• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Cytat:Myślę, że napisałbyś to samo przy przeciekach tego co odpierdolił Dżonson. A jednak to się stało.
Do not undeestimate stupidity of Rian Johnson and Kathleen Kennedy!
W sumie jak przeczytałem potwierdzone spoilery przed TLJ to podobnie zareagowałem - z tą różnicą, że wierzyłem, że na ekranie mimo wszystko te głupotki da się dobrze i zgrabnie przedstawić. Eh...
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ten finał brzmi tak beznadziejnie, że może być prawdziwy.
A z tym duchem
?
Czy kolejna rzucona fan teoria
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(28-04-2019, 11:20)Mierzwiak napisał(a): Dla jasności: nie nazywam powrotu Palpatine'a żenadą, to akurat jest coś co dobrze zrealizowane i napisane chętnie bym zobaczył, czemu nie? Ale wyciąganie tego z kapelusza dopiero w trzecim filmie? To już powinno być mocno zaakcentowane w TFA.

I tyle w temacie.
Wolałbym rzecz jasna coś nowego w tym świecie a nie odgrzewanie w kółko Skajłokerów, ale dobrze rozpisany na trzy filmy scenariusz z Palpatinem mógłby być ok.
No ale wiemy jak to wygląda.

A ten spoiler brzmi całkiem prawdopodobnie. Zresztą teraz wszystko brzmi prawdopodobnie Duży uśmiech
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Właśnie wysłuchałem spoilera (nie wiem na ile prawdziwy), że powróci
I w sumie: bardzo dobry pomysł i byłoby wręcz chamskie tego nie umieścic

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Chamska to była podmianka ducha na Christensena ot co.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Jak już to pojawienie się ducha Anakina miałoby sens już na początku tej tzw. trylogii. Przynajmniej w scenie gdzie Kylo Ren modli się do maski Vadera, powinien pojawić się duch Anakina i powiedzieć mu to i owo.

A te spoilery od Deppelgängera brzmią akurat bardzo wiarygodnie. I dlatego też dla mnie bojkot Epizodu IX. się nie uda. Gdyż poza tradycyjnymi popcornożercami, pójdzie też i spora rzesza fanów, aby zobaczyć ten clusterfuck. Na tej zasadzie jak tłumy się gromadzą, w miejscach, gdzie powoli zapowiada się jakaś katastrofa, aby zobaczyć to na żywo. 

I gdybym powiedział, że w finale pojawią się nagle duchy wszystkich nam znanych rycerzy Jedi z Macem Windu i Kitem Fisto i będą walczyły z duchami Sidiousa, Maula i Dooku obrzucając się strzelającymi z nieba piorunami. Zaś w międzyczasie Rey będzie latała w kosmosie (pisząc latała, mam na myśli dosłownie, bez żadnego tam myśliwca) rozwalając gwiezdne niszczyciele mieczem świetlnym. To czy ktoś nie chciałby czegoś takiego zobaczyć? No właśnie... Win Win Situation for Disney Lucasfilm. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(30-04-2019, 10:26)Dr Strangelove napisał(a): Chamska to była podmianka ducha na Christensena ot co.

Z tego co sugerują, tu ma być jakieś połączenie.

Odpowiedz
"Poprawiono" polskie tłumaczenie, chyba Oczko

https://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Nowy-polski-tytul-IX-epizodu-Gwiezdnych-Wojen-Czy-poprawki-naniesiono-po-uwagach-fanow-31387
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Jest równie debilnie jak było, o ile nie bardziej...

Odpowiedz
Ja pier*** Z deszczu pod r... w kakao. Jest jeszcze gorzej Oczko Disneyu, posłuchaj fanów w komentarzach na FB - masz tam z 30 lepszych propozycji.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Najzupełniej poważnie pytam: o co do kroćset fur beczek! chodzi z tym tytułem?

Ja tego naprawde nie ogarniam. Może nie widzę ich geniuszu?

Skywalker. odrodzenie

Naprawdę??

Odpowiedz
Dołączam się do pytania.

Wcześniej było tylko niegramatycznie. Teraz jest z błędem ortograficznym... 

Co w zasadzie doskonale obrazuje stan fabularny trylogii sequeli.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Tak trudno o "Gwiezdne Wojny: Odrodzenie Skywalkerów"? Ten potworek nawet nie pasuje do standardowej pompatyczności szyldu, zupełnie nie rozumiem jak przynajmniej dwie osoby (wymyślająca i decyzyjna) mogły uznać, że mają świetny tytuł na zakończenie Trylogii Wzruszenia Ramion.

Odpowiedz
Nie. Bo widocznie chodzi o jedną osobę. Którą okaże się pewnie Rey

Odpowiedz
Jedna osoba również może odrodzić Skywalkerów, jest to bezpieczniejsza forma niż jeden Skywalker, a i brzmi znacznie lepiej niż "Odrodzenie Skywalkera".

Odpowiedz
Nie w przypadku kiedy dosłowny tytuł to: powstanie, podniesienie się jednego Skywalkera. Gdybyś mial kilku w tytule byloby "the"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon