Spider-Man 3 (2007)

Jako, ze to serial dla dzieciakow z podstawowki, to stwierdzm, ze teksty i riposty Spidera daja rade <ok>
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Spiderwidmo 2
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
(17-07-2011, 12:37)Crov napisał(a): Chandler im dalej, tym bardziej przerysowany jest, ale używanie humoru jako mechanizmu obronnego, reakcji na napięcie i zdenerwowanie to fakt. Zwłaszcza dla kujonowatego, niepewnego nastolatka. Z innych bohaterów robiących to masz Johna McClane'a, który żartuje, żeby nadać lżejszy ton niebezpiecznej sytuacji, w jakiej się znalazł (nie w ciągu strzelaniny, ale wiadomo, on nie ma supermocy :)).
Napiszę to najkrócej jak potrafię - uważam że Spider-Man rzucający "zabawne" teksty w czasie akcji jest żałosny i nie chcę czegoś takiego widzieć w filmie. Koniec i kropka, twoja psychoanaliza jest bardzo ciekawa, ale zbędna : )

Cytat:Tak, piszę o Twoim poście, dlatego zastanawiałem się skąd to zestawienie.
Skąd zestawienie Chandler Bing i Spider-Man? Ach tak, humor jako reakcja obronna na sytuacje stresogenne i sposób radzenia sobie z własnymi słabościami. Napisz pracę na ten temat ;]

Odpowiedz
Żałosny to jak dla mnie był Tobey Maguire sztywny, płaczliwy k....s, Andrew Garfield już na trailerze wypada lepiej i bliżej komiksowego Petera Parkera.

Odpowiedz
(14-05-2012, 16:28)Phil napisał(a): http://www.dvdactive.com/news/releases/spider-man-trilogy.html

Kto to zatwierdził?!

Ohyda. Ale ten komentarz mnie rozwalił:
Cytat:I like it that the cover art reminds you what number these films are. A big number at the bottom reminds you that Spiderman 2 is the second film, whilst Spiderman 3 is the third film. That's really helpful.

:)

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Spider-Man 3 to dziwny film, wku*wia mnie na wiele różnych sposobów i wszelka logika każe mi go nienawidzić, jednak mimo wszystko obejrzałem go ze 4 czy 5 razy za każdym razem z jakąś tam przyjemnością. Teraz miałem dłuższą przerwę (2,5 roku) i chyba byłaby pora odświeżyć całą trylogię.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Największym zmartwieniem Petera Parkera / Spider-Mana jest wątek miłosny z M.J.
Co tam jacyś przeciwnicy typu Gobliny, Dr Octopus czy Venom a PG-13 mafii tu nie ma, to nie serial animowany czy komiks by dawać organizacje przestępcze, no i dzieci mogły by nie zrozumieć :).

Odpowiedz
Co mnie zawsze irytowało w Trójce poza tańcami emo-Petera, płakaniem emo-Petera i zrobieniem z Sandmana zabójcy wujka Bena to fakt, że ten symbiotowy kostium Parker trzymał w szafie jako 'zapasowy'. Co prawda nie czytałem komiksów o tej tematyce akurat, ale z serialu animowanego wnioskuję, że ten cały kosmita powinien oplatać Parkera, czy coś, a nie formować się w czarną wersję tradycyjnego stroju. Brakowało mi tego wielkiego białego pająka na piersi w scenach ze złym Spider-Manem. W ogóle trójka jest najsłabsza, chociaż poprzednicy niewiele lepsi.

Odpowiedz
Nie ma tematu o serii więc dopisuje tu.

Spiderman 2. 3ci seans, po latach. Rzeczywiście nowa odsłona wydaje się lepsza.
Tu jest za dużo humoru, akcji, CGI, przegięć. Do tego Parker jest zbyt pizdowaty a MJ zbyt rozmemłana.

6-/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Podpisuje się pod shamarem, ale ja daje 3/10

Odpowiedz
Ostatni (a zarazem pierwszy) raz widziałem SM2 dziewięć lat temu. Dzisiaj popatrzyłem na to scenami i tak, jest to dokładnie tak koszmarne, jak zapamiętałem. Poza tym jeśli ktoś uważa, że Bat-filmy Nolana, albo Man of Steel mają złe dialogi, to chyba nie oglądał SM2. Masakra.

PS. Podoba mi się jak w zależności od sceny macki Ocka mają albo 2, albo 5 metrów :)

Odpowiedz
Komiksów zbyt dużo nie czytałem ale... czy oni zbyt nie przesadzili z tą nieśmiertelnością i niezniszczalnością? Np. scena z pociągiem albo podtrzymywanie multitonowych elementów.

PS - dałem 6-/10 zapobiegawczo. Musiałbym obejrzeć wkrótce jeszcze 1 i 3, żeby jakoś prawidłowo ocenić.
(31-08-2013, 19:05)Cyberman napisał(a): Podpisuje się pod shamarem, ale ja daje 3/10

Patrze teraz na FW i też oceniłem, 5 lat temu, 3/10. Chyba dziś miałem lepszy nastrój.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(20-06-2012, 22:06)Phil napisał(a): Chyba jestem na tyle młody, że mój gust rozwija się z dnia na dzień. Do poprzedniego seansu uważałem trójkę za najlepszy odcinek trylogii o pająku. Dzisiejsza powtórka całej serii (przed zbliżającym się TASM) była jak kubeł zimnej wody. (...) Za to trójka - cały scenariusz jest FATALNY.

Zaś zmieniasz zdanie ;)

Ale rozumiem to. Miewałem takie przypadki, że dobre filmy oceniałem, w pewnych momentach słabiej (analogicznie słabe - lepiej).
I nie wiem czemu. Widocznie kwestia dyspozycji umysłu w danym dniu.

Odpowiedz
Więc poczekam na właściwą opinię nt. Fourius 6 ;)

PS - Widzę, że wyszła wersja "Extended" dwójki. Bardzo zachęcające zrzuty:

[Obrazek: 80.jpg]
[Obrazek: 82.jpg]

Odpowiedz
Jak Cię razi niezniszczalność pajączka, to się nawet za extended nie zabieraj - rozszerzona wersja walki na pociągu oferuje takie kwiatki jak Spider przytrzymywany przez macki i rozwalający głową belki przy torach :) oraz czołowe uderzenie przez pociąg.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon