Shazam! (2019)
Nie znam kolesia (był jednym z komputerowych żółwi ninja i statystą w drugich Igrzyskach śmierci), ale wygląd ma spoko.

Zapowiedź na 2019 (czyli dwa lata na produkcję) wydaje się realistyczna. Pytanie tylko, którą datę Warnera z tym łączyć? 5 kwietnia raczej odpada, bo 2 tyg. później wychodzi F&F9 z The Rockiem, żarłyby mu się dwa hity. 14 czerwca to byłaby idealna data na Batmana Afflecka. Obstawiałbym 11 listopada, czyli mają jeszcze niemal 3 lata na ogarnięcie tego filmu.

Odpowiedz
(12-01-2017, 21:09)The Rock napisał(a): to get a real sense of the tonal shifts and developments coming in these future movies has me fired up. Something we, as DC fans have all been waiting for.
LOL, nawet aktor który jeszcze nie zagrał w filmie DC robi studiu PR i zapewnia o pozytywnych zmianach. Śmiechu warte.

Odpowiedz
Batman póki co jest zaplanowany na 2018.

Odpowiedz
Batman póki co jest tylko "planowany". Nie wiadomo kiedy zn im ruszą i kiedy będzie miał premierę.

W sieci krąży spekulacja, że reżyserem Shazama ma zostać Brad Peyton, twórca San Andreas z The Rockiem.

Odpowiedz
Z tego co ogarniam, ten facet to taka nadworna popierdółka The Rocka :/ On jako reżyser "Shazama" to gwarant bez jajecznej taśmówki.

The Rock powinien wziąć przykład ze Schwarzeneggera. Arnold nie stałby się ikoną kina, gdyby nie współpracował z takimi ludźmi jak Cameron, Verhoeven czy McTiernan.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(17-01-2017, 18:28)Juby napisał(a): Batman póki co jest tylko "planowany". Nie wiadomo kiedy zn im ruszą i kiedy będzie miał premierę.

Warner Bros ma zaplanowany na 2018 co kilkukrotnie powiedzieli :P
Według Ironsa, Manganiello zdjęcia na wiosnę i Affleck mówił, że też na ten okres celuje. No i bądźmy szczerzy, im blizej JL tym większe szanse na szybkie zamknięcie DCEU xD

Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie będą mieli więcej filmów o Villainach niż tych właściwych bohaterach.

To w końcu jest część DCEU czy nie? Bo Shazam to coś tak durnego, że wrzucenie tego w to uniwersum może je do reszty pogrzebać.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
LOL. Przewidziałem to prawie trzy lata temu (poprzednia strona tematu) :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Eh. Moja sygnatura pasuje każdego dnia. :(

Odpowiedz
No cóż, jak pojawiły się ploty, iż chcą kręcić "Black Adama" to myślałem, że ten projekt poleci, ale jednak nie.

Na początku przyszłego roku zaczynają produkcję i być może wyrobią się na 2019 rok z premierą :)
Co najciekawsze film powstaje... bez Skały na pokładzie o.O.

Reżyseruje David Sandberg, facet od horrorów: nowej Annabelle i "Kiedy gasna swiatla". Film produkuje New Line Cinema.

źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/shazam-is-next-dc-movie-shoot-1022821

Jak na razie, MEH, ale interesuje mnie casting głównych bohaterów, w sensie dzieciaka Batsona i samego Kapitana Marvela.
Bo jak zatrudnią kogoś charyzmatycznego, to może nawet rzucę na to okiem.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/shazam/shazam-director-promises-fun-and-lighthearted-movie-casting-news-is-coming-soon-a153131

Gdzieś widziałem też zdjęcie całej strony scenariusza.
Jak się coś nie wyłoży na finiszu to w 2019 bez problemu premiera będzie.

Odpowiedz
David F. Sandberg powiedział, że scenariusz skończony i zdjęcia do filmu startują po Lidze Sprawiedliwości. Nie uwierzę dopóki nie padnie pierwszy klaps :)

Oficjalnie Johnsona nie będzie - ale to było w sumie już wiadome.

Odpowiedz
Reżyser potwierdził, że nie będzie żadnego odmładzania aktora i w roli głównej ujrzymy takowych dwóch, dzieciak zagra Batsona i ktoś inny Shazama. Sandberg mówi też, że to kolejny film przy którym będzie pracował z dziećmi, będzie także chciał kontynuować co zaczął przy ostatnim filmie i zacznie kombinować z nowymi pomysłami. Jakiś czas temu potwierdził, że "Shazam!" ma być jedną z najzabawniejszy i najluźniejszych części DCEU.

Premiera wydaje się nie zagrożona, czekam, oby faktycznie Cavill pojawił się w filmie bo to produkcja idealna dla Supermana skoro na MoS 2 przyjdzie nam poczekać.

Odpowiedz
http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/shazam-star-zachary-levi-as-dc-hero-1049616

Sandberg pracuje dalej, coraz wiecej konkretów i wygląda na to, że faktycznie jest szansa na to aby film zadebiutowal zgodnie z planem (kwiecień 2019)

Odpowiedz
Projekt żyje i owszem, Sandberg na bieżąco relacjonuje to na swoim Instagramie, i tak jak jako filmowiec nie ma u mnie zbyt wysokiej noty (choć to trochę niesprawiedliwe; warsztat ma dobry, problemami jego filmów są scenariusze), facet jest bardzo sympatyczny i można się paru ciekawych reczy od niego dowiedzieć o pre/post/produkcji filmów.

Odpowiedz
@Gieferg
Kuba już to wrzucił, ale pewnie masz go w ignorowanych i tego nie widzisz.

Mam dość mieszane uczucia co do tego castingu, ale miło wspominam Leviego z "Chucka" i ewidentnie, niektóre role które gra, mają w sobie coś z 'dorosłego dzieciaka' jakim powinien być Shazam. Także... może być dobrze.

Btw. Też myślicie, że do roli młodzika zatrudnią kogoś z obsady "IT"?
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(28-10-2017, 00:35)Mierzwiak napisał(a): Projekt żyje i owszem, Sandberg na bieżąco relacjonuje to na swoim Instagramie, i tak jak jako filmowiec nie ma u mnie zbyt wysokiej noty (choć to trochę niesprawiedliwe; warsztat ma dobry, problemami jego filmów są scenariusze), facet jest bardzo sympatyczny i można się paru ciekawych reczy od niego dowiedzieć o pre/post/produkcji filmów.

No gośc to taki typowy geek mam wrażenie. Podchodzi z dużym entuzjazmem i werwa do projektu, niesiony jednak dużym finansowym sukcesem "Annabell".
Trochę mi Boona przypomina.

Gośc z IT w ekipie? Biorac pod uwage ze w "Shazamie!" Jest dużo dzieciarni nie zdziwiłbym sie na role z IT i Stranger Things.

Odpowiedz
Wiecie, dopiero dzisiaj załapałem że DCEU w 2019 wytoczyło Captaina Marvela na Captain Marvel. DCEU v MCU. Fight !!! ^_^

Odpowiedz
MCU będzie miał "PERFECT" po walce :).

Odpowiedz
Hmm...starcie dwóch, kompletnie nie lubianych przeze mnie postaci :P
Coraz bardziej żałuje braku Black Adama (acz brak The Rocka na plus, kurde, nie lubię go jako aktora), pokazanie zarówno jego jak i jego miasta mogłoby być czymś co wyróżni ten film spośród reszty superhero. Niestety, tego nam zabraknie. Ale wierzę w Sandberga, że da radę i zrobi coś ciekawszego niż Marvel :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości