Spider-Man Far From Home (2019)
(15-01-2019, 17:32)Corn napisał(a): Ale przecież to się ma dziać przed IW, przynajmniej z taką informacją się spotkałem

Bullshit. Potwierdzono, że dzieje się po.
https://mcucosmic.com/2018/09/11/kevin-feige-explains-how-spider-man-far-from-home-is-not-a-prequel-to-infinity-war-avengers-4/
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Na dodatek dosłownie po. Nie wiem czy Feige nie mówił o dosłownie dniach różnicy.
Co każe zadać pytanie czemu na te wszystkie wielkie monstra i chaos w większości miast Europy nie reaguje nikt z Avengers.

Odpowiedz
"Civil War" nie oglądałeś? :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Co ma CW do tego? Jeśli chodzi o ustawe to obstawiam, że pójdzie w zapomnianie po śmierci Starka :) A Strange powinien sie jednak zainteresować, jego nic nie wiąże.

Odpowiedz
Cytat:Nie sądziłem, że to powiem, ale....wygląda bardzo fajnie!
Lol. Wszyscy wiedzieli, że to napiszesz.

Dla mnie wygląda jak mega lipa. Niby coś nowego, ale nie czuję klimatu tej wycieczki. Do tego za bardzo pachnie to jakąś fabularną podpuchą Misterio. No i wizualnie to wręcz koszmar, a finalny produkt pewnie będzie prezentował się jeszcze gorzej. Widzę, że po tych wszystkich nominacjach dla "BP" za vfx Marvel idzie już z innymi filmami w tym kierunku -.- Nic tylko bić brawo.

Btw. Jeśli w A4 zabawią się w jakieś resety/podróże w czasie/podróże między uniwersami/inne tego typu cuda wianki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to był jednocześnie bezpośredni sequel
- Avengers 4: Ostateczna Rozgrywka
i
- Spider-man Homecoming

:)
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Zapowiada się równie fajne, sympatyczne kino co Homecoming. Captain Marvel chciałaby mieć taki zwiastun.

PS. Ile lat trwa już odbudowa po bitwie o NY?

[Obrazek: LHWr8uBr.jpg]

Odpowiedz
Skąd przypuszczenie, że to odbudowa po akcji z NY w Avengersach?

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
(15-01-2019, 18:29)zombie001 napisał(a):
Cytat:Nie sądziłem, że to powiem, ale....wygląda bardzo fajnie!
Lol. Wszyscy wiedzieli, że to napiszesz.

Dla mnie wygląda jak mega lipa. Niby coś nowego, ale nie czuję klimatu tej wycieczki. Do tego za bardzo pachnie to jakąś fabularną podpuchą Misterio. No i wizualnie to wręcz koszmar, a finalny produkt pewnie będzie prezentował się jeszcze gorzej. Widzę, że po tych wszystkich nominacjach dla "BP" za vfx Marvel idzie już z innymi filmami w tym kierunku -.- Nic tylko bić brawo.

Ta, bo ostatnio nic tylko pieje z zachwytu nad zwiastunami filmów Marvela :P Nie spodziewałem się nic wielkiego po "Far From Home", "Homecoming" to dla mnie jeden z najgorszych filmów MCU ostatnich lat oraz jeden z najbardziej odtwórczych. Tutaj jednak jest świeżość, jakiś pomysł i znacznie więcej ciekawych elementów. Plus Holland który ma moją sympatie. Efekty co prawda nie zachwycają, ale może jakoś to dopracują. Aquaman na początku też nie robił wrażenia.

Odpowiedz
(15-01-2019, 18:33)Mierzwiak napisał(a): Zapowiada się równie fajne, sympatyczne kino co Homecoming. Captain Marvel chciałaby mieć taki zwiastun.

PS. Ile lat trwa już odbudowa po bitwie o NY?

[Obrazek: LHWr8uBr.jpg]

Przecież to Stark/Avengers Tower w trakcie przebudowy przez nowego właściciela.

Odpowiedz
Jake w końcu sporą forsę zarobi :D

Odpowiedz
@harlequinade

I to przy 0 wysiłku.

Słuszna uwaga Mickey'ego. Ja kompletnie zapomniałem, że Stark to sprzedał. Czyżby nowa siedziba Oscorp i zapowiedź Normana Osborna?

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
(15-01-2019, 19:26)harlequinade napisał(a): Jake w końcu sporą forsę zarobi :D

Będzie na produkowanie Oscar-baitów do 2030.

Odpowiedz
No niech w końcu coś ma, tyle się facet namęczył a tu nic ani nagród, ani kasy i jeszcze w takim Life mu przyszło zagrać

Odpowiedz
Z tymi nagrodami to wszyscy mu przeszkadzają, Villeneuve kreci jakieś arcydzieła sci-fi zamiast "The Son", "Rio" za dobrze brzmiało aby sie udać, Fukunaga kręci Bonda a Cooper uniemożliwia sensowną realizacje filmu o Bernsteinie. Zostało zarabianie kasy :(

Gorzej jak wprowadzą Sinister Six i nie będzie czasu na zdobywanie nagród już wcale :(

Odpowiedz
Czy ja coś przegapiłem? Czemu nagle wszyscy znają tożsamość pająka? Serio pytam, bo nie pamiętam już tych wszystkich zależności w trykociarze-world.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Happy znał od momentu wprowadzenia postaci pająka, a ciotka poznała w ostatniej scenie Homecoming. Ktoś jeszcze?
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
Ned wiadomo, jest cała scena temu poświęcona.

Odpowiedz
I Vulture :P

Odpowiedz
Obejrzałem trailer Spider-Mana drugi raz - tym razem na komputerze, nie w telefonie, podczas zgiełku w pracy - i... podoba mi się. :) Czekam, czekam i jeszcze raz czekam.
Terminator 3: Rise of the Machines  7/10
Terminator Salvation  5/10
Terminator Genisys  4/10
Terminator: Dark Fate  . . . ?

Odpowiedz
Trailer swietny. Takiego pajaczka chce ogladac.
Widac jednak, ze wydarzenia z IW zostaly w EndGame calkowicie wymazane/naprawione bo nie tylko wracaja bohaterowie wymazani przez Thanosa, ale i swiat wyglada tak jakby nic sie nie stalo.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon