Sicario: Day of the Soldado (2018) reż. Stefano Sollima
[Obrazek: EY7vjYG.jpg]

Zdjęcia już trwają. Historia ma się skupić na przeszłości i przyszłości Alejandro (Benicio Del Toro) - zabójcy na usługach kolumbijskiego kartelu. Zanim Meksykanie odrąbali głowę jego żonie, a córkę rozpuścili w beczce z kwasem, gość był prawnikiem i prokuratorem. Scenarzysta podgrzewa atmosferę, twierdząc, że sequel ma być tak hardcorowy, że część pierwszy będzie przy nim wyglądała jak komedia (link).

Reżyseruje facet od "Suburry" - najlepszego filmu 2015 roku.

Odpowiedz
Mental, no coś Ty? Przespałeś ostatnie miesiące, czy jak? Przecież zdjęcia do tego filmu zakończono gdzieś w pierwszym kwartale tego roku i już dawno jest w postprodukcji.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Trailer też już wyszedł? ;)

Odpowiedz
Premiera bodajże w czerwcu, więc pewnie nie prędzej niż w okolicach lutego-marca.

Odpowiedz
Chciałbym czekać na ten film, ale bez Villeneuve nie widzę tu kompletnie niczego zachęcającego. Jedyna nadzieja, że Sheridan po "Hell or High Water" i "Wind River" nauczył się pisać scenariusze i znalazł jakiś pomysł na ten sequel, bo potencjał jest, był i będzie.

Odpowiedz
Zafiksowaliście się na punkcie tego Villeneuve'a, jakby to był jakiś 8 cud świata. Sollima w niczym mu nie ustępuje reżysersko.

edit

Sollima mówi, że "Soldado" nie jest tak naprawdę pełnoprawnym sequelem "Sciario", ale oddzielną historią. Co więcej, to ma być trylogia:

"The idea is to make three anthology movies with some of the core actors and in the same world."

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/exclusive-sicario-3-sicario-2-soldado-stefano-sollima-benicio-del-toro-suburra-gomorrah-trilogy-a7082241.html

Odpowiedz
Sollimy nie znam, dopuszczam możliwosc, że masz racje. Po prostu patrzę z perspektywy pierwszego filmu którego Villeneuve był głównym plusem, on Deakins i Johannsson, to dzięki tej trójce postawiłem aż 6/10 (!). A wygląda na to, że żaden nie wraca ;)

Ale bardzo chętnie sie miło zaskoczę.

Odpowiedz
Kuba napisał(a):Sollimy nie znam

To odpal "Suburrę". Jest moc.

Odpowiedz
Ogłosili date premiery: 29 czerwca 2018

Celują w wakacje z takim hardkorem? Co oni myślą, że po kolejnym "Jurajskim Parku" ludzie pójdą oglądać dekapitacje i rozpuszczanie w kwasie?

Odpowiedz
Myślę, że i tak doskonale wiedzą, że ten film nie będzie hitem, tak jak hitem nie było "Sicario" i reszta filmów ze scenariuszem Sheridana. No i poza JW2 nie bedą mieli w ten weekend praktycznie żadnej konkurencji, a pewnie wychodzą z założenia, że matki z dziećmi pójdą na dinozaury, faceci na Soldado. :)

Odpowiedz
No ciekawe co z tego wyjdzie. "Sicario" zostawił mi mocno mieszane uczucia, ale "Suburra" była świetna, może poza tym "wątkiem kościelnym".
O, to Blunt w tym nie gra? Bo coś mi się obiło o uszy, że była w to zaangażowana. W sumie też na plus.

Dziwnie wygląda ten brak Mela w Twoim avatarze Mental.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Generalnie dziwię się trochę, że w ogóle kręcą ten film. "Sicario" szczególnie dużym sukcesem finansowym nie było (ale przyjęło się wśród widzów i recenzentów, z niezrozumiałych dla mnie powodów) więc projekt wydaje mi się trochę ryzykowny, zwłaszcza z taką datą premiery. Ale może celują w kameralne, ambitne, dla fanów takich klimatów, kino i nawet nie liczą na podbicie BO?
Mnie najbardziej ciekawi czy Sheridan już opanował zdolność pisania scenariuszy czy "Hell or High Water" było wpadką przy pracy, oby nie.

Odpowiedz
Cytat:dziwię się trochę, że w ogóle kręcą ten film

Dziwisz się, bo nie znasz kulisów. Oni to kręcą na moją osobistą prośbę.

Odpowiedz
A no to wszystko jasne.
Przekonaleś mnie tak swoja drogo do seansu "Suburry" która nadrobie przy najbliższej możliwej okazji (najpewniej weekend)'

Odpowiedz
http://movieweb.com/sicario-2-soldado-details-josh-brolin/

Brolin o kontynuacji. Kurff, jak będzie na poziomie Sicario będzie mega. Czołówka 2015 roku. Oby podobnie było z kontynuacją.

O Sollimę jestem spokojny. Kocur nie z tej planety :)

Odpowiedz
(01-10-2017, 13:35)Mental napisał(a): Zafiksowaliście się na punkcie tego Villeneuve'a, jakby to był jakiś 8 cud świata. Sollima w niczym mu nie ustępuje reżysersko.

Villeneuve to jeden z najbardziej przereklamowanych rezyserow ostatniej dekady. Kompletnie nie rozumiem jego fenomenu.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Amen
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Villeneuve to jeden z najbardziej przereklamowanych rezyserow ostatniej dekady. Kompletnie nie rozumiem jego fenomenu.

Widziałeś "Labirynt", "Pogorzelisko" i "Wroga"?
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Nie widzialem Pogorzeliska.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Arrival, Blade Runner?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon