Skyline / Beyond Skyline
Warunki nie są zbyt skomplikowane. Chcę zobaczyć wojnę między ludźmi i kosmitami (rozgrywaną na Ziemi). Do tej pory pokazały to w miarę rzetelnie CAŁE TRZY filmy.

Odpowiedz
A Marsjanie atakują Burtona można do nich zaliczyć? ;)

Odpowiedz
W sumie można.:) Czyli mamy ID4, WotW + remake i MA!. Żołnierzy kosmosu nie liczę - to film o inwazji ludzi, nie kosmitów.:)

Odpowiedz
military napisał(a):(btw: w Dreamcatcherze to też nie była inwazja - JEDYNY obecny w filmie statek kosmitów rozbił się, z tego co pamiętam).

No tak, ale potem przyleciały helikoptery i dały ufokom do wiwatu. Nie wiem, czy to się liczy, bo wymiana ognia była dość jednostronna.

Czemu nikt jeszcze nie wspomniał dwóch części "Transformers"?

Odpowiedz
Sony pozywa braci Strause:

http://www.filmweb.pl/news/Sony+pozywa+studio+wykonuj%C4%85ce+efekty+do+%22Battle+Los+Angeles%22-64005
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Klimatyczny plakacik:
http://www.filmweb.pl/news/Miasto+z%C5%82odziei%2C+Tron+Dziedzictwo%2C+Skyline+-+nowe+plakaty-64154#picture-6
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Pojawił się fragment:

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70718
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Czy wiadomo coś więcej o fabule? Czy obcy przylecieli tu tylko i wyłącznie po to, żeby nas detalicznie zjadać?

Odpowiedz
I jeszcze jeden fragment z emocjonującym " Noooooo!"
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70777&klik=zobtakze

Odpowiedz
Przedwczoraj widziałem trailer i fragmenty... nie oczekuję wydarzenia roku, ale po tych trzech porcjach stwierdzam oficjalnie, że jestem pod wrażeniem. W takich filmach jara mnie design, kolorystyka, efekty, zdjęcia. Więcej nie wymagam, a - jak ktoś wspomniał wcześniej - kolejny film o inwazji obcych to ciekawsza (dla mnie) alternatywa od czegokolwiek byle jakiego. Wolę byle jaką inwazję obcych od byle czego w każdym innym możliwym gatunku.

PS. Bracia Strausse pojechali ostro z Sony. Dla mnie to filmowy przekręt dekady, jednocześnie z punktu widzenia prawa co najmniej wieloznaczny :) Do tej pory Sony nie pokazało nic ciekawego nt. premiery przyszłorocznego Battle: Los Angeles. Tak się robi dzisiaj biznes. Dyma się w tyłek bez orientu.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Możesz rozwinąć tą myśl z przekrętem?

Odpowiedz
Panowie robili efekty do filmu Sony - Battle: Los Angeles. Chwilę później wykorzystali gotowy engine do stworzenia swojego filmu, by wypuścić go przed znaną sobie premierą filmu japońskiego potentata. Pobieżnie rzecz ujmując - niby nic wielkiego. W praktyce jednak zbieg okoliczności zbyt "przypadkowy".

Wszystko oczywiście zależy od treści umowy. Lecz nawet poza nią jest to dla mnie artystyczne wyruchanie zleceniodawcy. Wybacz... być może jestem zepsuty przez zawód, który wykonuję. W każdym razie codziennie widzę na własne oczy wykorzystywanie czyichś patentów lub patentów zleconych objętych umową.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
To nie znam sprawy, to jakiś rewolucyjny engine wysysania ludzi? ;)

Odpowiedz
Nie wiem jak dalej sprawa się potoczyła, ale Sony chciało braciom Strause wytoczyć proces za Skyline.

Odpowiedz
Arahan napisał(a):Pojawił się fragment:

http://www.stopklatka.pl/...ie.asp?wi=70718
Oczy mnie mylą czy koleś strzelał z pistoletu do kilkudziesięciometrowego potwora? :roll:

Danus napisał(a):I jeszcze jeden fragment z emocjonującym " Noooooo!"
Wow, to było naprawdę złe. Wróć, ZŁE.

Fatalny film się zapowiada.

Indroman napisał(a):Panowie robili efekty do filmu Sony - Battle: Los Angeles. Chwilę później wykorzystali gotowy engine do stworzenia swojego filmu, by wypuścić go przed znaną sobie premierą filmu japońskiego potentata.
Najwyraźniej Mark Zuckerberg jest ich idolem.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Oczy mnie mylą czy koleś strzelał z pistoletu do kilkudziesięciometrowego potwora? :roll:
Niestety widziałem to samo.
Mierzwiak napisał(a):
Danus napisał(a):I jeszcze jeden fragment z emocjonującym " Noooooo!"
Wow, to było naprawdę złe. Wróć, ZŁE.
Nie dość, że złe, to jeszcze mega przewidywalne, głównie przez szeroki kadr. Od razu wiadomo, co się stanie. Film zapowiada się śmiechowo.

Odpowiedz
Oczywiście że zapowiada się śmiechowo. Chyba nie oczekiwaliście Listy Schindlera z kosmitami? Wygląda bardzo fajnie.

Odpowiedz
Efekty wyjęte z Transformers, reszta na poziomie studia Asylum :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
military napisał(a):Chyba nie oczekiwaliście Listy Schindlera z kosmitami?
Nie, spodziewaliśmy się Bergmana :roll:

Snappik odpowiednio podsumował.

Odpowiedz
Kosmita wygląda dośc kiepawo, podobnie zresztą "aktorstwo", no ale po twórcach AVP-R spodziewam się wyłącznie gównianych filmów.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości