• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars (dyskusja ogólna)
Mark Hamill mówi jak jest, nie po raz pierwszy zresztą. Przy czym mnie bardziej dotknął ten fragment:
https://naekranie.pl/aktualnosci/mark-hamill-zawiedziony-nowa-trylogia-gwiezdnych-wojen-ma-jeden-powod-4021635

Cytat:
Kazali mi przejść obok C-3PO i nawet nie zwrócić na niego uwagi. Powiedziałem, że nie mogę tego zrobić. Rian Johnson odparł: „Okej, to podejdź i zrób co uważasz”. No to podszedłem i zrobiłem co uważałem. Mówią: „Zapomnij o przeszłości, zabij ją, jeśli będziesz musiał” i wychodzi im to bardzo dobrze (…). Luke’owi nigdy nie będzie dane ponownie spotkać się ze swoim najlepszym przyjacielem. Powiedziałem im, że dużym błędem jest nie pozwalać na ponowne spotkanie się tej trójki. Ale chyba się myliłem, bo zdaje się, że nikogo i tak to nie obchodzi.

Od razu mi się skojarzyła inna smutna scena z The Force Awakens, kiedy po śmierci Hana Solo, Chewbacca przechodzi obok Lei, jak gdyby nigdy nic, gdyż i tak jest bardziej zajęta przytulaniem się z Rey, którą poznała... Zaraz czy ona w ogóle ją wcześniej poznała? A zresztą oba przypadki dość przykre i też pokazują na ile Lucasfilm In Name Only zależało na tych dawnych postaci i ile o nich wiedzieli. Były to po prostu zwykłe haczyki nostalgii, na które wielu się złapało, także i tutaj.
No cóż zobaczymy jak Mysz zareaguje na kolejne wypowiedzi Marka. Raczej nie będzie zadowolona.

A co do Galaxy of Adventures to po prostu wyskoczyło mi to na youtubie jako sugestia i obejrzałem i znowu się zasmuciłem Smutny 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Sporo w ostatnich latach negatywności i cynizmu w fandomie Star Wars, ale przyznam bez bicia, że jakbym mogł się przejść po takim parku, to moje nerdowsko-sentymentalne serducho, byłoby mega połechtane.

https://www.reddit.com/r/StarWars/comments/ayp1kr/new_drone_footage_from_star_wars_galaxys_edge/
Wonderful things can happen when you sow seeds of distrust in the garden of assholes.

Odpowiedz
Nie cynizm, ale realizm Oczko

[Obrazek: 51931769_153938052283307_218030455617098...tagram.com]

Ale naturalnie jakby mi ktos zaplacil to pewnie bym sie wybral. Ale tez nie wiem ile rzeczy z oryginalnych Star Wars, a ile z Disney Star Wars tam jest?
I jakby co ja juz bylem na Naboo. Wlochy sie to nazywa i bardzo mi sie podobalo Uśmiech I o Tatooine (Tunezja) tez mysle, jak i Mustafar (Sycylia, Etna). Oczko
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Wywalone na Star Wars od dawna, ale taki park z chęcią bym zaliczył. Czy ja dobrze pamiętam, że oni mają jakieś aspiracje a'la "Westworld na miarę naszych możliwości" i goście będą mogli brać udział w scenariuszach?
"You won't. It's a leap of faith. That's all it is, Miles. A leap of faith."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(09-03-2019, 12:34)Lawrence napisał(a): Ale naturalnie jakby mi ktos zaplacil to pewnie bym sie wybral. Ale tez nie wiem ile rzeczy z oryginalnych Star Wars, a ile z Disney Star Wars tam jest?
Przy jakiejś wycieczce na zachodnie wybrzeże pewnie będę brał to pod uwagę, ale sporo zależy właśnie od tego czy będzie to coś w stylu muzeum Star Wars z częścią oryginalnych rekwizytów, kostiumów, czy po prostu budują wszyściutko od nowa i dadzą tam co najwyżej kilka drobnostek z nowej trylogii - jeśli to drugie, to raczej mnie średnio interesuje.

Odpowiedz
Raczej na 90% to drugie: 

https://uproxx.com/life/star-wars-galaxys-edge-disneyland-info-opening-dates-costs/

Cytat:There are areas mixed in for both the First Order and Resistance, along with locations for run-of-the-mill, scruffy-looking nerf herders and pirates.

Cytat:Rise of the Resistance

“Rise of the Resistance,” which won’t be available for the first few months, follows the haunted mansion model, that is to say, it’s more of an experience than it is a ride. Rise of the Resistance won’t be counting on Star Wars nostalgia, instead, it’ll cater to fans of the current trilogy, and has enlisted Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Issac, and Adam Driver to reprise their roles.
At the ride’s start, BB-8 will lead guests through the Resistance command center for a mission led by Poe Dameron. At take off, you’ll watch as your ship is intercepted by the First Order and you’re brought into a hangar filled with Stormtroopers and TIE fighters which leads to an interrogation room. Here, guests will board a trackless cart that will take them through the hangar on an escape route where they’ll be met by Kylo Ren — still no indication of how Ridley and Boyega’s characters will play into it all.

Czytałem parę tych opisów i ani razu nie spotkałem się z określeniami jak "Rebels" "Empire", ale "Resistance" i "First Order" ciągle. 
W sumie wiadomo to park rozrywki, a nie muzuem, przy czym wiadomo, że chętniej wybrałbym się do miejsca, gdzie mógłbym oglądać rekwizyty z pierwszych 6 filmów, czy też być w miejscach stylizowanych na lokalizacje z tych filmów. Ale na coś takiego się w tym parku nie zanosi. 

Odpowiedz
KIedyś spędzałem godziny ścigając się w tej grze. Dobre, stare czasy fanbojskiej niewinności. Kto nie grał, niech żałuje. Ładnie wygląda ta odmłodzona wersja, pograłby. A teraz tylko czekać kiedy to Disney zablokuje:

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-03-12-powstal-fanowski-remake-star-wars-episode-1-racer-na-unreal-engine-4

Odpowiedz
Cytat: Kot nie grał, niech żałuje.
Biedny Kot
[Obrazek: 3404124-tomasz-kot-643-571.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Też szukałem jakiegoś info o Tomaszu i... nic
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
He he he. OK już poprawiłem literówkę. Oczko

Odpowiedz
Nic ponad plotki.. ale zawsze coś.

Game of Thrones Creators' Star Wars Trilogy Reportedly Set In Old Republic
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon