Stand-up
Nie no, wierze, że są dobre, ale mnie właśnie ta gawędziarska formuła nowych stendapów kupiła totalnie. Może kiedyś przekonam się do tych starszych bardziej.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Szapel jest komikiem, nie profesorem uniwersyteckim, Mental. ;)

Dostęp do mojego bloga jest otwarty dla wszystkich, bez względu na rasę, orientację i pochodzenie ;)

nawrocki napisał(a):tamte, wlasnie dlatego, ze bardziej standupowe, są zabawniejsze

Jeden z najlepszych występów ever:

Zaraz obok tego:

Odpowiedz
(30-08-2019, 15:34)Mental napisał(a): Zaraz obok tego:

Nawet czarny humor wychodzi białym lepiej niż czarnym (ゝω・`)┏┏

Odpowiedz
https://www.rottentomatoes.com/m/dave_chappelle_sticks_and_stones

Nie wiem co mnie bardziej rozśmieszyło, stand-up Szapela, czy to obiektywne oceny :-D

Black Man Bad.

Odpowiedz
Nie do końca stand up, ale wrzucam.

Nigdy w życiu nie spodziewałbym się trafić na Grupę Mozarta (o której istnieniu kompletnie zapomniałem), w liście rekomendowanych na YT, ale okazuje się, że Panowie grają za granica i podoba się:

PS. Skurczybyki prawie w ogóle się nie zestarzeli.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
"Paper Tiger" Billa Burra to występ z podobnej półki, co "Sticks and Stones" Dave'a. Polecam, jak ktoś jeszcze nie obadał.

Odpowiedz
Wjedzie dziś w takim razie. Rozbawiło mnie Sticks and Stones kilka razy bardzo mocno, szczególnie recap ataku na Jussie Smolletta. Widać jednak pewne silenie sie na kontrowersyjność - zarty o Jacksonie i molestowanych dzieciakach nie dość, że nieśmieszne to po prostu słabe.

Odpowiedz
Nie wiem, jeśli chodzi o Burra - nie jest to mój typ humoru, lubię go słuchać jako komentatora, ale jego żarty wywołują u mnie co najwyżej lekki uśmiech pod nosem, natomiast jestem w ciężkim szoku, że Netflix wypuszcza takie stand-upy, naprawdę nie wiem jak to przeszło przez cenzurę.

Odpowiedz
Burr odhacza wszystkie "kontrowersyjne" rzeczy w pierwszych 20-30 minutach. Normalnie jakby go ktoś gonił. Trochę nienaturalnie to wychodzi takie silenie się na bycie anty-SJW.

Odpowiedz
To się teraz sprzedaje jak widać. Tylko czekać na następne niepokorne standupy. Moda. Mnie akurat Burr bardziej śmieszy od Chapella (lubię choleryków), i chociaż ten special nie jest jego najlepszym to jak dla mnie trzyma poziom.

Odpowiedz
https://www.reddit.com/r/videos/comments/d8m1tz/bill_burr_and_comedy_central_are_making_a_patrice/
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Patrice O'Neal w wywiadzie spiera sie z oburzoną panną, że żarty o złych rzeczach mogą być zabawne. Patrice, gone too soon.

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(27-09-2018, 23:47)Snuffer napisał(a): Bill Burr, John Mulaney, Todd Barry, Norm MacDonald, Doug Stanhope. Oni wszyscy zahaczają o jego typ humoru i są na takim samm poziomie, nie wspominając o Ansarim, Burhamie, Bamford czy Oswalcie którzy robią świetny stand up w trochę innym stylu.

Moze tylko Burr (osobiscie go bardzo lubie, ale ostatnio troche zanizyl poziom) i Stanhope, poziomem CZASAMI zblizają sie do Luisa CK (notabene bylem na jego show w Wawie, 10/10, jeden z lepszych jego materialów). Stanhope raczej tez nie bierze jeńcow (z podrowieniami dla Bucha):
Od 2:00

Odpowiedz
Są plusy pandemii. Louis CK bez zapowiedzi wrzucił nowy stand-up:
https://louisck.com/products/sincerely-louis-ck
...i trochę trudno oceniać całkowicie w oderwaniu od afery, ale dołącza raczej do tych lepszych w jego karierze. Jest nawet polski akcent.

Odpowiedz
Można gdzieś obejrzeć zeszłoroczne występy Louisa CK w Polsce?

Odpowiedz
Nie ma chyba nagrań z polskich występów. Ten udostępniony występ jest chyba z tej samej trasy więc zakładam, że w 80-90% w Polsce zaprezentował ten sam materiał. Bartholomew pisał, że był, może potwierdzi. Może żarty o Auschwitz dopisał do programu po wizycie w Polsce a może trochę inaczej je zaprezentował u nas. Swoją drogą, własnie patrzę na napisy po występie, w których dziękuje publiczności m.in. w Warsaw i... Krakauer. :D

Odpowiedz
Właśnie sie strasznie wkurzyłem, że przegapiłem jego wizytę w Polsce.

Odpowiedz
@PropJoe, Mental
dziwna sprawa, nowy special to moze 60% tego co odjebal w Wawie. pare joków inaczej spuentowanych, pare totalnie pominiętych. materiał z tego speciala znam dosyć dobrze, bo jakis czas po występie w Wawie udalo mi się namierzyc leaka, ktory wyplynal przed trasa po Europie, zeby odpalic kumplowi - jak dobrze poszukacie, to jeszcze gdzies go znajdziecie. podejrzewam, ze w USA bal sie poleciec mocniej z tematem, zeby znowu nie było o nim za głośno, szkoda.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości