Spawn (reż. Todd McFarlane, 2019)
Wygląda na to, że McFarlane'owi uda się zrealizować ten projekt. Fajnie, że po sukcesach produkcji z R, jak Mad Max, Deadpool i Logan, dużo łatwiej twórcom jest ogarnąć fundusze na taki projekt - przynajmniej tak mi się wydaje.

Nowy Spawn nie będzie mial co prawda aż tak dużego budżetu, ale to co dostanie McFarlane ma mu wystarczyć. I fajnie. Ma byc mrocznie, krwawo i do tego Jaimie Foxx w roli głównej co zostało dzisiaj potwierdzone.

Fajny angaż, oby jednak miał cały czas maskę na mordzie i operował przede wszystkim głosem. Czekam, bo to może być dobry film z serduchem. Sukces Spawna może da nadzieję na Lobo? :)

http://deadline.com/2018/05/spawn-jamie-foxx-todd-mcfarlane-jason-blum-blumhouse-movie-1202399090/

Odpowiedz
Niby fajnie, że coś w temacie Spawna ruszyło, ale jak widzę Foxxa to mam przed oczami tylko tego chujowego Electro z TASM2 <rzygi>
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Cytat:oby jednak miał cały czas maskę na mordzie
Ale przecież komiksowy Spawn to nie Dredd i ryja pokazuje dosyć często. Chyba że po prostu nie możesz patrzyć na ryj Foxxa, całkiem zrozumiałe.

Odpowiedz
(29-05-2018, 23:40)Paszczak napisał(a):
Cytat:oby jednak miał cały czas maskę na mordzie
Ale przecież komiksowy Spawn to nie Dredd i ryja pokazuje dosyć często. Chyba że po prostu nie możesz patrzyć na ryj Foxxa, całkiem zrozumiałe.

No właśnie Foxx z twarzy jest momentami trochę ciamajdowaty. Np. nie mogłem uwierzyć, że gra totalnego bad-assa w Baby Driver. Lubię natomiast jego głos, który może być całkiem fajnie podrasowany do tej roli.

No jak będzie paradował bez maski tyle co Reynolds w Deadpoolu to spoko ;P

Odpowiedz
Stary Spawn całkiem dobrze się broni.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja tam podejrzewam że bez maski będzie go więcej, bo "poważnie" tragiczny antybohater + Academy Award winner Jamie Foxx = mogą chcieć iść w IMOŁSZYNS i biednego Spawna przeżywającego na ekranie.
Szkoda, że Gaiman sprzedał Angelę Marvelowi, to była moja ulubiona postać z tego uniwersum. Niech chociaż dadzą Billy'ego Kincaida na głównego złego, jak w pierwszym sezonie animacji HBO. Violator jest, bądźmy szczerzy, denerwujący w każdej inkarnacji.
Który stary? Ten koszmarek z Czarnym Dynamitem czy serial?

Odpowiedz
(30-05-2018, 00:08)shamar napisał(a): Stary Spawn całkiem dobrze się broni.
Na pewno nie efektami :P

Przegapiłem news o Jamiem, fajnie. Electro? Ejże, dajmy się facetowi zrehabilitować. Chris Evans czy Ryan Reynolds też nie od razu byli Capem i Deadpoolem.

Odpowiedz
(30-05-2018, 00:08)shamar napisał(a): Stary Spawn całkiem dobrze się broni.

W którym, do kroćset fur beczek!, miejscu? :D

@Mierzwiak: No ok, już nie krzycz ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(30-05-2018, 00:14)Mierzwiak napisał(a): Na pewno nie efektami :P

Kiedyś peleryna robiła ogromne wrażenie ale już te violatory/monstra wygladaly ujowo.

W ogóle pamiętam, że nie trawiłem tego filmu, szczegolnie Leguizamo, a obejrzałem po wielu latach (dir cut) i niesłusznie jest to mieszane z błotem

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No wiadomo, film z 1997 broni się talentem i sex appealem Leguizamo:

Odpowiedz
Jak będzie w 1/3 tak dobry jak animacja to biorę.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Produkcja podobno ma miec budzet max 15 mln.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jakiś link?
Foxx tam gra za miskę ryżu? Efekty The Asylum? ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz
https://www.neosite.pl/news/64013/spawn-jamie-foxx-w-roli-glownej.html
Oczywiscie pierwszy z brzegu, ale ta informacje podaja tez inne filmowe serwisy.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
A o czym traktuje główny post?

W sumie miałem rację. Dziś już nie wygląda tak dobrze

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Przypomnij sobie jak piekło wyglądało w tym paździerzu

Odpowiedz
Aaaaaaa.

Odpowiedz
Jak ktoś nie zna to polecam

Odpowiedz
Było już sto razy mówione, że Spawn ma być drugoplanową postacią, a sam film ma być raczej mrocznym thrillerem skupiającym się na Samie i Twitchu, więc za 15mln się da, ale oczywiście marne szanse widzę.

Odpowiedz
Ja pierdolę, to Piekło wygląda jakby palce maczał tam Staszek Mąderek :P

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon