Succession [2018, HBO]
Ja już po. Może stereotypowy, ale miły, polski akcent jest :)
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
(19-08-2019, 20:15)nawrocki napisał(a): Jest świetna i nie odstaje nawet na milimetr od rewelacyjnej obsady.

Co w sumie nie powinno byc zaskoczeniem, w Predestination byla fenomenalna.

Odpowiedz
W ogóle nie skojarzyłem, że to ona, mimo że ten trochę dziwaczny pierwiastek w jej urodzie wydawał się znajomy.

(09-09-2019, 18:41)Dr Strangelove napisał(a): Ja już po. Może stereotypowy, ale miły, polski akcent jest :)

Jaki? Bo chyba przegapiłem.

A odcinek może trochę gorszy niż poprzedni, ale nadal świetny. Zderzenie z kulturalnymi Pierce'ami mogło wyjść tandetnie a wyszło całkiem zabawnie. Szkoda, że nie wzięli kuzyna, ale w dobrym stylu pojawił się chociaż na koniec. :D 

Odpowiedz
No "Belvedere" jak mnie wzrok nie myli łoili w helikopterze :)
Ja wiem, że właściciel marki jakiś mało polski, ale zawsze.

No ja chyba jestem osamotniony w tej opinii ale "kuzyn" wyjątkowo działa mi na nerwy, więc im mniej tym lepiej.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Taka jego rola i im bardziej pretensjonalny, durny, uroczy, oślizgły i dziwaczny jest tym zabawniej :)
Swietny odcinek, wszyscy super rozstawieni, szczególnie Kendall. Brakowało mi może trochę więcej Connora, chetnie przysluchałbym się tym rozmowom. Ten jego rozmówca to był Mark Linn Baker w ogóle, można kojarzyć z Leftovers pamiętnego wątku.

Ciekawi mnie, czy wreszcie dojdzie do jakiś przetasowań poważniejszych w związku Shiv i Toma, przy obecnej sytuacji to chyba nieuniknione.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
(10-09-2019, 15:34)Snuffer napisał(a): Brakowało mi może trochę więcej Connora

Jeśli ktoś jest bardziej irytujący od kuzyna to, chyba tylko Connor.
Mam nadzieję, że dalej będzie brnął w swoją kampanię i tym boleśniej się wypierdoli na głupi ryj.
Sam nie wiem czemu mi się to tak podoba, bo tu 80% postaci jest dla mnie antypatyczna/wredna/obleśna :D

Odpowiedz
No, myśle, że taki po części jest zamysł całego serialu, przecież tymi bohaterami, patrząc przez pryzmat tylko i wylacznie moralnego punktu widzenia, powinno się tylko i wyłącznie gardzić. :)

Odpowiedz
To przecież Jesse Armstrong, bardzo podobne postacie pisał w Peep Show i na pewno widzi jak popękanych, obrzydliwych ludzi tworzy.

Zapomniałem wspomnieć o Loganie uciszajacym Marcię - przerażający.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie no, panowie, jasna sprawa. Wiem, że tak miało być. Po prostu dziwię się, bo w teorii powinno mnie to znudzić w połowie pierwszego sezonu a mimo to oglądam z niekłamaną przyjemnością.
Ale jedna rzecz mnie uwiera, może to jeszcze wyjaśnią.

Odpowiedz
3 miliardy zostały spłacone - zapłacił je 

- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ok, racja, zapomniało mi się.

Odpowiedz
Wypaliła wreszcie strzelba Czechowa ustawiona od prawie początku samego serialu i nie zawiodło :) Scena z odświeżaniem portalu kipiała od napięcia. Spoko widzieć Fishera Stevensa, kolejny aktor w małej roli zjebany przez Coxa. To jest gigant aktorski jednak i ta rola jest wspaniała (ostatnia scena!).

Ciekawe że komik przeważył sprawę. Jakiś komentarz od Armstronga? :D

Jak wcześniej wspominałem, podobają mi się te małe objawy człowieczeństwa u nich, w tym odcinku Kendall ze swoją reakcja.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon