Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
@Vesper

Zgadza się, na każdą tezę są badania, ale też wypadałoby czytać co się wkleja bo ten pierwszy link to jakiś żart.

Badania (przyjmijmy na moment że można je tak nazwać) współsponsorowane przez Gillette wykazały że kobiety wolą ogolonych facetów? Nie może być :)

Odpowiedz
Cytat:Badania (przyjmijmy na moment że można je tak nazwać) współsponsorowane przez Gillette wykazały że kobiety wolą ogolonych facetów? Nie może być :)

"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ja się golę tym. [Obrazek: ac8e9f9bd23b7ab17f265d411327b6b4.jpg]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Ja używam tego:
[Obrazek: maczeta-dwureczna-gigant-82cm-najwieksza-2.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Słabo. Prawdziwi twardziele golą się tym:
albo tym:
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Albo tym...

Odpowiedz
Po co się ograniczać? ;)

"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Albo tym ;)

Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Polecam wszystkim ten sposób:

:)

Odpowiedz
That's the spirit!

[Obrazek: UnlinedSecretElver-small.gif]

Odpowiedz
nawrocki uratował temat przed całkowitym zamienieniem się w niesmieszne gówno :)

Tylko ja tu uwielbiam krem Nivea Men?

Odpowiedz
Nie jestem w stanie z pamięci powiedzieć jakiej marki jest cokolwiek czego używam z rzeczy tego typu :(

Hej, a co z kobiecym zarostem?
Nie, nie mówię o wąsach :>

Odpowiedz
Gieferg, piszesz o wygodzie, a nie trafia Cię szlag jak każdego dnia musisz suszyć te długie kłaki? Bo jak ja zapuściłem grzywę ala Robin Shou z Mortal Kombat, to dosyć miałem codziennego stania przed lustrem z suszarką. Krótkie włosy, przejechanie ręcznikiem po głowie i może z 30 sekund suszenia elektrycznego i jesteś gotów do wyjścia.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Cytat:Gieferg, piszesz o wygodzie, a nie trafia Cię szlag jak każdego dnia musisz suszyć te długie kłaki?
Nic nie muszę i nic mnie nie trafia :)

Suszenie włosów polega u mnie na tym - idę je umyć gdy nigdzie nie wychodzę (nigdy z rana, bo moje wyjście do pracy polega na tym, że wstaję za 5 piąta i wychodzę 10 po), wycieram ręcznikiem, siadam przed kompem, czy TV, czy robię cokolwiek innego, do godziny wszystko jest suche. Z suszarka mam do czynienia tylko gdy się niespodziewanie okaże, że muszę szybko wyjść, a włosy mokre. Nie pamiętam kiedy się to ostatnio zdarzyło.

No ale po dwudziestu latach noszenia długich włosów trudno się nie przyzwyczaić. Nigdy mi nawet przez myśl nie przeszło, że wiąże się z tym jakakolwiek niewygoda (nie licząc czasów gdy włosy były za krótkie, by je wetknąć za ucho, a już zasłaniały oczy - to było wkurzające, kobieta sobie poradzi jakimiś spinkami, a facet co ma zrobić?)

Odpowiedz
Moja najdłuższa grzywa była do końcówki nosa i po kilku miesiącach musiałem odreagować crew cutem. :) Aktualnie jestem gdzieś pomiędzy. Minuta suszenia i 30 sekund układania. Moje włosy są niemal azjatycko sztywne i po prostu nie mogą być pozostawione same sobie.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(01-12-2018, 12:11)Mierzwiak napisał(a): @Vesper

Zgadza się, na każdą tezę są badania, ale też wypadałoby czytać co się wkleja bo ten pierwszy link to jakiś żart.

Badania (przyjmijmy na moment że można je tak nazwać) współsponsorowane przez Gillette wykazały że kobiety wolą ogolonych facetów? Nie może być :)

Wiadomo, że faceci zapuszczają brody, żeby ukryć pucołowatość i pulchność twarzy, co wyżej ktoś wkleił w memie, niektórzy zapuszczają brody bo im się nie chce golić, ale wmawianie sobie, że to jest atrakcyjne to już szczyt żenady. I nie jest to tylko moje zdanie, bo nie zliczę z iloma dziewczynami/kobietami się o tym wspominało i zawsze pierwsza reakcja to obrzydzenie na twarzy, a dalej tekst o zupie w brodzie.

Odpowiedz
Jak komuś ładnie rośnie, to niech zapuszcza, jak ktoś ma łoniaki, albo prześwity to niech raczej goli. Na kurcze pieczone drążyć temat.

Odpowiedz
Tylko na jajach. :)

Odpowiedz
To samo co na twarzy, max 3-4 dni. Jajka gładkie
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
W temacie:

https://mymodernmet.com/before-and-after-weight-loss-male-model/?fbclid=IwAR3utsb4160sZI5qsGjbTWn9MbS6Qu3_UWSFNpk4DgYRwf9udSRS1LWjHmc

Vesper, ktory lepszy?
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon