Shazam! (2019)
Hmm...starcie dwóch, kompletnie nie lubianych przeze mnie postaci :P
Coraz bardziej żałuje braku Black Adama (acz brak The Rocka na plus, kurde, nie lubię go jako aktora), pokazanie zarówno jego jak i jego miasta mogłoby być czymś co wyróżni ten film spośród reszty superhero. Niestety, tego nam zabraknie. Ale wierzę w Sandberga, że da radę i zrobi coś ciekawszego niż Marvel :P

Odpowiedz
Grubo się dzieje. Mark Strong prowadzi negocjacje o role Doctora Sivana, przyznam, że nie znam szczególnie postaci, wiem, że zadebiutowała w 1940 roku, to jakiś szalony naukowiec który kiedyś wybył na inną planete.

Ale nadal...Strong :D

Odpowiedz
Pytam poważnie - to naprawdę news z cyklu "grubo się dzieje"? :)

Odpowiedz
Grubo by się działo jakby tę rolę negocjował.. no nie wiem, DDL?

Ale Strong? Zagra znowu czarny charakter? W filmie DC/WB??? <Ziewam>
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/shazam/warner-bros-and-new-lines-shazam-movie-has-finally-found-its-billy-batson-a155059

Młody też już obsadzony.

Na dobrą sprawę, to trochę mnie dziwi, że jednak to robią. Za kilka lat, dzieciak nie będzie wyglądał już jak dzieciak, więc cała idea Shazama pójdzie się walić. Chyba że nie planują sequeli.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Teraz przeczytałem powyższy post. Były podawane informacje, że "Shazam!" planowany jest na jednostrzałowy projekt z możliwością wykorzystywania postaci w innych filmach. Chyba, że będzie tutaj jakiś duży sukces finansowy. Ale bardzo duży.

http://www.pssite.com/news/59629/shazam-widowisko-dc-jak-klasyk-z-tomem-hanksem.html

Czekam na potwierdzenie castingu Stronga oraz na coś o Supermanie. Wątpię aby ten fake-scenariusz co go Sandberg wrzucił na Twittera był po prostu żartem, sądzę, że na swój sposób teaserował Clarka. W ogóle to jest to ten film dla Supermana jest teraz świetnym miejscem. Nowy, pełen wigoru i nadziei Clark i nowy, młodziutki, nieokiełznany i nieogarnięty bohater który na dodatek zawsze lubił rywalizować i porównywać się z Supermanem.
"Shazam!" jest jedynym filmem DC od którego oczekuje tylko rozrywki i fajnych postaci. Nawet jak będzie mega w stylu Marvela. W tym przypadku, akceptuje wszystko.

Odpowiedz
Cytat:. Chyba, że będzie tutaj jakiś duży sukces finansowy. Ale bardzo duży.

Będzie, jasne. Na 100%
I w ogóle nie rozumiem sensu wrzucenia do tego filmu Supermana.

(02-11-2017, 21:39)Kuba napisał(a): Grubo się dzieje. Mark Strong prowadzi negocjacje o role Doctora Sivana

No i co, że Strong? Etatowy villain, który nigdy nie był szczególnie dobrym villainem? Prowadzi negocjacje o rolę gościa, o którym nikt nie słyszał? Grubo się dzieje?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(19-11-2017, 11:51)Gieferg napisał(a):
Cytat:. Chyba, że będzie tutaj jakiś duży sukces finansowy. Ale bardzo duży.

Będzie, jasne. Na 100%
I w ogóle nie rozumiem sensu wrzucenia do tego filmu Supermana.

Nie rozumiesz bo nie znasz postaci. Znałbyś to bys w pełni rozumiał.

Odpowiedz
Kolejny projekt o postaci, ktora nie jest znana szerszej widowni, wiec nie wiem jak bardzo musialby Warner sie postarac marketingowo, zeby to sie sprzedalo. Zreszta czuje ze to nie powstanie nawet, zreszta mam nadzieje, bo nic dobrego z tego nie wynika.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(19-11-2017, 12:05)Danus napisał(a): Zreszta czuje ze to nie powstanie nawet, zreszta mam nadzieje, bo nic dobrego z tego nie wynika.

Pewnie, usuną film na 2 miechy przed startem zdjeć. Tak bez powodu. Kompletnie. Czemu nie?

Odpowiedz
Kto wie, poczekajmy na wyniki JL, kto wiem moze cale to uniwersum jebnie i nie wstanie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
http://variety.com/2017/film/news/it-jack-dylan-grazer-shazam-1202632645/

Jeden z moich ulubionych aktorów w "IT" :D
Zachary Levi ponadto twierdzi, że "Shazam!" może być dla DC tym czym było "Guardians of the Galaxy" dla Marvela.

Odpowiedz
Czyli bardzo dobrze przyjętym filmem, na który nikt specjalnie nie czekał, w ramach bardzo lubianej serii? :) Jeden z elementów równania wydaje się nie pasować
.

Odpowiedz
Ej no, ja czekałem na "Strażników"! Więc to nie tak, że nikt. Właściwie z całego MCU tylko na "Strażników Galaktyki" czekałem i tylko na nich (i na drugiej części) byłem w kinie, chociaż nic wcześniej nie wiedziałem o postaciach (po prostu miałem silne przeczucie, że to będzie fajne, no i po prostu lubię space opery). Zresztą pewnie wielu fanów Marvela czeka z utęsknieniem na każdy kolejny film serii, o czym DCEU może póki co tylko pomarzyć.

Odpowiedz
Ja też czekałem. Chodzi mi o to, że nie było to powszechnie traktowane jako wydarzenie typu IW, czy inne Star Warsy. Była ciekawość co to wyjdzie, ekscytacja, że nowi bohaterowie, którzy nie są zbyt znani pojawią się w uniwersum. Jednak mimo wszystko to co wyszło było zaskoczeniem. Nikt nie traktował GoTG jako pewniaka.
.

Odpowiedz
Może zacytuję reżysera, bo sobie gdybamy, a raczej oczywiste jest, o co mu dokładnie chodziło:

Cytat:James Gunn and the gang killed it. It brought so much heart and humor and I think it was kind of this dark horse that took everyone by storm. I think Shazam kind of has the possibility to do that, because Shazam is not, for all intents and purposes, it’s not Supes (Superman), it’s not Batman, it’s not Wonder Woman. If you look at most Justice League montages or Justice League posters, Shazam is not necessarily one of the characters you put on there, except he is in the Justice League, so if we do well enough…

Odpowiedz
Pierdolenie. GOTG wziął wszystkich z zaskoczenia, spekulowanie czy sugerowanie że Shazam! może zrobić to samo jest nielogiczne. Niespodzianka jest niespodzianką dlatego że jest nieoczekiwana i zaskakująca, a nie zapowiadana w wywiadach X czasu przed premierą filmu.

No ale rozumiem, PR musi się kręcić i trzeba zaszczepiać ludziom, że DC już nie jest mroczne.

Odpowiedz
[Obrazek: DRJ_hxsXkAAtPoN.jpg]

Dzieciarnia gotowa ;) Ogólnie są tu chyba debiutanci oraz ludzie którzy grali w ostatnim horrorze Sandberga.

Odpowiedz
Przynajmniej kolor skóry się zgadza :*

Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale strasznie irytuja mnie aktorzy grajacy jednoczesnie u Marvela i DC. You can't have it both ways, guys. 
Wiem, ze to moze przesada i ze oba uniwersa wypelnione sa juz opatrzonymi twarzami, ale taka sytuacja szczegolnie na mnie dziala. Tak sie tylko zale :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości