Superman Returns (2006)
Nie wiem. Podejrzewam, że chciał wykorzystać słynną technologię z Kryptona, o której cały czas mówi :).

Odpowiedz
I przy okazji - w tym filmie większą sympatię od tytułowego bohatera budzi nieszczęsny, wychowujący nie swoje dziecko Cyclops, który rusza do akcji swoim samolocikiem... and saves the day :)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Dodam tylko, że mimo wszystko MoS > wszystko z Reevem :)
Ale motyw muzyczny z tych filmów darzę szacunkiem :) John Williams jak zawsze na propsie :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Gieferg nie wiesz jak popularne wśród bogaczy są gołe skały? Wyobraź sobie rezydencję Toma Cruise'a na gołej skale z widokiem na inne gołe skały. Za domem basen w gołej skale, kort tenisowy na gołej skale i mini centrum scjentologiczne na gołej skale. Ludzie zabijaliby się żeby tam żyć, Luthor spałby na pieniądzach.

Ge-nial-ny plan.

Odpowiedz
W sumie zapomniałem, że są ludzie, którzy olewają temat Arrowverse i tam nie wchodzą, a jest to informacja, która może kogoś zainteresować.

Brandon Routh ponownie wcieli się w Supermana w crossoverze "Crisis on Infinite Earths"

https://www.comicbookmovie.com/superman/superman_returns/crisis-on-infinite-earths-crossover-will-see-both-brandon-routh-tyler-hoechlin-suit-up-as-superman-a169551

Odpowiedz
Ciekawe czy to ten sam Superman co z tego filmu

Odpowiedz
(19-07-2019, 22:14)Pelivaron napisał(a): Brandon Routh ponownie wcieli się w Supermana
PTSD alert!

No ale spoko, doceniam że kreując to telewizyjne uniwersum robią rzeczy do których kinowe DC zapewne nigdy nie dojdzie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon