Skyline / Beyond Skyline
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ekhm, sequel lepszy od jedynki juz na etapie zwiastunow?
W tym gra Grillo wiec must see;)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
"BASED ON THE WORLDWIDE BLOCKBUSTER"

Lol what? :)

Wygląda sto razy lepiej niż jedynka ale to żaden komplement, bo nie wygląda to też dobrze. Tak, wprost marzę o kolejnym filmie w którym grupka nieciekawych, chodzących steteotypów ucieka i chowa się przed CGI.

To w ogóle ma cokolwiek wspólnego z pierwszym filmem? Bo wygląda raczej na reboot / remake.

Odpowiedz
No właśnie to nie jest żaden sequel a... nie wiem jak to nazwać. W skrócie - ten film opowiada o tych samych wydarzeniach ale z perspektywy innej grupy ludzi.

Mnie tam na lepszy od 1 nie wygląda. Tam jednak były fajne i dobre technicznie te ogromne jebadła. Tu nie widać niczego nowego.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Beyond Skyline - uroczo wręcz niedorobiony film, który śmiało mógłby stanąć w szranki z Mortal Kombat Annihilation jako jeden z najgroszych filmów o inwazji ever. Są tu pomysły ocierające się wręcz o kult kiczu, by za chwilę zaprezentować coś, co pewnie zostało odrzucone przez Asylum i nie nadaje się nawet do weekendowej beki przy piwku. Nie wspominając już o koszmarnym wręcz aktorstwie, no ale dialogów nie pisał Sorkin więc wybaczam. Ale po kolei - to nie jest sequel, ani prequel. Beyond dzieje się w tym samym uniwersum, ale opowiada historię inwazji z innej perspektywy i punkt wyjściowy jest banalny, ale nośny - kosmici atakujo miasto i porywają syna głównego bohatera na statek. Frank Grillo nie daje za wygraną i rusza za nim przy okazji kopiąc tyłki kosmitom...

Tak, ten film jest bezdennie wręcz głupi, nie ma fabuły, efekty raz prezentują się nieźle (wnętrza statków są super, stroje kosmitów też), innym razem beznadziejnie, sensu w tym nie ma za grosz. Reżyseria jest tragiczna, a montaż tak chaotyczny że w pewnym momencie myślałem, że jeden z bohaterów zginął w pewnej scenie i pojawił się za chwilę w drugiej (okazało się, że była to tylko przebitka na jakichś konających nołnejmów).
Skyline był partactwem bo był robiony po cichaczu i za plecami producentów. Beyond jest partactwem bez argumentów na obronę - hajs był, nie było tylko odpowiednich ludzi. I smutne, że w takim gównie palce maczał Frank Grillo i Iko Uwais.

0/10

BTW. Bloopersy w napisach końcowych to czyste złoto, zwłaszcza Grillo mówiący do jakiegoś statysty w kostiumie "Jesteś najbatrdziej niedojebanym kosmitą, jakiego widziałem w swoim życiu" ;)

Rzucam jeszcze w spoiler zabawnego Gifa z filmu (+18)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Wrzucili na Netfliksa.

Snappik już wszystko napisał.

Rozwaliły mnie dwie rzeczy:
1) użyte na poważnie "Run for your life!"
2) zakończenie które w 20 sekund odbębnia coś o czym mógłby być cały trzeci film gdyby tylko powstał

3/10 bo dzięki Grillo oglądało się znośnie.

Odpowiedz
Nie ma, że boli - przygotujcie się na część trzecią :)

[Obrazek: 64ecab0f30ed1f6dmed.jpg]

Odpowiedz
Chyba to jakiś zakład musi być ;)
Łatwiej mi zrozumieć fenomen Sharknadoo, niż to gunwo.

Odpowiedz
(07-04-2018, 10:49)Snappik napisał(a): Skyline był partactwem bo był robiony po cichaczu i za plecami producentów.

Skyline jako kino niezależne jest calkiem dobry,

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości