Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Spider-Man Homecoming (2017)
(21-05-2018, 17:10)Pelivaron napisał(a): Plotka rzucona przez The Sun. Na razie nie ma sie czym jarać.

Jest. Deadline Hollywood i THR potwierdzają, że trwają negocjacje. Fantastyczna wiadomość. Co oznacza, że za chwilę zastąpi go Mark Strong :)
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jake-gyllenhaal-talks-star-spider-man-homecoming-2-1113627

Odpowiedz
Eee tam, w 2019 będzie miał dwie role pod Oscary więc kto wie.

Jestem ciekaw czy w sequelu powróci Vulture. Troche szkoda, ja bym go widział w Avengers 4 jako pełnoprawnego bojownika u boku resztek Avengers.

Odpowiedz
On to zawsze ma role pod Oscary. Może kluczem byłoby nie opieranie w końcu tych oscar baitów na wybałuszaniu oczu i darciu mordy (żeby nie było, bardzo lubię Jake'a, ale wystawia w kółko tego samego konia). Jak dla mnie nie potrzeba tam Sępa, widzieliśmy walkę z nim, jego historia została opowiedziana. Ale zastrzegam, że mam bardzo "staroszkolne" podejście jeszcze z czasów Batmanów Burtona i Spider-Manów Raimiego. Dla mnie przeciwnik powinien ginąć lub znikać raz na zawsze.

Odpowiedz
Michael Keaton powróci w sequelu.
http://www.comingsoon.net/movies/news/947275-michael-keaton-returns-as-the-vulture-in-spider-man-homecoming-2

Odpowiedz
Rola w "Life" czy ten żul-doktorek z "Okja" to żadne oskarówki :P

Dla Dżejka strata miesiąca/dwóch, życia, które mógłby spożytkować na coś ciekawszego.

No, ale skoro już u Emmericha grał, to i pewnie tę propozycje od Marvela może przyjąć.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(21-05-2018, 17:18)Szaman napisał(a): Dla mnie przeciwnik powinien ginąć lub znikać raz na zawsze.

Ale w tym przypadku powrót Vulture'a jest wskazany. Może to oznaczać pojawienie się Sinister Six w MCU :)

Vulture jest, Scorpion jest, Shocker jest. Mysterio ma za chwilę być. Może to być fajna podbudowa pod trzecią część :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
SONY widać nie odpuszcza z Sinister Six :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Jak to ma być Sinister Six w wersji Feige'ego to jestem na tak ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Niech nie kombinują z Sinister Six tylko połączą Venoma z Hardym z MCU. Chcę zobaczyć jak duży Tom spuszcza srogi wpierdol małemu Tomowi...

Odpowiedz
Za stara jestem na to gówno... Kiedyś Spider - Man był fajny. Przerysowany, ale fajny. Zakładał kostium i działo się. A teraz? Czego tutaj nie ma - kostium SM to istne cudo techniki. Czego my tu nie mamy, gadającego przewodnika, namierzenie satelitarne, 500 trybów rzucania pajęczyny do wyboru - nie ma takiej rzeczy której kostium SM by nie potrafił lub nie miał w sobie zaprogramowanej. To jest dla mnie totalny przerost formy nad treścią, który nie pozwolił mi zatopić się w tym świecie i oddać zabawie. Bo wiedziałam, że cokolwiek SM by się przytrafiło to "zapyta" się on swojego kostiumu jak rozwiązać problem a ten poda mu rozwiązanie na tacy. Przepraszam bardzo ale ja chciałam obejrzeć film o Spider - Manie a nie o jego kostiumie który praktycznie wszystko za niego wykonywał. Żenada.

Odpowiedz
No ale jasno w filmie pokazali, że kostium raczej mu przeszkadza, niż pomaga i Spiderman ostatecznie udowadnia, że starkowy fancy strój (który jest naturalnym wynikiem wejścia w bliższe więzi z genialnym wynalazcą) jest mu w niepotrzebny w skutecznym spidermenowaniu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Czyli nie obejrzałaś nawet do końca.

Żenada.

Odpowiedz
No właśnie. Tak dokładnie jest. Ten film używa starego i klasycznego motywu, że bohaterem się jest niezależnie od bajerów i gadżetów. Dopakowany kostium od Starka wręcz uwypukla ten motyw. Skupienie się na tym, że strój odbiera sens działalności Pająka, to jakieś potężne minięcie się z tym filmem.
.

Odpowiedz
Tzw. oglądanie dupą. Standard w tym przypadku.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Dzienna dawka cringe'u zaliczona.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Plotka głosi, że Spidey w drugiej części odwiedzi Polskę :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(25-05-2018, 09:58)Monika napisał(a): Przepraszam bardzo
Nie ma sprawy, przyjmuję przeprosiny - nie martw się, ciągle możemy iść na randkę.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(25-05-2018, 11:23)Pelivaron napisał(a): Plotka głosi, że Spidey w drugiej części odwiedzi Polskę :D

Jeśli nie spuści łomotu polskim faszystom i nie pojawi się na marszu kodomio-ubywateli - będę zawiedziony :(
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No przecież nie może walczyć o Nowy Jork, wiedząc, że demokracja w Polsce jest zagrożona.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon