South Park
Tak? Dla mnie był właśnie totalnym przeciwieństwem. Chociaż w sumie ten koleś, który rozpoczął tę całą aferę z Apu z Simpsonów ze swoim filmem "The Problem With Apu" (tytuł tego odcinka nie bez powodu nazywa się "The Problem With A Poo" choć muszę się przyznać, ze wstydem, że zajęło mi trochę czasu niż to zrozumiałem) twierdził podobnie, kiedy dla mnie właśnie to jest krytyka zbyt mocnej politycznej poprawności. 
A tekst jaki padł w tym odcinku: "Sometimes PC-Babies don't even know what they are crying about". Dla mnie to wszystko to raczej krytyka politycznej poprawności i nawet nie widzę w tym krytyki, czy trollowania Simpsonów, a wręcz pewną formę wsparcia. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No, nie wiem, skąd te wniosek, Corn. Dla mnie wydźwięk też był jasny - zgrywa z buractwa i równocześnie zgrywa z PC.

E04 fantastyczny - combo Randy + zielsko już raz zaowocowało wybornym odcinkiem (Medicinal Fried Chicken, wciąż jeden z moich ulubionych). Powtórka z rozrywki jest równie udana, a poza tym nareszcie dostajemy więcej dzieciaków (z knującym Cartmanem na czele).

Dzięki, Hitch. Miałem w głowie Treya, napisałem o tym drugim.

Odpowiedz
Odcinek na Halloween z elektrycznymi skuterami super i też trochę powrót do korzeni, gdzie znowu dzieciaki miały większą rolę i po prostu były dziećmi.  I fajnie, że Kenny otrzymał też większą rolę co zostało w meta sposób przywołane. 
Choć dalej bardzo lubię South Park, to czasami odnoszę wrażenie, że Trey Parker i Matt Stone, też do tego stopnia dorośli, że ich uwaga skupia się bardziej na Randym, niż na dzieciakach. Gdyż ogólnie Randy już w przeszłości dawał świetne momenty, to jednak wolę, kiedy jednak ma właśnie te momenty niż kiedy jest w centrum i główną siłą napędową odcinków. 
Ale koniec końców, świetny odcinek na Halloween, naprawdę!
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Chinese Government Reportedly Pulls ‘South Park’ from Internet After Critical Episode

[Obrazek: comment_Z23vwWCaIZ4QGH5NFKo6AJkmhXq4GzTO.gif]
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości