Sony Spider-Verse
(10-08-2018, 09:53)Corn napisał(a): Wszystko się zmienia - status quo nie będzie trwał wiecznie.
thank you captain ob... heraklit

(10-08-2018, 09:53)Corn napisał(a): Ogólnie wiem, że wyniki nie potwierdzają w 100% tego co powiedziałem

póki co to wyniki w ogóle nie potwierdzają tego o czym mówisz
tak że o.

Odpowiedz
Cytat:Śmiem się z tym nie zgodzić ;)
Czemu? Przecież od samego początku unosił się nad nim smród DCEU i problemów produkcyjnych. Gdyby JL miało coś potwierdzać, to Avengersi nie zarobiliby 2 miliardów.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
dobrym miernikiem tego czy na fani czekają na film jest weekend otwarcia w BO, tak tylko przypominam
tak że o.

Odpowiedz
Na Ant-mana miałem iść, ale nie mam za bardzo czasu, a za parę dni wyjeżdżam. Po IW niby miałem ochotę na cokolwiek co Marvel zapoda, ale potem mi przeszło i bardziej czekam na premierę blu IW niż tego Ant-Mana, którego podobnie jak jedynkę obejrzę sobie w domu. No ale ogólnie raczej niezbyt mnie jarają nowe postacie wprowadzane do MCU (również dlatego, że ostatnie kilka filmów je wprowadzających - Strange, BP i Ant-Man są jak dla mnie tą słabszą częścią uniwersum), na Captain Marvel też pójdę tylko dlatego, że nie będzie wydania blu przed A4. Na sequel Wonder Woman nie mam za bardzo ochoty, Aquamana obejrzę bo Momoa był fajny w tej roli.

Spider-verse jako "poboczne uniwersum" MCU połączone z nim tylko przez Pajączka jak dla mnie byłoby ok, ale jeśli się okaże, że związku nie ma żadnego, to raczej stracę nim zainteresowanie. Tak czy inaczej solowe filmy Silver Sable czy Black Cat nie mają sensu w tym momencie. To są postacie, które powinny wystartować na drugim planie w filmie o Spider-Manie.

PS>
A co do DCEU - JL jest jakie jest ale samo w sobie nie zabiło mojego zainteresowania, natomiast to wszystko co ostatnio wyprawia Warner z filmami DC jak najbardziej mnie zniechęca. WSZYSTKO. W sumie to nie wiem też jak będzie u mnie z zainteresowaniem MCU po A4.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(09-08-2018, 20:37)Corn napisał(a): Ja myślę, że to efekt desperacji, żeby załapać się na ostatnie wagony Comic Book Hype Train, który powoli odjeżdza. Rzucają o scianę czym popadnie a może coś się przyczepi

Czytam jak to Comic Book Hype Train odjeżdża odkąd zarejestrowałem sie na tym forum. Tymczasem...

Trzy największe hity ubiegłego lata:
1. Wonder Woman
2. Guardians of the Galaxy Vol. 2
3. Spider-Man: Homecoming

Największy hit tej zimy - Black Panther
Największy hit tej wiosny - Avengers: Infinity War
Największy hit lata - Iniemamocni 2
Najbardziej oczekiwany film jesieni - Venom
Najbardziej oczekiwany film okresu świątecznego na podstawie wyświetleń zapowiedzi z Comic Con - Aquaman
Najbardziej oczekiwane filmy przyszłego roku - w większości list przewijają się kolejni Avengersi, Spider-Man, Captain Marvel, Shazam!, Wonder Woman 1984, Joker, X-Meni, itd.

Jeśli istnieje jakiś Comic Book Hype Train, to póki co, wciąż się rozpędza i nie widać żadnego sygnału żeby miał przestać. Klapa JL była do przewidzenia, a Ant-Man zarobi dobre pieniądze (jeszcze nie wszędzie miał premierę). Chwilowe zmęczenie takim kinem u nas samych i kilku naszych kolegów to jeszcze nie są "pierwsze symptomy" ;)

Odpowiedz
Kilki kolegów to wciąż lepszy argument niż ciotka military'ego (RIP) :)

@Gieferg
Ciężko się czyta w jednym poście że Momoa byl fajny w JL a Strange jest słabą częścią swojego uniwersum. WTF?
Bierzesz w ogóle pod uwagę postać (w IW był imo fenomenalny, ścisły top bohaterów tego filmu) czy tylko to że nie lubisz jego solowego filmu?

Odpowiedz
Źle się wyraziłem, chodziło mi o ostatnich kilka filmów wprowadzających nowe postacie (poprawiłem w poprzednim poście). Strange (postać) jest spoko, w IW wymiatał (był nieporównywalnie lepszy niż Aquaman w JL), ale jego solowy film (a nie on sam) jest dla mnie słabą częścią uniwersum podobnie jak BP (z tym, ze BP jest też beznadziejną postacią w swoim filmie - nadaje się wyłącznie na drugi plan i oglądając BP ma się wrażenie, że twórcy filmu zdawali sobie z tego sprawę bo ciągle go tam spychają).

Odpowiedz
Rozumiem.

(10-08-2018, 10:57)Juby napisał(a): Najbardziej oczekiwane filmy przyszłego roku - w większości list przewijają się kolejni Avengersi, Spider-Man, Captain Marvel, Shazam!, Wonder Woman 1984, Joker, X-Meni, itd.
Poprawione.

Odpowiedz
Argumentem za tym, że Hype Trian powoli odjeżdza jest też fakt, że powoli wszystkie ważniejsze postaci są ekranizowane. Kiedyś dojdziemy do momentu, że każda z postaci Marvela będzie miała swój film/serial. Co potem? Ile sequeli można natrzaskać? Recasty Ironmana, Capa i Thora pokażą jaka siła tkwi w marce a jaka siła tkwiła w tym, że ludzie lubili tych aktorów
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat: Co potem? Ile sequeli można natrzaskać?

James Bond says hi ;)

Odpowiedz
To trochę inna para kaloszy, ale nawet on pokazuje, że jest jakiś limit ;)

Odpowiedz
Crov, to co piszesz jest prawdą, są limity, kino superhero, tak jak kiedyś westerny, na pewno kiedyś w końcu się ludziom znudzi / zbrzydnie i nie będzie już tym samym... Z tym że, póki co jest u szczytu jak nigdy wcześniej i żadnych symptomów końca jego panowania nie widać. Podejrzewam, że potrwa jeszcze co najmniej dekadę zanim jakiś pociąg ruszy ze stacji SH-Hype.

Odpowiedz
Znowu nazywasz Corna Crov. Nie wiem o czymś? :)

Odpowiedz
Dobrze, wtedy wszystkie głupie posty będę zwalać na Crova hehe :P

Odpowiedz
Syndrom Szpekowski.

Odpowiedz
https://comicbook.com/marvel/2018/10/10/kraven-the-hunter-movie-spider-man-last-hunt/

Cytat:"It's going to adhere very closely to the lore of Kraven the Hunter. And he is going to come face to face with Spider-Man.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/morbius/morbius-the-living-vampires-lead-villain-has-been-revealed-a164159

Nowe informacje związane z Morbiusem.

Meh, znowu to samo, przeciwnik mające podobne moce co główny bohater.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/spider-man/amazing-spider-man-2-writer-roberto-orci-to-pen-untitled-spider-man-project-for-sony-a173744

Orci napisze nowy film w uniwersum Pajączka [*]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon