Stand-up
Nie no, wierze, że są dobre, ale mnie właśnie ta gawędziarska formuła nowych stendapów kupiła totalnie. Może kiedyś przekonam się do tych starszych bardziej.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Szapel jest komikiem, nie profesorem uniwersyteckim, Mental. ;)

Dostęp do mojego bloga jest otwarty dla wszystkich, bez względu na rasę, orientację i pochodzenie ;)

nawrocki napisał(a):tamte, wlasnie dlatego, ze bardziej standupowe, są zabawniejsze

Jeden z najlepszych występów ever:

Zaraz obok tego:

Odpowiedz
(30-08-2019, 15:34)Mental napisał(a): Zaraz obok tego:

Nawet czarny humor wychodzi białym lepiej niż czarnym (ゝω・`)┏┏

Odpowiedz
https://www.rottentomatoes.com/m/dave_chappelle_sticks_and_stones

Nie wiem co mnie bardziej rozśmieszyło, stand-up Szapela, czy to obiektywne oceny :-D

Black Man Bad.

Odpowiedz
Nie do końca stand up, ale wrzucam.

Nigdy w życiu nie spodziewałbym się trafić na Grupę Mozarta (o której istnieniu kompletnie zapomniałem), w liście rekomendowanych na YT, ale okazuje się, że Panowie grają za granica i podoba się:

PS. Skurczybyki prawie w ogóle się nie zestarzeli.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
"Paper Tiger" Billa Burra to występ z podobnej półki, co "Sticks and Stones" Dave'a. Polecam, jak ktoś jeszcze nie obadał.

Odpowiedz
Wjedzie dziś w takim razie. Rozbawiło mnie Sticks and Stones kilka razy bardzo mocno, szczególnie recap ataku na Jussie Smolletta. Widać jednak pewne silenie sie na kontrowersyjność - zarty o Jacksonie i molestowanych dzieciakach nie dość, że nieśmieszne to po prostu słabe.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie wiem, jeśli chodzi o Burra - nie jest to mój typ humoru, lubię go słuchać jako komentatora, ale jego żarty wywołują u mnie co najwyżej lekki uśmiech pod nosem, natomiast jestem w ciężkim szoku, że Netflix wypuszcza takie stand-upy, naprawdę nie wiem jak to przeszło przez cenzurę.

Odpowiedz
Burr odhacza wszystkie "kontrowersyjne" rzeczy w pierwszych 20-30 minutach. Normalnie jakby go ktoś gonił. Trochę nienaturalnie to wychodzi takie silenie się na bycie anty-SJW.

Odpowiedz
To się teraz sprzedaje jak widać. Tylko czekać na następne niepokorne standupy. Moda. Mnie akurat Burr bardziej śmieszy od Chapella (lubię choleryków), i chociaż ten special nie jest jego najlepszym to jak dla mnie trzyma poziom.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości