Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Stephen King's IT
Zwiastun ok, ale tylko utwierdził mnie w przekonaniu, jakby to fajnie wyglądało gdyby zagrała tu Adams.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(09-05-2019, 18:32)Mierzwiak napisał(a): O rany jak ja nienawidzę gdy zwiastun w takim stopniu opiera się na jednej scenie.

Poza tym wygląda bardzo dobrze i spójnie z jedynką, ale do castingu Chastain, choć to świetna aktorka, wciąż nie jestem przekonany.

Kilka lat temu film "Black Mass" z Deppem zrobił to o wiele lepiej. Tutaj wyszło niezgrabnie, a do tego rzeczywiście zdradzili fajny mały twist. 

No ale ogólnie to faktycznie spoko. Czuć, że to ciąg dalszy. Ciekawe czy uda się uzyskać ten klimat słodko-gorzkiego reunionu bohaterów. W scenie, gdzie pada tekst o loser's club wygląda to obiecująco. 
.

Odpowiedz
Spoiler mnie osobiście zwisa i powiewa, pamiętam scenę z książki. Ale rozumiem, że kogoś kto nie czytał może to ostro zirytować.
A sama scena pokazuje to co najlepsze i najgorsze w tych filmach od strony grozy. Fajny, złowieszczy build up, a potem potworek biegnie na bohaterów telepiąc się i robiąc 'błebłebłe'.

Odpowiedz
A tam spoiler. W drugiej części książki bohaterowie wracają do Derry; każde z nich robi obchód po miejscówkach z dzieciństwa i ma kontakt z manifestacją Tego. Za pierwszym razem to może ewentualnie zaskoczyć (ale czy na pewno?), natomiast takich sytuacji będzie... no, tyle, ilu bohaterów wróci do Derry. :)

W sumie to czekam - będzie gorzej (bo w książce cześć o dorosłych jest słabsza), ale może chociaż jako horror spisze się lepiej (wątpię). Ciekawe, czy postawią (podobnie jak w wersji z Currym) na

Odpowiedz
Te pierdoły z żółwiem, Dymną Jamą i
powinni zdecydowanie odpuścić. A jeśli nie, no to mam nadzieje, że pokażą to w jakiś pomysłowy sposób. Ale mimo wszystko sądzę, że nie chcieli się w to bawić i po prostu geneza Tego pozostanie zagadką.

Odpowiedz
Dymna jama pasowalaby bardziej w pierwszej cześci z wiadomych powodow, zas w sequelu nie widze sensownego powodu by to wrzucac, chyba, ze w formie retrospekcji. Po dluzszym zastanowieniu retrospekcje tez brzmia glupio jesli by koniecznie czepili sie tego.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Widzę, że jedynce dałem 4/10. Tutaj pewnie będzie gorzej, bo ponownie chcą straszyć hałasem, krzykiem i starą babcią. Znowu dziś nie usnę:)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Nie. Chastain nie pasuje. Nie wierzę, że to ta sama osoba. Przegródki w podbródku nie powstają z wiekiem. To samo rozstaw oczu, kształt czaszki. Adams rzeczywiście bardziej by pasowała.

Co do samego filmu? Książki nie czytałem. Starego filmu nie pamiętam wcale.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(09-05-2019, 18:43)Pelivaron napisał(a): Zwiastun ok, ale tylko utwierdził mnie w przekonaniu, jakby to fajnie wyglądało gdyby zagrała tu Adams.

Zgadza się, choć do Jessica Chastain nic nie mam, na tak długo jak nie zacznie dominować nad resztą bohaterów.
A choć na film czekam to zwiastun mi się nie podoba.
I trochę się boję jak filmowcy chcą rozegrać zakończenie tego filmu.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
[Obrazek: D_IHV9XXoAEAoXy.jpg]

Odpowiedz
Jutro nowy zwiastun

[Obrazek: D_sIhyJWkAUOle8.jpg:large]

Odpowiedz
Ładny ten plakat.

Czytałem gdzieś, że film ma świetne prognozy w box office. Dobrze. Niech się uda.
.

Odpowiedz

Jestem jakoś dziwnie spokojny o ten film. Bardzo dobry zwiastun.

Odpowiedz
Wizualnie zapowiada się gdzieś tak o pół klasy lepiej od i tak bardzo dobrze sfotografowanej pierwszej części, naliczyłem co najmniej kilka świetnych ujęć.

Ta sceneria z finału (?) chyba zapowiada zgodną z powieścią kosmiczną genezę Tego, jak myślicie?

Odpowiedz
Wow, zajebiście to wygląda. I tak, finał zwiastuna zapowiada wyjaśnienie genezy klauna.

Nie przeszkadza mi to, choć marzę, aby nie był to najsłabszy element filmu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ulala. Jaki rozmach czuć z tego zwiastuna. Widać, że będzie sporo patentów na interakcje z Tym. Pewnie znowu będą to głównie jumpscary, ale odpowiednio podane przejdą. Faktycznie film będzie dość wypasiony wizualnie. Czuć wręcz progres od bardzo udanej na tym polu "jedynki".

Kosmiczna geneza? Czemu nie. Tylko, żeby z tego nie robiono jakiegoś cool motywu, a raczej niepokojący sygnał, że świat jest bardziej niebezpieczny, niż się zdawało. Wtedy to fajnie wejdzie w film.
.

Odpowiedz
Wolałbym aby jednak tak jak sugerowała jedynka był demonem, pozostałością po spalonym cyrku i pracującym w nim psychopacie. Jest to jakieś takie bardziej...przyziemne. W innym tegorocznym filmie z Chastain i McAvoyem również wyskoczyli z kosmitami jak z kapelusza :)

Odpowiedz
Wygląda super, melduję się w kinie. Geneza klauna zupełnie mi lata, dla mnie to najmniej istotny element układanki - liczą się jego chore jazdy, które zaserwuje ekipie. 

Ps. Tak, nadal nie mogę odżałować braku Amy Adams. Chastain bleh.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Bradesinarus, 2 gości