Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
Tylko sos czosnkowy z Winiary ;)

Odpowiedz
Akurat sosów - a w szczególności czosnkowych - kupnych nie tykam.

Jogurt naturalny, dosłownie pół łyżeczki majonezu, czosnek i jakies przyprawy i jest git ;)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Popieram na maksa. Te sosy (ale majonez właśnie też) to jest skrajna chemia. Kiedyś koledze dla jaj w pokoju na imprezie ktoś wrzucił do schowka na pościel w łóżku otwarty słoik majonezu, żeby nie wiem co się stało. Odkrył go dopiero podczas przeprowadzi, czyli po ponad 6 miesiącach. Nic nie śmierdziało, nic się z tym w zasadzie nie stało, trochę tylko wyschło i pożółkło . Paranoja :D
.

Odpowiedz
(07-05-2018, 11:52)Pelivaron napisał(a): Akurat sosów - a w szczególności czosnkowych - kupnych nie tykam.

Jogurt naturalny, dosłownie pół łyżeczki majonezu, czosnek i jakies przyprawy i jest git ;)

Albo domowej roboty pesto. Ostatnio kupiłem sobie moździerz kuchenny i miażdżę w nim własne sosy. Za każdym razem jak rozgniatam zioła, to przed oczami pojawia mi się napis z Morrowinda: " + 1 alchemy"
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Drastyczna zmiana tematu.

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje:

https://mma.pl/polska-potega-w-rycerskim-mma-worek-medali-z-rycerskich-mistrzostw-swiata/

Rycerskie MMA :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:Rycerskie MMA :D

Co xD
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Woda mineralna. Gazowana, czy niegazowana?

(07-05-2018, 13:01)Pelivaron napisał(a): Drastyczna zmiana tematu.

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje:

https://mma.pl/polska-potega-w-rycerskim-mma-worek-medali-z-rycerskich-mistrzostw-swiata/

Rycerskie MMA :D

Z tego co wiem, to chyba ruscy to wymyślili. Drużynowe (de facto kibolskie) MMA również.

Odpowiedz
Muszynianka, czyli pomiędzy.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(07-05-2018, 13:13)Derelict Machine napisał(a): Woda mineralna. Gazowana, czy niegazowana?

Średnionasycona. Mocno gazowanej nie potrafię pić, ale zupełnie "jałowej" też. Ogólnie piję praktycznie tylko wodę + kawa, z czego jestem zadowolony. Sporadycznie jakieś soki, a oranżady / kole itp. zupełnie wypadły z obiegu już lata temu.

Odpowiedz
Cola Zero, bo ile można na samej kawie i wodzie jechać ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Niegazowana z "czajniczka" z filtrem. Poza tym jedna-dwie kawy dziennie, jeden kubek zielonej herbaty (ale i tak słodzę, za to kawy nigdy). Napojów poza Monsterami praktycznie nic.

Odpowiedz
Piję przeważnie gazowaną, ale musi być schłodzona. Uzależnia :) Niegazowana też mi pasuje.

A picie kawy to dla mnie zupełnie niezrozumiały obrzęd. Już lepiej sobie kupić czystego prochu koefiny i rozpuszczać w wodzie. Taniej, szybciej i wydajniej. I bez żółtych zębów, zapachu i smaku. Same plusy :)

Odpowiedz
Ja piję kawę dla zapachu i smaku, tylko yerba mnie pobudza. :)

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Wodę preferuję niegazowaną ;) Lubię czasami się napić smakowego żywca - jedyna woda smakowa, która mi podchodzi (najlepiej brzoskwiniowa).

Cola/Pepsi tylko do whisky :P aczkolwiek jakiś czas temu zasmakowałem w whisky z Mountain Dew - najlepiej z Johnnie Walker Blenders' Batch Red

Odpowiedz
Cole albo Pepsi raczej staram sie ograniczać, ale mam słabość do obu skurczybyków. Kawe pije dla smaku, bo w pracy mamy solidny ekspres. Herbatę pijam tylko zimą.
Nigdy nie słodzę, z resztą słodyczy też nie jadam. Mama wychowywała mnie bez cukru i tak mi zostało

Z mocniejszych to w sumie wszystko co jest wytrawne. Whisky mogę pić na litry, ale tez nie każdą, nie jestem w temacie amatorem. Johnny'ego Walkera to mozna co najwyzej uzyc do udrażniania rur
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(07-05-2018, 13:34)Pelivaron napisał(a): Cola/Pepsi tylko do whisky :P aczkolwiek jakiś czas temu zasmakowałem w whisky z Mountain Dew - najlepiej z Johnnie Walker Blenders' Batch Red

To ja jestem chyba jakimś ewenementem na skalę światową, bo piję whisky tylko samą i ciepłą, ale nie dlatego, że prawdziwi meni tak powinni, czy coś w tym snobistycznym stylu - po prostu dodanie czegokolwiek powoduje u mnie odruch wymiotny. Wiem, dziwne i kontrintuicyjne :)

Odpowiedz
Jeśli chodzi o wodę, od dłuższego czasu pijam tylko to:
[Obrazek: vch_barcelona_900x900.jpg]

Droga, bo w niektórych sklepach nawet 9zł za litr, ale żadna woda gazowana nie ma do niej startu. :)

Odpowiedz
Colę uwielbiam, jednak staram się nie nadużywać. Smakuje lepiej jak się za nią stęsknię. :)

Nie jestem wielkim miłośnikiem whisky, preferuję ją z lodem i colą i wtedy nie obchodzi mnie marka. Oprócz tego jakaś dobra IPA/APA/Stout i ostatnio cydr na orzeźwienie. Dobrym winem też nie pogardzę, ale podobnie jak z whisky, nie mam ulubionych marek. No i oczywiście wódka w sprzyjających okolicznościach - od Wyborowej wzwyż ;)

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(07-05-2018, 13:58)nawrocki napisał(a): Droga, bo w niektórych sklepach nawet 9zł za litr, ale żadna woda gazowana nie ma do niej startu. :)
Barcelona, więc wiadomo, że cena musi być odpowiednia.
Nie jakieś szczyny z Madrytu, z Biedry, za grosze :D
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
jak już jesteśmy w temacie alkoholi, to tylko ciociosan :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon