Ankieta: Który prequel ma najgorszy scenariusz?
Dennis the Phantom Menace
Attack of the Killer Tomatoes
Revenge of the Shit
[Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Prequel Trilogy (I-III)
Mierzwiak napisał(a):Ja mam oryginalne wersje kinowe w jakości z dvd.

Strasznie wyglądają.

Moja córka pozna OT w takiej wersji, w jakiej sam to ostatnio oglądałem czyli despecialized z Knapikiem, a wersję DVD z 2004 roku zobaczy dopiero jeśli sama się tym zainteresuje (i jak już będzie oglądać filmy z napisami, bo mam DVD bez dubbingu Język).

Cytat:Którakolwiek część PT przed TFA? Bardzo śmieszne.

Hmm, każda?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Hmm, nie?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Każda, każda.

OT oglądam w Despecialized Edition, ale finał (od momentu palenia ciała Vadera) RotJ wyłączam i oglądam Special Edition (1997, jeśli takową znajdę). Nowa muzyka Williamsa sprawia, że ma x1000 większą moc! I mało mnie obchodzi, że pokazywane planety nie mają za dużo sensu.

Odpowiedz
Przełączasz na Haydena? Język

Ja bym w tej sytuacji zrobił prosty fanedit - finał z nową muzyką (bo faktycznie to jest akurat zmiana na lepsze) ale z zachowaniem starej wersji Anakina. No ale mnie to aż tak nie boli żeby się z tym bawić.
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
W 1997 jest nowa muzyka z Shawem
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Tak, ale tej wersji, o ile mi wiadomo, nie da się znaleźć w nadającej się do użytku jakości.

Odpowiedz
Despecialized / Blu-ray / whatever też wyglądają dla mnie koszmarnie, nie jestem w stanie znieść tego co zrobiono z kolorami i kontrastem w tych filmach więc z dwojga złego wybieram kijową rozdziałkę wersji DVD.

Widzę że niektórzy bóldupią tu o TFA - po wczorajszym seansie Rogue One uświadomiłem sobie coś w kwestii filmu Abramsa i ocena 7/10 jaką wystawiłem w marcu jest nieaktualna, a ponieważ dla formalności zamierzam po raz ostatni obejrzeć to zaraz po powtórce OT lepiej szykujcie schrony. Nie będzie litości.

Odpowiedz
Gieferg, co ty pleciesz Oczko
Skoro jest HQ na youtube, to musi gdzieś być dobra wersja w sieci
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie musi. Końcówkę 1997 da się odtworzyć na podstawie tego, co jest dostępne (Despecialized + Blu-ray). Nawet w komentarzach pod tym filmikiem ktoś sugeruje że to właśnie taki miks, nawet podaje jakieś różnice między tym, a prawdziwą wersją z 1997 roku (coś tam o widocznych w tle budynkach i słyszalnych dźwiękach).

Odpowiedz
Tylko w wersji z 1997 roku nie ma Naboo wśród planet, plus Coruscant ma mniej detali, jak budynek Senatu w tle. Takie tam geekowskie rozważania Uśmiech
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Jest w ogóle jakaś szansa, że Disney wyda własną wersję OT na blu? Mówili coś na ten temat?

Odpowiedz
Lawrence, No tak. "Powrót Jedi" bez ostatniej kwestii w filmie jako "misa łin!" to nie "Powrót Jedi".

W ogóle odpaliłem to zakończenie i jest fatalne. Obalanie pomnika Imperatora? Już widzę jak w centrum twardej ręki Imperium coś takiego przechodzi kwadrans po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci. Świętujące Tatooine? Jasne, jasne. Na pewno nie mogli się doczekać zmian - najpierw w czasie Starej Republiki rządzili nimi Huttowie, w czasie Imperium Huttowie, a teraz nie żyje Imperator, więc chwalcie stwórce.

Ech, naglądali się takiego zakończenia i później nie rozumieją skąd New Order Uśmiech.

Odpowiedz
(18-12-2016, 13:15)Mierzwiak napisał(a): Widzę że niektórzy bóldupią tu o TFA - po wczorajszym seansie Rogue One uświadomiłem sobie coś w kwestii filmu Abramsa i ocena 7/10 jaką wystawiłem w marcu jest nieaktualna, a ponieważ dla formalności zamierzam po raz ostatni obejrzeć to zaraz po powtórce OT lepiej szykujcie schrony. Nie będzie litości.

Bring it!
[Obrazek: cad4af7099c206ccc1b5ee7561bea3ae9ae2fa58_hq.gif]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(18-12-2016, 14:45)Lawrence napisał(a): Tylko w wersji z 1997 roku nie ma Naboo wśród planet, plus Coruscant ma mniej detali, jak budynek Senatu w tle. Takie tam geekowskie rozważania Uśmiech

Mos Eisley też było mniej kolorowe. Oczko

(18-12-2016, 15:00)Phil napisał(a): Lawrence, No tak. "Powrót Jedi" bez ostatniej kwestii w filmie jako "misa łin!" to nie "Powrót Jedi".

Od początku mówię o RotJ z 1997 roku, gdzie Naboo i Jar Jara nie było!

(18-12-2016, 15:00)Phil napisał(a): W ogóle odpaliłem to zakończenie i jest fatalne.

To co odpaliłeś może jest, wersja z 1997 nie. Kilka lat temu Mierzwiak idealnie opisał, czemu pokazywanie celebracji na różnych planetach jest totalnie bez sensu. Z tym, że tu nie o nie chodzi, wręcz przeciwnie, montaż z nimi można minąć pilotem. Chodzi o zmienioną muzykę, która z oryginalnego zakończenia na poziomie "meh", w porywach do "no okej", przenosi je na poziom
[Obrazek: so-beautiful.gif]

@Mierzwiak - trzymamy za słowo. Uśmiech

Odpowiedz
Odpisywałem Lolrensowi.

Odpowiedz
Jakby kogoś to zainteresowało, to dodałem ankiety do wątków poszczególnych części PT.

Odpowiedz

#istandbydaenerys

Odpowiedz
http://movieweb.com/jar-jar-binks-what-happened-star-wars-book-empires-end/
Jakby kogoś interesowały dalsze losy kultowej postaci z prequeli Uśmiech

Swoją drogą, chyba w końcu sięgne po te wypociny tego Chucka.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
WatchMojo chciało być bardzo "2000" i zapodało taką niedorzeczną listę (właściwie na początku użyli sformułowania "Suck", ale zmienili na "Hated"):

Czego się nie spodziewali, że ich video zostanie "najechane" przez fanów prequeli. W ogóle wszystko jest tutaj opisane, jak i o tym, że prequele wracają do łaski fajnów i naprawdę fajne są te komentarze:
https://www.inverse.com/article/32525-star-wars-prequel-trilogy-video-fandom-youtube

Przy czym ja sam jestem może trochę spóźnienie, ale nie wiedziałem w ogóle o tej popularności "prequel memes". Uśmiech
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Tu jest coś lepszego, zgadzam się w 100%:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon