Shazam! (2019)
(22-07-2018, 12:26)Mierzwiak napisał(a): Nie sądzicie że Rock byłby do tej roli idealny?

W punkt!
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(22-07-2018, 12:29)Badus napisał(a): Co? 

[Obrazek: pjimage6.jpg?x42694]
Nie przekonałeś mnie, a kostiumy z Batmana i Robina akurat lubię :) No, może ten szkaradny Kapitan Ameryka, ale nie porównywałbym takiej produkcji z Shazamem! którego twórcy dla odmiany mieli budżet i możliwości :P

Odpowiedz
Cytat:kostiumy z Batmana i Robina akurat lubię :) 

Wiesz, że właśnie gdzieś na świecie umarł tęczowy jednorożec? ;)

Kostium jest totalnie tandetny, ale w ruchu i z nawijką Leviego...mi po prostu pasuje. Chociaż byłby całkowicie zbędny gdyby The Rock tu grał :P
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Umarł jeszcze jeden tęczowy jednorożec, bo też lubię zimowe wersje kostiumów z B&R.

Odpowiedz
(22-07-2018, 12:26)Mierzwiak napisał(a): Nie sądzicie że Rock byłby do tej roli idealny?

Nie. Rock w kolejnej tej samej roli jest już nudny.
Za to Momoa powinien zagrać Lobo a nie jakiegoś wodniaka
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Też już mam dość Dwayne'a i jego generycznych, takich samych ról.

Levi zdaje się tu świetnie pasować.

Sam trailer strasznie cheesy, dosyć kiczowaty... ale momentami zabawny. Trochę mnie dziwi tak slapstickowa postać w świecie DCEU, to w kolejnym filmie poważny team Batman, Superman, Cyborg i... dzieciak zmieniający się hasłem Shazam! w dorosłego chlopa?

Niemniej, może coś z tego będzie. Ile można robić gniotów z rzędu mając MCU za konkurencję.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
(22-07-2018, 13:25)OGPUEE napisał(a):  
Umarł jeszcze jeden tęczowy jednorożec, bo też lubię zimowe wersje kostiumów z B&R.
Rzecz w tym że te kostiumy, co by nie sądzić o ich tandetności czy tandetności wszystkiego w B&R (oraz BF), są spójne ze stylistyką całej reszty.

Kostium Shazama! może i dałby radę gdyby całość też była kolorowa i odpowiednio wykadrowana, innymi słowy gdyby nie wyglądało to tak bezpłciowo i zwyczajnie a jeszcze jak pomyślę że obok niego mógłby stanąć Batman bo jest to ten sam świat... Auć.

Odpowiedz
W kostiumie Shazama niby wszystko się zgadza, ale wieje od niego taką tandetą, że głowa mała. Jakość wykonania na poziomie seriali od CW. Komiczność pogłębiają te sztuczne mięśnie, które jednak na ekranie nie prezentują się lepiej, niż na zdjęciach :/

Przy takim filmie to rzeczywiście powinni zatrudnić kogoś na maxa dopakowanego (niekoniecznie The Rocka, ale może kogoś z kręgu ludzi mu podobnych, choć Skała akurat do tej postaci pasowałby lepiej, niż do Black Adama) i opatulić go delikatnym materiałem*, tak aby prawdziwe mięśnie były na nim uwidocznione. Taka monstrualna postura i umysł dziecka dopiero dawałby oczekiwany efekt absurdalności tej postaci. Levi w zwiastunie po prostu wygląda jak opóźniony umysłowo facet, który bawi się w cosplay superbohatera, a to przecież nie o to chodziło.

Btw. Apropo Momoa. Ostrzyżony i ogolony byłby też dobry na Black Adama właśnie. Odpowiedni wzrost, sylwetka i rysy twarze, idealne do odgrywania czarnych charakterów, czy też antybohaterów :)

*coś w tym stylu
[Obrazek: Shazam-DC-Geoff-Johns-Toronto.jpg?x42694]
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Cytat:Apropo Momoa. Ostrzyżony i ogolony

Coś takiego nie powinno nigdy nastąpić :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
To może John Cena? Jeśli chodzi o jego komediowe role to widziałem tylko Wykolejoną i był tam, w malutkiej rólce, naprawdę zabawny.

Jeśli Shazam! ma być o tym że dzieciak zamienia się w dorosłego superbohatera, nawet w mega kiczowatym kostiumie, to kompletnie im to nie wyszło.

Odpowiedz
Cpt.Nascimento napisał(a):Trochę mnie dziwi tak slapstickowa postać w świecie DCEU, to w kolejnym filmie poważny team Batman, Superman, Cyborg i...

Batman, Superman, Wondy, Flash i Aquaman to teraz "powazny" team? Ok.
I o jakim kolejnym filmie w ogóle mówisz? Nie ma w planach żadnych DC-drużynówek.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
@Mierzwiak

W plotkach castingowych mówiono, że Cena był kandydatem do roli. No cóż, widocznie nie przekonał nikogo swoją osobą. A szkoda, bo według mnie mógłby być w tym dobry. Shazam nie potrzebuje żadnego wybitnego aktora, tylko kogoś autentycznego.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Najlepszy byłby Patrick Warburton. Odpowiednio ciepły, zabawny i duży. John Cena też wydaje się spoko. Levi niestety jest dla mnie najsłabszym elementem tego filmu, bo zrobił z Shazama kogoś nieznośnie głupkowatego - wciąż jednak wierzę w ten film. Żałuję tylko, że akcja nie jest przeniesiona do sielankowych lat 50tych - wtedy to wszystko nabrałoby jeszcze więcej mięsa
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Corn napisał(a):zrobił z Shazama kogoś nieznośnie głupkowatego

Eee a nie chodzi o to że on odgrywa dziecko w ciele dorosłego faceta?
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
24 października potwierdzono, że Shazama spotkają dokrętki.

Miały trwać ponad dwa tygodnie, do 18 listopada. Jednak gdy już myśleliście, że to planowane z wyprzedzeniem reshooty, dziś okazało się, że przedłużono je i potrwają ponad 7 tygodni, aż do 22 grudnia!
https://heroichollywood.com/shazam-additional-photography-december/

Another DC's Suicide Justice monster movie? Pokazy testowe zweryfikowały co tam im wyszło? Czekam coraz mniej. :/

Odpowiedz
Po tym jak zmienili koncepcję WW84 na restart uniwersum oczywiste jest, że i Shazama! muszą spotkać jakieś poprawki o ile dalej chcą udawać, że do tego uniwersum należy.

Odpowiedz
Wleciał nowy plakat

[Obrazek: WNxyEBU.jpg]

Odpowiedz
To poster wyłącznie na na CCXP. Nowy plakat to ten:

[Obrazek: dtv6yesu0aauluw.jpg]

Odpowiedz
Spoko :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Mielenie stylistyki lat '90 uważam za otwarte ;)

"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości