• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars (temat ogólny)
Jeśli spin-off o młodym Solo, to jedyny słuszny wybór do roli głównej to tylko z nim:
https://www.youtube.com/watch?v=bba_wPdLxp4&feature=youtu.be

Aktor grał już młodego Forda w 'Wiek Adeline' i naprawde byłby idealny do tego filmu Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
O aktora się nie boję, da się znaleźć dobrego, młodego Solo. Po prostu wszyscy chcieliby zobaczyć coś innego.

Odpowiedz
Poaza Anthonym Ingruberem to wątpie, że można znaleźć jakiegoś jeszcze odpowiedniego aktora do roli Oczko
Ja osobiście jakoś nie jaram się spin-offem o Hanie Solo. Wolałbym np coś o Boba Fettcie albo losy Obi-Wana (coś jak książka 'Kenobi' taki western w świecie SW) Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Zajebisty Uśmiech Dawać go na Solo i Indy'ego.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Nie zrozumiem decyzji Disneya, jeśli ten gość nie wystąpi w roli Solo.
Co do Indy'ego, stolerowałbym tego Pratta jako Jonesa (chodziły takowe plotki), ale mimo wszystko ten Anthony bylby dużo, dużo, dużo lepszym wyborem.

Odpowiedz
Pratt mógłby zastępować Bruce'a Campbella - to podobny zawadiaka-cwaniaczek-dowcipniś, który jest cwany, ale nie wygląda mimo wszystko na szczególnie oblatanego, oczytanego, ogólnie - bystrego. Ot, taki sympatyczny, przypakowany kozak. Ford mimo wszystko na pierwszy rzut oka to gość mniej atletyczny, bardziej stawiający na myślenie - zawsze w akcji był trochę nieporadny, ale nadrabiał chęciami. Bliżej mu do Nathana Filliona na przykład.

Odpowiedz
http://www.aceshowbiz.com/news/view/00085627.html

Odpowiedz
Uważam, że jest świetnym aktorem. Ale nie widze go jako Hana Solo Oczko

Odpowiedz
Osz fuck, ten Anthony Ingruber to musi być jakieś nieślubne dziecko Forda. Dawać go na Indianę i ruszać z nową trylogią najlepiej o przygodach Jonesa z przed II WŚ.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Aaron Paul móglby być Hanem pod warunkiem, że dadzą mu dialog "Use the force bitch!!!" XD

Odpowiedz
(08-07-2015, 08:09)Juby napisał(a): Film o młodym Hanie, którego zagra ktoś inny niż Ford? Kudynt ker les.
A jeśli zagra Ingruber? Język
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(08-07-2015, 13:37)Pelivaron napisał(a): http://www.aceshowbiz.com/news/view/00085627.html

O wow, to już ja byłbym lepszym Solo :| Zresztą co tam ja - Gieferg też byłby lepszy.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja tam czekam kiedy powstanie spin-off poświęcony Maxowi Rebo:

[Obrazek: Maxrebo.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Nie wiem jakim jest aktorem, nie kojarzę żadnej roli, ale z gęby to ten Anthony Ingruber jest idealny na Indianę.

Odpowiedz
Kathleen Kennedy wyjawiła że Han Solo w spin-offie będzie w wieku "higg teens/low twenties". Biorąc pod uwagę wiek, to obsadzona zostanie raczej mało znana morda.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Zapowiada się epicki sezon Oczko

https://www.youtube.com/watch?t=177&v=YfeWNZqVYsE

Odpowiedz
Patrzę na ryj głównego bohatera i zastanawiam się, co to za wada genetyczna.

Odpowiedz
Hmmm, ta wada genetyczna nazywa się chyba animacja, albo .. konwencja ? Duży uśmiech

Animacja w serialu ssie, ale ogląda się przyjemnie, fajnie się ogląda dla odmiany coś bardziej osadzonego w OT Uśmiech

Odpowiedz
Ten serial przypomina mi ciągle moją ślepą miłość do tego uniwersum. Pomimo tego że uważam to za szajs, to i tak będę to co tydzień oglądać, by tylko ponarzekać bratu o tym jakie to jest gówno i że dostanę od tego raka. Po czym ten spojrzy na mnie z politowaniem i popuka się w czoło Język

Pomimo tego że jestem nabuzowany w oczekiwaniu na Epizod VII, to wybitnie mi się nie podoba co Disney robi z tą marką w innych mediach. Komiksy od Marvela to średniawka, książki zajeżdżają zapychaczem i powtórką ze starego EU, serial animowany jest żenujący, licencja na gry sprzedana EA. Same rozczarowania. Mam nadzieję jednak że nie będzie to odzwierciedlać jakości filmów.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Co do książek, komiksów się z Tb zgodzę, ale uważam, że 'Rebels' daje rade. Bardzo mnie ciekawi jak potoczy się motyw Ahsoka/Vader, abo czy Rex dowie się, że jego generał Anakin Skywalker to Lord Vader. Ale fakt, większośc nowych produktów nieumywa się do starego EU, caly ten reset był bez sensu. Wystarczyło np. uznać za Legendy wszystko post-RotJ i tyle.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon