygada RR" jest na tyle słaba (poważnie, kiedy ostatnio oglądaliście jakiś odcinek?), że remake raczej chyba by jej nie mógł zaszkodzić.

Odpowiedz
(07-03-2019, 18:16)al_jarid napisał(a): (poważnie, kiedy ostatnio oglądaliście jakiś odcinek?)

Jakiś z rok, jak leciało na Pulsie 2. Trzyma się dobrze.

Reasumując:

:).

Odpowiedz
Nowe Kaczki są dobre (przynajmniej s01, następnego jeszcze nie widziałem), więc STFU ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jedna kaczka wiosny nie czyni :)

Odpowiedz
Nowe Kacze Opowieści są dobre, ale nie bardzo dobre. I na dwa dobre pomysły i rozwiązania niestety zawsze trafia się jedno złe. I są odcinki które lubię, ale też takie przy których zgrzytam zębami. Przy czym też trudno mi patrzeć na nie obiektywnie zważywszy, że oryginał był swego czasu moją najukochańszą kreskówką. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(26-03-2014, 23:53)OGPUEE napisał(a): Ja zacznę od tego, że uwielbiam Gumisie. Jest to mój top 1 jeśli chodzi o seriale animowane, ogromna część mego dzieciństwa, uwielbiam polski dubbing bijący na głowę ten amerykański, piosenkę w wykonainu Andrzeja Zauchy, a Toadie to jeden z niewielu sidekicków, których uwielbiam i nie wyobrażam sobie jego bezistnienia. Nawet przymykam na oko ten fakt, że akcja dzieje w średniowieczu, gdzie przyjmuje się fakt istnienia smoków, potworów i magii, a wiarę w humanoidalne miśki uznaje się za bajkę :). I kilka tych głupot, jak nikt nie daje wiary królowi, że walczył z monstrualnym knurem, albo ściganie kłusownika za wysyłanie zwierzyny łownej do cyrków (wiecie, to jest straszniejsze od zabicia w polowaniu, po którym zwierz trafia jako trofeum na ścianę jaśnie pana :)). No i czemu Igthorn jest taką żałosną pipą, że nie potrafi podbić jednego zamku? Ale i tak go kocham. Jak cały serial. No, może poza nowym dubbingiem z kilku odcinkach, gdzie Tami brzmi jakby był zaspany. Grunt, że reszta całej polskiej obsady się zachowała, bo innych polskich głosów nie wyobrażam.

Ja również bardzo lubię "Gumisie" odkąd dość często trafiałem będąc w 1. klasie na to w telewizji. Nie przeszkadza mi nawet nowy dubbing. Widziałem również "Małą Syrenkę" (co zbiegło się z tym, że nie widziałem filmu, ale co tam), choć nie zrobiła na mnie wrażeni. Ale i tak za najlepszy serial uważam "Nowe Przygody Kubusia Puchatka". Tak często widziałem to za dzieciaka. :)
Podobają mi się również "Bujdy na Resorach". Złomek nie jest w ogóle irytujący, zawsze ma ciekawą (choć zmyśloną) historyjkę do opowiedzenia... Lepsze nawet od pierwszej części serii! 9/10
Ostatnio natknąłem się również na serial "Buzz Astral z gwiezdnej bazy" na jeden odcinek z polskim, fanowskim dubbingiem. Aż szkoda,że nigdy nie powstał nasz rodzimy polski dubbing z Nowickim w roli głównej: 
[/url]https://www.youtube.com/watch?v=x5OmZ1-9hxc

Powstał nawet pilotażowy film! A oto opinia Douga Walkera:
https://www.youtube.com/watch?v=O0Y7P9uE34A

[url=https://www.youtube.com/watch?v=O0Y7P9uE34A]

Odpowiedz
(07-03-2019, 18:16)al_jarid napisał(a): Ale stara "Brygada RR" jest na tyle słaba (poważnie, kiedy ostatnio oglądaliście jakiś odcinek?), że remake raczej chyba by jej nie mógł zaszkodzić.

O kurcze... Zapomniałe o tym, że widziałem "Brygadę RR". Ale i tak ja ją też lubiłem za dziecka, choć już za dobrze nie pamiętam.

Odpowiedz
Miłośnicy Lego będą mogli sobie zapodać kilka klasycznych postaci :)
[Obrazek: 71024-LEGO-Disney-Collectible-Minifigure...24x538.jpg]
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Sknerus z LEGO...eh, figurki spóźnione dla mnie o jakieś 20 lat :(

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Trochę nie nadążam z tymi odcinkami Kaczych Opowieści i jak je wypuszczają? Gdyż widzę, że w międzyczasie w marcu ukazał się jeden odcinek poświęcony wyłącznie Stelli na Księżycu, a teraz chyba wracamy już do co tygodniowej formuły:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Dziwna polityka kanałów dziecięcych (przynajmniej tych w USA) w praktyce. Emitują ci pół sezonu, robią kilkumiesięczną przerwę, emitują jego resztę, potem standardowa przerwa do następnego sezonu i tak w kółko (tak pierwotnie emitowali Spider-Mana TAS z 1994 r.). I też niektóre odcinki są emitowane nie po kolei, bo tak ubzdurał dany kanał.

Frank Angones (jeden z twórców nowych KO) też narzekał na te praktyki swoim blogu i mówił, że on nic nie może z tym zrobić.

PS. Obejrzałem odcinki 2. sezonu na polskim Disney Channel. I niestety, przyszła ta moda z zachodu, by 20-minutową kreskówkę nawet przerywać reklamą. Ech...

Odpowiedz
Będzie na Disney+ nowa kreskówka z udziałem Chipa i Dale'a. Nie będzie to reboot Brygady RR
https://www.komiksydisneya.pl/2019/06/na-disney-trafi-nowy-serial-z-chipem-i.html?fbclid=IwAR39Gbf33aCEayRrKAzl17MMLor_GTBGRTy8t1Qe1WgYj13Zr26RTz1t0F8

Odpowiedz
Ale paskudna jest ta grafika.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Fujka.

Profil Letterboxd

Odpowiedz
MCU: najbardziej epicki crossover Disneya
Kacze opowieści AD 2017: Hold my beer

i posterek:

Odpowiedz
Przypomniałeś mi, że mam do nadrobienia s02 ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon