Spider-Man Far From Home (2019)
nowy plakat:
[Obrazek: 222.jpg]

[Obrazek: bleeding-eyes-gif-1.gif]

Odpowiedz
[Obrazek: source.gif]

Odpowiedz
WTF?
Nie wiem co jest niby nie tak z tym plakatem, ale musiałeś aż wkleić drugiego posta z samym gifem? Jeden nie wystarczył? Serio?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jeszcze nie skończyłem!

[Obrazek: giphy.gif]

:P
Jest brzydki jak kupa!

Odpowiedz
Wygląda jak okładka Cinemy z okolic 2003 roku.

Odpowiedz
Tragedia, a jest tego więcej:
http://filmozercy.com/wpis/spider-man-mj-mysterio-i-nick-fury-na-nowych-plakatach
Terminator 3: Rise of the Machines  7/10
Terminator Salvation  5/10
Terminator Genisys  4/10
Terminator: Dark Fate  . . . ?

Odpowiedz
Przy Infinity War i Endgame można było zrobić niezłe plakaty, a tutaj muszą wrócić do sklejek w fotoszopce? Masakra...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zastanawiam się kto tworzy i potem zatwierdza te plakaty. Czy ktoś tam ma oczy i choć cząstkowe poczucie estetyki? Jest pełno artystów i ilustratorów, którzy chcieliby zostać kolejnym Struzanem. Nie ogarniam.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
A to nie tak, że za te plakaty odpowiada Sony?
.

Odpowiedz
Ale doceńcie fakt, że po latach, gdy to heroina prezentowała tyłek nastąpiło równouprawnienie i kres uprzedmiotowania, to Spider ma ass-shot :).

Plakat gówniany. I Mysterio bez baniaka :(. Ja wiem, że znana morda, ale... :(.

Odpowiedz
(23-05-2019, 09:42)Mierzwiak napisał(a): Wygląda jak okładka Cinemy z okolic 2003 roku.

Genialne! Wiedziałem, że z czymś mi się kojarzy :)

Odpowiedz
Rozumiem że w agencji reklamowej wszyscy są na urlopie i plakatami zajmują się w wolnej chwili sprzątaczki?

[Obrazek: J4hDmfm.jpg]

Odpowiedz
Nie wierzę, że ktoś to puścił na produkcję.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Imax kojarzy mi się z lepszymi plakatami, jedynym wytłumaczeniem są chyba 12-latki biorące udział w badaniach fokusowych.

Odpowiedz
Hahaha, zajebisty plakat. Uśmiałem się. Zwłaszcza ten mały spider zwisający w górnym lewym rogu dobry.

Odpowiedz
(11-06-2019, 15:10)Mierzwiak napisał(a): Rozumiem że w agencji reklamowej wszyscy są na urlopie i plakatami zajmują się w wolnej chwili sprzątaczki?

[Obrazek: J4hDmfm.jpg]

Hej, trochę z szacunkiem do sprzątaczy (konserwatorów powierzchni poziomych) - lepszy by zrobili.

Odpowiedz
Nie mam wątpliwości, który film tego lata ma najbrzydszą kampanię plakatową. Poza maską Spider-Mana z nalepkami (teaser poster) samo zło.
Terminator 3: Rise of the Machines  7/10
Terminator Salvation  5/10
Terminator Genisys  4/10
Terminator: Dark Fate  . . . ?

Odpowiedz
W jakimś nowym spocie jest montaż sugerujący, że Parker mówi do Mysterio "welcome to the Avengers". Im bardziej starają się wcisnąć, że Beck jest dobry, tym mniej można w to uwierzyć. Takie mam wrażenie

O tutaj:

.

Odpowiedz
Właśnie przeczytałem spoiler o kontrowersyjnym pomyśle o którym mówił reżyser, no cóż... Jeśli to prawda, to nie podoba mi się to. Widzieliśmy to już w komiksach i tam też to nie grało i szybko powracano do poprzedniego status quo.

Odpowiedz
Są już spoilery i... well.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon