Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard
Wszyscy pójdziemy.

Bez szału, nadal nie czekam choć w kinie oczywiście będę Uśmiech

Odpowiedz
Nie, nie wszyscy pójdziemy. Ominąłem szerokim łukiem "Last Jedi". "Solo" i epizod IX też, siłą rzeczy ominę. Może dam szansę znowu "Star Warsom" jak wyjdzie pierwsza część tej niby nowej trylogii Johnsona. Albo spin off o Kenobim.

Odpowiedz
Tragedia. Dziękuję. 3/10

Rogue One odpuściłem w kinie i nie żałuję, choć tragedii nie było. Po Force Awakens obiecałem sobie, że nie zapłacę już Disneyowi za Star Warsy i na razie się tego trzymam
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Wszystko wygląda pięknie, a odpinanie kabury aż zapachniało Sergio Leone, ale jest jeden minus: Solo. On się nawet nie stara, żeby być jak Harrison. Gdyby to była inna postać, której nie znam, to byłbym 100% podekscytowany. No ale jednak to jest postać, którą dobrze znam z trzech filmów. Wstaw tam młodego Forda, lub Ingrubera i byłoby o wiele lepiej.

Odpowiedz
Czy to musi być tak bardzo szaro-buro-brzydkie? Aż się odechciewa.

Alden niby notmysolo, ale może i byłbym skłonny dać mu szansę. Mimo, że nie jestem jakoś bardzo zainteresowany to i tak z 10 razy bardziej niż Epizodem VIII i IX. Szanse na kino jakieś tam niby są, ale zależą od opinii na forum.

Cytat:Wszyscy pójdziemy.

Nie poszedłem na TLJ, myślisz, że olanie Solo to dla mnie jakiś problem?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Krismeister napisał(a):On się nawet nie stara, żeby być jak Harrison.
Harrison to Harrison, on ma po prostu dobrze wypaść w filmie, a nie udawać innego aktora.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(05-02-2018, 16:19)Kuba napisał(a): Wszyscy pójdziemy.
Jak zapłacisz za bilet i dorzucisz na "połówkę" po seansie, to mogę to rozważyć.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
I jeszcze ta beznadziejna Maz Kanata się tam oczywiście znalazła.

Odpowiedz
Są i plakaty:

https://star-wars.pl/News/22822,Han_Solo_i_plakaty_z_bohaterami_filmu.html
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Bleh. To wygląda jak crossover z Piratami z Karaibów. Totalnie nie kupuję tej eki (poza Chewiem, no ale wiadomo...), ten gość to ma być niby TEN Solo? Paradne Duży uśmiech
Cała reszta wygląda przyzwoicie i w sumie intryguje, ale dlaczego musieli robić film o Solo zamiast o zupełnie nowych postaciach? 
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Dlaczego?
[Obrazek: tenor.gif]

A moja wrażenia z trailera? Dziękuję, nie interesuje mnie, w kinie dopiero jestem na Epizodzie IX.

Odpowiedz
Nie widziałem w kinie "The Last Jedi" i "Solo" pewnie też ominę. Ani ziembi ani grzeje. Po zwiastunie film jakich wiele...

Odpowiedz
Nawet ja nie mam hype'u na ten film. Ten aktor w ogóle mi nie pasuje jako Han Solo.
Ale do kina oczywiście pójdę Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wrzucał to już ktoś?

Masa nowych scen + trochę gry Aldena.
No i po tych kilku momentach #notmysolo, chociaż film obejrzę w kinie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
A o czym niby rozmawiamy przez ostatnią stronę?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ty Arahan, ty czytasz chociaz te kilka postow wstecz czy masz wyjebane?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Redlettermedia zrobili reakcję do trailera, zanim on wyszedł... zgadli wszystko. xDD

You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
No to ja jakiś inny zwiastun widziałem te kilka postów wcześniej.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(05-02-2018, 20:34)Danus napisał(a): Ty Arahan, ty czytasz chociaz te kilka postow wstecz czy masz wyjebane?

Regularnie ktoś strzela podobne gafy. Ostatnio ktoś zarzucił newsa o scenarzyscie bio Da Vinci pod postem w którm zrobił to ktoś inny, więc...

Odpowiedz
Kilka postów wczęśniej był ten a kilkanascie postów wcześniej tamten.

Wygląda to nieźle. Może być niezłe, choć nie liczę jak na zaskoczenie ze ŚWIETNYM Rogue One Uśmiech
Ale... zupełnie nie kupuje tego gościa - w żadnym stopniu nie przypomina Forda.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon