Silent Hill - filmy (2006 / 2012) i seria gier
No wiesz, komentki na blogu najpierw trafiają do moderacji, więc może przepuszczał tylko pozytywne - a w końcu zmęczył się kasowaniem setek komentarzy z obelgami.:)

Odpowiedz
Nie trafiają, pojawiają się od razu:)

Ale za to zawsze można wparować do osobnego działu SH - tam nie wyłączył.

Odpowiedz
(06-11-2012, 10:33)Khet napisał(a): Łuu, nie wiem po co on je wyłączył, skoro na blogu to odzew był akurat pozytywny. Powiedziałbym, że zadziwiająco wręcz.
Czytając te komentarze zastanawiałem się jaki film ci ludzie oglądali, bo na pewno nie ten sam co ja.

Odpowiedz
Co za GÓÓÓWNOOO! Nie wierzyłem, że to naprawdę będzie aż takie denne.

Ja pierdole jakbym oglądał te dziadowskie kreskówki od Hanna - Barbery - bohaterowie mówią, na głos, co myślą, mówią, na głos, co robią i mówią, na głos, co zamierzają zrobić.

Wobec powyższych ja będę oszczędny w słowach.

naciągane 3/10 za:

* monstra
* miejscówki
* muzykę

i to, że film sugeruje, że powstanie 3. na podstawie 2. części gry (ale wiemy, że to raczej się nie zdarzy)
(02-11-2012, 20:21)Snappik napisał(a): Tym razem trailery nie kłamały :D Ciekawe jak wypada ten koszmarek w zestawieniu z Retrybucją. Aż się chyba skuszę.

"Retrybucja" jest gównem ale raczej sraczką, którą da się spuścić w kiblu bez przepychania rur. Z tym możesz mieć poważne problemy.
Dzwoń po braci Mario.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:i to, że film sugeruje, że powstanie 3. na podstawie 2. części gry (ale wiemy, że to raczej się nie zdarzy)
I to ma być plus?

Odpowiedz
Tak. Bo zawsze chciałem zobaczyć Seana Beana w ekranizacji SH 2.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ale wiesz o co chodzi w SH2? Poza "mąż szuka żony" historia Chrisa i Rose nie ma z tamtą genialną fabułą kompletnie nic wspólnego.

Poza tym odświeżenie tematu przypomniało mi jakim crapem jest ten film. Aaaaaaargh.

Odpowiedz
(25-01-2013, 18:04)shamar napisał(a): Tak. Bo zawsze chciałem zobaczyć Seana Beana w ekranizacji SH 2.

[Obrazek: 25q7rsw.jpg]

Odpowiedz
Co ma oznaczać zrzut z miną tej wybitnej aktorki?
Zapytanie?

Przecież napisałem - Sean idealnie nadawał się do roli w ekranizacji SH 2. Myślę, że nie tylko ja miałem taką imaginację podczas gry w tenże tytuł.

Odpowiedz
Ja dla odmiany nigdy nie widziałem Beana w tej roli, a po za tym jak wspomniał Mierzwiak - z zakończenia SH:R NIE DA SIĘ wyprowadzić historii z SH2. Chociaż obecnie nie zdziwi mnie już nic, a niedawno Bassett przyznał, że wyniki finansowe Revelation otworzyły drogę dla kontynuacji... ;(

Odpowiedz
Sformułowanie takie jak: NIE DA SIĘ, w biznesie filmowym NIE ISTNIEJE. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

A wracając do tematu- istnieje nadzieja, że taki film byłby lepszy.

Odpowiedz
Czy Rose była śmiertelnie chora?
Czy Chris zabił Rose?

Dwa kluczowe pytania dotyczące kwestii NIE DA SIĘ. Oczywiście, że mogą pociągnąć trójkę i zrobić mega luźną adaptację SH2, zastanawiam się tylko kto przy zdrowych zmysłach chciałby coś takiego obejrzeć.

SH:R totalnie zniszczyło coś tak prościutkiego jak SH3, a Ty uważasz że nagle adaptacja gry WYBITNEJ, horroru psychologicznego, byłaby lepszym filmem?

Odpowiedz
No przecież gorzej już się nie da. Teraz mogą się tylko odbić od dna.
Więc czemu miałby nie powstać? Sprofanuje serie filmów? Nie. Sprofanuje serie gier? Nie.

Nie mam żadnych obiekcji.

Odpowiedz
No ta, seria sięgnęła szamba więc niech kręcą dalej, bo i czemu nie? Świetne podejście <ok>

Odpowiedz
Jaka seria? 2 filmy, z czego 1 gówniany a 2. średni a Ty oburzasz się jakby filmów było co najmniej 5, do tego, ze 2, 3 z nich były wybitne.

Ot se wyszedł poprawny SH 1 i jego denna kontynuacja. Nie widzę tu żadnego szargania kultu.

Odpowiedz
(26-01-2013, 19:21)shamar napisał(a): Nie widzę tu żadnego szargania kultu.
Oglądałeś w końcu SH:R czy nie?

Odpowiedz
A co ten film szarga?

Oglądałeś SH 3, który jeszcze nie powstał a który wiesz już, że będzie beznadziejny?

Odpowiedz
Szarga piękne zakończenie pierwszego filmu.
Szarga jednocześnie mitologię growego Silent Hill jak i filmowego.
Szarga klimat SH.
Szarga fabułę SH3.
Szarga Heather.
Szarga Claudię.
Szarga Douglasa.
Szarga Vincenta.
Szarga Piramidogłowego.

Jeśli nie pojmujesz tak prostych rzeczy, jednocześnie określając film jako - cytuję - "GÓÓÓWNOOO!" to nie mamy o czym rozmawiać.

Odpowiedz
Dlatego niech już zostawią tę markę Bassettowi - na nikogo lepszego i tak ich nie będzie stać, a on sam twierdził że chce teraz nakręcić coś nieopartego na historii z gier - tym bardziej ten film będzie mi mógł wtedy zwisać i przynajmniej nie zgwałci SH2, ani żadnej innej gry. Wtedy będą mogły w nim nawet i muppety występować.

Odpowiedz
(26-01-2013, 21:58)Mierzwiak napisał(a): Jeśli nie pojmujesz tak prostych rzeczy, jednocześnie określając film jako - cytuję - "GÓÓÓWNOOO!" to nie mamy o czym rozmawiać.

Nie pojmuję, ze można pomstować "nie róbcie dziady 3 części filmu bo znów zrobicie gówno, zszargacie legendę filmu, gry, serię ". Powtórzę się - skoro już 2 jest taka zła to może być tylko lepiej.
I nie widzę problemu, żeby po dennej 2 mogli odbudować choć średnią pozycję.

Podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie a przecież takie SH1 też nie było żadnym wybitnym dziełem. Ciekawe ile razy mam to jeszcze napsiać.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon