Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Suicide Squad (2016)
A gdzieś też czytałem, że te jasne włosy Leto to świadomy zabieg. Po prostu przy farbowaniu włosów na kolor lepiej jak włosy będą jasne.

Odpowiedz
No to chyba oczywiste, że jeśli chcą osiągnąć taką komiksową zieleń, to musieli mu najpierw rozjaśnić kudły ;).

Odpowiedz
Nie wiem czy takie oczywiste, nie wszyscy tu jestesmy gejami. :)

Poza tym shamar tu juz blyszczal wiedza w tym temacie. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nom. Wiem co jest grane bo ja farbowałem na fioletowo.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
dlatego napisałem "narazie" jak zobaczymy go w pełnym makeup'ie to mozna komentować..
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
(26-03-2015, 17:25)shamar napisał(a): bo ja farbowałem na fioletowo.
Dziwak. Odmieniec. Dewiant!

Odpowiedz
Scott Eastwood dołącza do obsady, na razie nie wiadomo kogo zagra.

Odpowiedz
King Shark ma pojawic sie w epizodycznej roli + wiadomo kogo zagra Scott Eastwood.
http://www.filmweb.pl/news/Ukochany+Wonder+Woman+i+zmutowany+rekin+w+%22Suicide+Squad%22-110642

Odpowiedz
Mr Eko jako Killer Croc również się pojawi (i Karen Fukuhara też). Fajnie, ale z drugiej strony takie nagromadzenie postaci nie wróży zbyt dobrze i powoli zaczynam mieć obawy jak to wszystko wyjdzie. To nie MCU, gdzie na poznanie każdej postaci mieliśmy parę filmów i wiemy czego się spodziewać...

Odpowiedz
Pewnie mignie gdzieś w Arkham Asylum. Nie spodziewałbym się wielkiej roli.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=118229

Albo Jared znowu leci w kulki albo wkrótce pokażą jak wygląda w makeupie.

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/movies/news/427853-david-ayers-suicide-squad-cast-assembles

z cyklu "Avengers (ekhm ;)) assemble". :)

Odpowiedz
[Obrazek: CCMf5alUAAAB4l_.jpg]

Odpowiedz
Dobre nawiązanie :)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Hajpują tego Jokera, a pewnie okaże się, że ma tyle czasu ekranowego co Thanos w Strażnikach Galaktyki.

Mogliby już dać zdjęcie w pełnym makijażu, tutaj Leto wygląda jakby pomalowali go szminką po czym przed zrobieniem zdjęcia szybko ją wytarli zostawiając jakiś ślad.

Odpowiedz
Joker z tego co słyszałem ba być postacią drugoplanową bądź trzecioplanową więc w sumie zastanawiam się czy w ogóle zerkać na foty z planu kiedy będzie w pełnej charakteryzacji. Najlepiej by było gdyby w zwiastunie usłyszeć tylko jego głos a jego cały wizerunek ujrzeć dopiero w kinie.
koronex1989

Odpowiedz
Cytat: pewnie okaże się, że ma tyle czasu ekranowego co Thanos w Strażnikach Galaktyki
Albo Fury w początkowych filmach Marvela - czyli jest, ale tyle co kot napłakał.

Odpowiedz
Trochę musi go być ... Bo jak nie będzie iskrzyło pomiędzy Jokerem a Harley w kilku scenach, to po w ogóle ten cały szum z Leto?

Chwyt marketingowy?
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Chwyt martketingowy? Absolutnie wykluczone!
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Panowie widzę nie w temacie. Według przecieków Jokera ma być w filmie najwięcej po HQ i Deadshocie.

Myślę, że jutro doczekamy się foty w pełnej charakteryzacji.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon