Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
[Obrazek: 6CrvTDZ.jpg]

Cytat:Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Dzisiaj pojawił się oprócz plakatu również pełny zwiastun. Jak dla mnie jest super :)

Premiera 14 grudnia.

Odpowiedz
"Dad, I love you". :D

Fajny zwiastun. Czuć rękę Lorda i Millera.

Odpowiedz
2:23

[Obrazek: oh-shi.gif]

Podziękował.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Melduję się w kinie :D
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
To jest jakaś animowanka z przeznaczeniem na rynek DVD/BD? Pomijam mehowość tego całego SpiderVersum ale ta grafika rodem z gier sprzed 10 lat nijak do kina nie pasuje.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jakie będzie zobaczymy, ale wygląda świetnie.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Bardzo fajne. Kiedyś psioczyłem że to bez sensu by aktorski i animowany Spider-Man funkcjonowali jednocześnie jako filmy kinowe, ale to jest na tyle inne, że nie mam z tym żadnego problemu.

Animacja GENIALNA, o mamo jak to się będzie prezentować w HDR!

Odpowiedz
Ładne, sympatyczne, tylko aktorzy w dubbingu sprawiają dość anemiczne wrażenie, szczególnie Jake Johnson jako Parker. Może to kwestia szybkiej sesji na potrzeby zwiastuna.

Odpowiedz
Strasznie to zle wygladajace. Nic mnie nie przekonalo do filmu wiec pewnie nie obejrze. Gwozdziem do trumny jest koncowka zawiastuna.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Sam film średnio mnie interesuje, ale paint me green and call a pickle jeśli nie wygląda to ślicznie. Choć zredukowany, "animowany" klatkarz nieco wytrąca z rytmu.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Hehe, żyłem do dziś w przeświadczeniu, że głos pod Milesa podkłada Glover :P Dla mnie wygląda super, wreszcie animacja superhero która wygląda naprawdę ciekawie i pomysłowo a nie jak te robione na jedno kopyto animacje DC (choć wiele z nich jest dobrych). Dla mnie wygląda nawet ciekawiej niż "Homecoming" którego fanem nie jestem.
Hmm swoją drogą coraz więcej ostatnio Milesa, pojawi się w grze od Sony, teraz film animowany, kompletnie się nie zdziwię jak go wprowadzą do MCU w Spiderze 3 lub jakimś crossoverze i dostaniemy duecik z Parkerem, jakby wynaleźli równie sympatycznego, energicznego i fajnego aktora to ja jestem w zupełności za.

Odpowiedz
Cytat:kompletnie się nie zdziwię jak go wprowadzą do MCU w Spiderze 3 lub jakimś crossoverze i dostaniemy duecik z Parkerem, jakby wynaleźli równie sympatycznego, energicznego i fajnego aktora to ja jestem w zupełności za.
Jaden Smith byłby idealny.

#hehe

Odpowiedz
(06-06-2018, 16:29)Pelivaron napisał(a): [Obrazek: 6CrvTDZ.jpg]
Nie mogę napatrzeć się na ten plakat. To odwrócenie, kolorystyka, poza głównego bohatera, jego kostium, coś pięknego.

Odpowiedz
(06-06-2018, 17:38)Proteus napisał(a): Jakie będzie zobaczymy, ale wygląda świetnie.

&

(06-06-2018, 17:41)Mierzwiak napisał(a): Bardzo fajne. Kiedyś psioczyłem że to bez sensu by aktorski i animowany Spider-Man funkcjonowali jednocześnie jako filmy kinowe, ale to jest na tyle inne, że nie mam z tym żadnego problemu.

Animacja GENIALNA, o mamo jak to się będzie prezentować w HDR!

Yep, moge sie tylko podpisac.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Danus napisał(a):Strasznie to zle wygladajace

Jak ty coś czasami napiszesz to jak policjant pałą o sosnę.
Mnie film nie interesuje wcale ale przyznać trzeba, że animacja jest obłędna.

Odpowiedz
Jedyne, co mi nie odpowiada to Jake Johnson jako Peter Parker. Brzmi jakby był senny i znudzony, jakby się zjarał, zwłaszcza w scenie z gastro Parkera. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Nowy zwiastun :)

Odpowiedz
Coś tu jest nie tak z płynnością? Wygląda jak gra komputerowa gubiąca klatki.

Poprzedni post w sprawie wciąż aktualny.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
No, jeśli chodzi o płynność, to ten "Spider-Man" jest trochę jak netfliksowy "The Dragon Prince", co to niedawno miał premierę. Może to jakiś nowy, świeży trend w branży?

Odpowiedz
Swoją drogą, to ten film (czy też jego potencjalna kontynuacja) mogłyby fajnie połączyć wszystkie inkarnacje Spider-Mana w jeden multiverse ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon