Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
Za to akurat trzeba docenić Akademię. Nie ośmieszyli się jeszcze bardziej :) Gdyby nominowany Pajączka do BP i nie dali mu nagrody to SKANDALOZA!
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ale sleeper hit. Nic nie wiedziałem, włączyłem na 15 minut i wyłączyłem po napisach. Wizualna orgia, najładniejszy i najfajniejszy film animowany od bardzo dawna. Jakbym siedział w akademii to zakwalifikowałbym wszystkie ostatnie filmy rajtuzowe jako animowane (taki Aquaman jest już chyba w 80% animowany) i dał statuetkę Pajączkowi. Będę wracał chyba chętniej niż do Infinity War. Bardzo żałuję, że nie byłem na tym w kinie.

No i NAJLEPSZA SCENA PO NAPISACH EVER!!!

Odpowiedz
Bardzo fajny film! Właściwie tylko finał tu nie przystaje, bo raz, że nagle twórcy idą w schemat goniący schemat, a dwa, że za długie to wszystko, nudne i miałkie. Co nie zmienia faktu, że cała zabawa jest przednia. Duża łapka w górę.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ten moment gdy kochasz Toma Hollanda, a do pokoju wchodzi Jake Johnson <3

Cieszyłem się jak dziecko oglądając to WIZUALNE ARCYDZIEŁO - ile tu kreatywności, serducha, pasji i tak po prostu autentycznie dobrych pomysłów. W Civil War / Homecoming słusznie pominęli origin Spider-Mana, tutaj znowu go dostajemy ale jakimś cudem udało się uczynić go ciekawym, w jakiś sposób świeżym.

Od 0:30:

Miazga.

Odpowiedz
Dużo w tym filmie takiej lipnej muzyki? :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Zarówno score jak i piosenki są zajebiste.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(28-04-2019, 00:05)Gieferg napisał(a): Dużo w tym filmie takiej lipnej muzyki? :P

Piosenki kiepskie i trochę się ich przewija. Jak dla mnie jest to największy minus tej produkcji. Ale to bardziej ja nie lubiący tego typu muzyki, niż kwestia tego czy one pasują do filmu.

Z kolei oryginalny score jest bardzo dobry.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Dobór utworów jest idealny. Tyle.

Odpowiedz
(27-04-2019, 23:59)Mierzwiak napisał(a): W Civil War / Homecoming słusznie pominęli origin Spider-Mana, tutaj znowu go dostajemy ale jakimś cudem udało się uczynić go ciekawym, w jakiś sposób świeżym.
Jasne, jest fajny, ale ciekaw jestem co w nim widzisz takiego ciekawego. IMO origin jest po prostu opowiedziany bardzo skrótowo i w dość dowcipny sposób, ale to tutaj działa, bo 1) nie Parker jest głównym bohaterem; 2) Parker nie jest na początku swojej kariery superbohaterskiej. W filmie przede wszystkim o oryginalnym Spider-Manie to nie grałoby tak dobrze - tutaj Parker działa dramatycznie, bo jego dramat jest gdzie indziej.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Miałem na myśli origin Spider-Mana ale Milesa, nie Petera :)

Odpowiedz
A, no to nic dziwnego, że jest świeży skoro jest pokazany pierwszy raz na ekranie. :p
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Niby tak, ale schemat jest praktycznie ten sam więc to nie aż takie oczywiste ;)

PS. Dobry twist tu jest, wziął mnie z zaskoczenia.

Odpowiedz
Taki fajowski plakat :)

[Obrazek: Xf5a4pG.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Właśnie zapowiedziano sequel. Premiera ustalona na 8. kwietnia 2022
.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/spider-man/into_the_spider-verse/spider-man-into-the-spider-verse-producer-confirms-japanese-spider-man-for-sequel-a171483

Japoński Spider-Man w sequelu! :D

Odpowiedz
Mam nadzieję, że powróci Maguire, to mimo wszystko pierwszy filmowy Spider-Man, ja go uwielbiam i chciałbym go ponownie zobaczyć nawet w animowanej wersji.

Odpowiedz
W sumie mogliby też użyć Spider-Mana z TASu i przy tej okazji ponabijać się, że nie może powiedzieć "zabić", "smierć" oraz palnąć komuś z piąchy :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon