Spider-Man Far From Home (2019)
Świetny zwiastun i kapitalne wejście Mysterio. Widać, że będzie bardzo w klimacie "Homecoming" :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Cześć jestem Monika, marny ten zwiastun, marnie zapowiadającego się filmu dla dzieci. Nawet nie dałam rady obejrzeć całego

(15-01-2019, 19:40)harlequinade napisał(a): No niech w końcu coś ma, tyle się facet namęczył a tu nic ani nagród, ani kasy i jeszcze w takim Life mu przyszło zagrać

Life - lepsze niż Prometeusz i Covenant
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ok, obejrzałem kilka razy i jednak się przekonałem.. Efekty pewnie jeszcze dopracują, a całość, zwłaszcza na początku zajawki kojarzy mi się z Euro Trip, który cholernie lubię. W sensie melodia na początku i jeżdżenie po Europie, bo raczej nikt tam nie będzie się woził z kibolami po Londynie czy udawał papaja ;)

Jake wygląda świetnie i jestem pewien, że jako manipulator, hipnotyzer i iluzjonista w jednym sprawdzi się idealnie, a Tom jak był zajebisty tak jest dalej. Dzieciak jest urodzony do tej roli. Czy on i Zendaya nie są przypadkiem parą?

Cholernie podoba mi się kostium. Te mocno granatowe/ czarne wstawki wyglądają dużo lepiej niż klasyczne niebieskie.
Byłem sceptyczny, ale kogo ja oszukuję? Jaram się ;)

Zauważyliście imię na walizce do której pakuje się Peter?

I ktoś się dopierdzielał o motyw muzyczny. Przecież on idealnie pasuje do Spider-Mana i nie ma potrzeby go zmieniać. Nowa aranżacja i jest bardzo dobrze, a przede wszystkim charakterystycznie. Dokładnie tak jak pisał Bucho.

Plus - Kevin Feige oficjalnie potwierdził, że wszystko dzieje się po Endgame, tak?
Trochę to wszystko miesza, bo w zasadzie całe napięcie po finale Infinity War, jakkolwiek naiwne w swoich założeniach by ono nie było pryska.

Swoją drogą część zdjęć była w Pradze. Dlaczego my mamy takie posrane prawo? Przecież to zaledwie 500 km, a Spidey mógł śmigać po Warszawie ;P
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Prędzej po Rynku w Krakowie :P No ale tak już jest, że dla filmowców z Hollywood jeśli ma być jakieś ładne miasto z Europy środkowej, to w 80% przypadków będzie to Praga, w 19% Budapeszt.

Odpowiedz
By go na Hucie maczetami pocieli ;) albo gołębie postały :p
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
[Obrazek: rApzc1g.png]

Odpowiedz
Scumbag Tony ;)

[Obrazek: comment_QEIfK0nvGMC9vfADKnVN48Cwo9CfbDFk,w400.jpg]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Fajny kostium :)

[Obrazek: U8CJfyR.jpg]

[Obrazek: gofqXTx.jpg]

"If Tony Stark was sort of the mentor in the previous films, we thought it would be interesting to play Mysterio as almost like the cool uncle"

Mam nadzieję, że trollują z tym Mysterio.

https://www.comicbookmovie.com/spider-man/far_from_home/spider-man-far-from-home-photos-see-an-unmasked-peter-parker-partner-with-mysterio-plus-new-details-a168001
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Kiedy w końcu pokażą Mysterio ze słoikiem na głowie? 

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Już pokazali
[Obrazek: METzint.jpg]
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Prezentuje się epicko.

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nowy zwiastun pojawi się w najbliższych dniach, potrwa 2 minuty i 38 sekund.

https://trailer-track.com/2019/05/01/in-the-pipeline-brand-new-spider-man-far-from-home-trailer-to-swing-by-in-the-coming-days/

Odpowiedz

Profil Letterboxd

Odpowiedz
No na to wychodzi. Ostrzeżenie Hollanda o spojlerach (xD) naprawdę ważne i lepiej wziąć je sobie do serca - ja np. żałuję, że ten filmik obejrzałem. Wolałbym dowiedzieć się o tym już podczas seansu, bo serio, to sporo robi i naprawdę wstrząsa wszystkim.

Odpowiedz
Cytat:How ironic that was that Tom Holland was giving us spoiler warning ?‍♂️
Top kek.

@Raven
Nie widziałeś jeszcze Endgame a połasiłeś się na Pajonka? ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Endgame widziałem, w kinie byłem i w temacie się nawet wypowiedziałem (10/10). Po prostu myślałem, że Holland ostrzega właśnie przed spojlerami z Avengers, a nie przed czymś takiego kalibru :D

Odpowiedz
Jakiego kalibru? To już było w Doktorze Strange'u powiedziane.

Odpowiedz
Jak oni chcą to puszczać w kinach? XD Holland powie, żeby zakryli oczy i uszy?

Odpowiedz
A ja myślę że to ściema Mysterio, jego pochodzenie. W końcu cała postać opiera się na ściemnianiu.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(06-05-2019, 16:04)Huntersky napisał(a): A ja myślę że to ściema Mysterio, jego pochodzenie. W końcu cała postać opiera się na ściemnianiu.
Zbyt oczywisty "twist", więc myślę, że jednak może być przybyszem z innej gałęzi.

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon