Sons of Guns
Na Discovery puszczają mega dobry reality show o broni palnej oraz rozmaitych freakach jarających się tematem - "Sons of Guns".

http://dsc.discovery.com/videos/sons-of-guns-live-fire-favorites-videos/

Seria opowiada o losach właściciela firmy Red Jacket Firearms LLC z Luizjany, który wraz z córką (fotka poniżej) produkuje, sprzedaje i rozprowadza po amerykańskim rynku guny. W filmie mamy jednak większą ekipe - wszyscy gadają z południowo-zachodnim akcentem, więc jest czad.

Jedną z głównych bohaterek, jak już wspomniałem, jest panna Stephanie Hayden:

[Obrazek: shswedr.jpg]

Przedwczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i w zasadzie to dopiero zaczynam jarać się tą seryjka, ale już mogę powiedzieć, że przypasiło mi to w 100% :)

Tytuł Sons of Guns nawiązuje oczywiście w prostej linii do tytułu najlepszego serialu świata, czyli Sons of Anarchy ;)

[Obrazek: kris-ford-sons-of-guns.jpg]

Odpowiedz
Myślę, że tytuł raczej nawiązuje do lżej brzmiącego obraźliwego zwrotu son of a gun :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mnie się od razu skojarzył z SoA. A jak zobaczyłem okładke wydania dvd to już w ogóle wszelkie wątpliwości zniknęły ;)

[Obrazek: ShowImage.aspx?ImageId=Sons-of-Guns|51vLPk4D5GL.jpg]

[Obrazek: son-of-guns-2-episodes-325.jpg]

Odpowiedz
Ołkej. Swoją drogą, już od dłuższego czekam aż u w mojej sieci sklepów T pojawią się wszystkie odcinki. Niestety póki co same na wyrywki.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Same wyrywki? W moim sklepie torrent (btjunkie) są dwa sezony i to w 720p.

Odpowiedz
Zacząłem oglądać pierwszy sezon (do ściągnięcia w 720p). REWELACJA! W pierwszym odcinku do sklepu przychodzi cywil, na oko 35 lat i pyta się o tłumiki. Dialog wygląda tak:

- Macie tłumiki?
Stephanie: Tak. Jakiego rodzaju potrzebujesz?
- Macie tłumiki do shotgunów?

Cisza :)

Stephanie: Proszę zaczekać, pójdę po ojca.

Przychodzi ojciec, pochyla się nad ladą,
- Czym mogę służyć?
- Macie tłumiki do shotgunów?

Facio uśmiecha się podejrzliwie.

- Widziałeś ten film, prawda? No country for old men?
- Taa.. i banan na twarzy :) - Moglibyście coś takiego zrobić?
- Trzeba będzie złożyć go od podstaw, takich rzeczy się raczej nie produkuje. To będzie w sumie jakieś 2500$
- Broń wliczona w cenę?
- Tak.

I transakcja zawarta :) Dla właściciela Willa Haydena zlecenie wykonania tłumika do shotguna to spora szansa na zarobienie konkretnej kasy, bo na rynku nie ma takiego produktu. Zadanie jest ponoć mega trudne, ale chłopaki biorą się ostro do roboty, przy okazji tłumacząc widzom, jak działają tłumiki, czemu tłumiki do shotgunów to rzadkość i czemu się ich nie produkuje hurtowo.

W międzyczasie do firmy przyjeżdża dwóch dziadków z armata z czasów wojny secesyjnej i chcą ją opchnąć za 250.000$. Will mówi im, że być może kupi, ale najpierw będzie musiał ją przetestować u siebie na poligonie i zrobić rentgen działa, żeby zobaczyć, czy nie jest uszkodzone w środku. Ostatni raz było używane przez Konfederatów w 1862 roku.

Jak mówię, serial rewela - uczy bawiąc i bawi ucząc.

Odpowiedz
kurna, wkręcił mnie sam ten tubowy filmik - I want one :>
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Klient cieszy się na widok shotguna z tłumikiem jak 4-latek nowym misiem. Polecam od 7:15 :)

Odpowiedz

Slodka pozerka, z tego co wiem, to Red Jacket nie moze sie pochwalic szacunkiem ludzi ulicy i rusznikarzy - moze to tylko ludzka zawisc ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
niezła ta córka,a serial spoko,można sobie pooglądać.

Odpowiedz
Takiego końca jakiegokolwiek programu jeszcze nie widziałem :)

http://www.rawstory.com/rs/2014/08/27/gun-store-reality-show-star-will-hayden-arrested-for-rape-of-11-year-old-child/
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Pierwszy sezon tej seryjki był naprawdę dobry - oglądałem z przyjemnością. Ale im dalej, tym debilizmy się tylko mnożyły. Instalowanie karabinu na zdalnie sterowanym samolocie wpierdoliło mnie do grobu ;) A potem na dobitkę banda kolesi zbiegająca ze zbocza z karabinami w rękach - i PLACE NA SPUŚCIE! WSZYSCY!!11 Podziękowałem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon