Ankieta: Na ile oceniasz "Zemstę Sithów"?
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas
Nie chciałbym się wypowiadać za Gieferga, ale podejrzewam, iż dzieci raczej na takie rzeczy nie zwracają uwagi.

Na swoim przykładzie jak pierwszy raz oglądałem "Harry'ego Pottera i kamień filozoficzny" to myślałem, iż Voldemort w końcowej sekwencji to ucharakteryzowany aktor. Dopiero przy ostatniej powtórce, rok temu, dotarło do mnie, iż ryj Voldiego jest CGI. A w kinie miałem jakieś 10 lat. A córka Gieferga ma 6 lat.

W podobnym wieku oglądałem OT: SE w kinie. A komputerowy Jabba i animatroniczny Jabba nie stanowiły dla mnie widocznej technologicznej różnicy.

Odpowiedz
Kwestia CGI/kukiełka Yody bez komentarza, tylko jego zachowanie zostało skomentowane ("Zgłupiał, czy co? Wcześniej był mądry").
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Muszę przyznać, że bardzo ciekawie się czyta te relacje przez pryzmat oczu dziecka. Plus fajnie, że ktoś wreszcie pokazuje te filmy w chronologicznej jeżeli chodzi o wydarzenia kolejności. A nie tylko po to, aby móc nagrać reakcję dziecka na "I am your father" i potem wrzucić to na youtube'a. O jakiejś powalonej maczetowej formie nie wspominając.

@Gieferg a jaka była reakcja Twojej córki na finał pojedynku Anakin Obi-Wan z ROTS z wiadomą scenę palenia? Gdyż jest to dość mocna i nie zawaham się użyć słowa przerażająca scena.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No w tym miejscu się trochę wystraszyła.

Ogólnie tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że kolejnośc chronologiczna jest jedyną słuszną, a OT zyskuje więcej oglądane po prequelach niż prequele oglądane po OT.
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
[Obrazek: NEw3rBJyWInvAy_1_1.jpg]

Marvel w jakimś komiksie o Vaderze zmienił nieszczęsny krzyk na krótkie "No." Uśmiech

Odpowiedz
To jest akurat preview "Darth Vader: Dark Lord of the Sith". Pierwszy numer wyjdzie w czerwcu i podejrzewam, że będzie równie "fascynujący" co reszta dotychczasowych dokonań Marvela.

A zmieniać sobie mogą. Filmy mają pierwszeństwo nad całą resztą. Ogólnie to te retcony prequeli, które zapoczątkował Lucas w "The Clone Wars" a Disney kontynuuje, są strasznie niezręczne, przez co ciężko traktować poważnie pozafilmową część uniwersum. Mogli by już sobie odpuścić i zająć się czymś nowym :/
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(12-05-2017, 18:51)Phil napisał(a): Marvel w jakimś komiksie o Vaderze zmienił nieszczęsny krzyk na krótkie "No." Uśmiech
To krótkie "No" mogłoby być równie nieszczęsne, efekt pewnie byłby taki jak u Andy'ego Garcii w Godfatherze III Uśmiech

Odpowiedz
Świetna reakcja i proszę można oglądać po kolei, a nie tylko koncentrować się na "I am your father":

#istandbydaenerys

Odpowiedz
Genialne:

#istandbydaenerys

Odpowiedz
zostawię tylko:

[Obrazek: anakin.png]
tak że o.

Odpowiedz
Bo Lucas miał wizję i warsztat, a nie jak ten Disney cały.

Odpowiedz
W końcu się zgadzamy Język
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Chyba wspominałem już o tym wcześniej, ale fajnie, że więcej osób dostrzega takie smaczki. I naturalnie Phil mądrze pisze, nic dodać nic ująć.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Znam ten film na pamięć i pierwszy raz to zauważyłem. Miazga.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Nawet nie wiedziałem, że imperium ma jakieś logo Język

Odpowiedz
W sumie każda frakcja ma jakieś swoje symbole w Galaktyce. To wiadomo jest Imperium:

[Obrazek: imperialseal.jpg]

A to np. logo Sepearatystów:

[Obrazek: 500?cb=20090330010802]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Logo separatystów to profil TIE-Fightera? Uśmiech

Odpowiedz
Na to wygląda, choć tutaj już bym się jakieś podwójnego znaczenia nie doszukiwał:

[Obrazek: 2000?cb=20090311015214]
#istandbydaenerys

Odpowiedz

#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon