Steven Seagal Collection
#1
http://www.blu-ray.com/movies/The-Steven-Seagal-Collection-Blu-ray/53285/

NICO
HARD TO KILL
UNDER SIEGE
UNDER SIEGE 2
EXECUTIVE DECISION

Było przez jakiś czas po 15 funtów na Amazon.uk, potem cena spadła do 11,50, ludzie się rzucili i teraz już piszą, że wysyłają w 1-3 tygodnie.

(16-10-2012, 15:18)slepy51 napisał(a): Ponoć "Executive Decision" jest w tym pakiecie w jakiejś wersji europejskiej, z wyciętymi wiksami o Arabach, za to reszta filmów tak jak piszesz, uncut:


Executive Decision jest przycięte tak:
http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=2965833

ale dokładnie te same cięcia były też w dostępnym w Polsce DVD, które oglądałem wielokrotnie nie wiedząc nawet, że jest przycięte więc mi to powiewa, a sam box już do mnie jedzie.

Dali wszystkie te filmy, które mnie interesują (Under Siege 2, Hard To Kill, Executive Decision), a do tego te, które są uważane za najlepsze, choć nie mam pojęcia dlaczego (Nico, Under Siege).

W ogóle to dość dziwne (i zabawne), że dali Executive Decision zamiast Out for Justice (też Warnera), który by tu zdecydowanie bardziej pasował. Choć z drugiej strony Executive Decision mogłoby się równie dobrze nazywać Under Siege 3 (był okręt, był pociąg, przyszła pora na samolot) i robić za zamknięcie serii jak i całego cyklu kinowych przygód Stefana, który na dobrą sprawę mimo różnych nazwisk w różnych filmach i tak grał właściwie tę samą postać. Zresztą, nie będę narzekał na obecność Executive Decision, bo to najlepszy film w zestawie.


AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolekcja reżyserska: Steven Spielberg pykman 8 2,802 24-10-2014, 16:16
Ostatni post: pykmanUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości