Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
To jak z tymi burzami u was? Ja już po spacerze z psem, nad blokiem niby gwiazdy ale dookoła pokaz świateł :)

Odpowiedz
No u mnie już przeszło, ale trochę niebo sobie pobalowało :)

Wy też macie tak, że jak usłyszycie jakieś mocniejsze grzmoty to odłączacie sprzęt od prądu? :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
U nas odrobina deszczu. Grzmotów większych nie słyszałem.

Słabo.

(03-05-2018, 22:39)Pelivaron napisał(a): Wy też macie tak, że jak usłyszycie jakieś mocniejsze grzmoty to odłączacie sprzęt od prądu? :D

Ja wychodzę na dwór, w nadziei, że mnie pierdolnie i dostanę supermoce.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Szałtboks? To teraz czekamy na post Mentala o

:)

Odpowiedz
(03-05-2018, 22:39)Pelivaron napisał(a): Wy też macie tak, że jak usłyszycie jakieś mocniejsze grzmoty to odłączacie sprzęt od prądu? :D

Ja wyłączam listwę zawsze kiedy wychodzę z domu :)

W Krakowie cisza, szkoda, Zeus śpiewa najlepsze kołysanki.

Odpowiedz
Jedna gromnica w oknie, druga na telewizorze.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Na Warmii już ładnie błyska.

Odpowiedz
Z cyklu problemów pierwszego świata: lubię tematy jednostronicowe, bo nie trzeba robić tego drugiego kliknięcia, żeby dostać się do ostatniej, aktualnej strony.

Odpowiedz
U mnie napierdzielało jak Thor w Wakandzie ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ja na razie przeżywam szok termiczny. Gdyż wczoraj opuszczałem Rzeszów, a potem Kraków przy temperaturach dochodzących do 30 stopni, a od dzisiaj w Berlinie mam temperatury koło 16-18 stopni. A teraz w nocy jest mi naprawdę zimno, że aż sobie termofor zrobiłem. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Pelivaron napisał(a):Wy też macie tak, że jak usłyszycie jakieś mocniejsze grzmoty to odłączacie sprzęt od prądu?

Ja owszem. Bezpodstawnie czy nie, to mój zabobon, od kiedy lata temu przeczytałem o tym, jak komuś wypierdzieliło laptopa i pół chałupy podczas burzy. A kilka razy ostro waliłem w gacie, kiedy musiałem robić Avtaka z piorunami parę ulic dalej. Specjalnie wybierałem wtedy coś łatwego, żeby szybko poszło i bym mógł wreszcie wszystko powyłączać. :P

Odpowiedz

Jakieś 15 lat temu spaliło mi komputer, więc od tego czasu kiedy widzę, że coś konkretnego jest na horyzoncie, to cała elektronika odłączona, łapię jakąś książkę i czekam aż przejdzie :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ja tam nawet lubię jak mi coś pali. Łatwiej przekonac żonę że potrzebne nowe ;)

Odpowiedz
(04-05-2018, 12:58)Grievous napisał(a): Jakieś 15 lat temu spaliło mi komputer, więc od tego czasu kiedy widzę, że coś konkretnego jest na horyzoncie, to cała elektronika odłączona, łapię jakąś książkę i czekam aż przejdzie :P

Jakaś głupia burza nie oderwie mnie od elektroniki, od czego jest tablet. 

Odpowiedz
Maczugi to nadchrupki.

Odpowiedz
Sprzedają to jeszcze gdzieś? Nie widziałem paczki od czasów szkolnych.

Odpowiedz
Polomarket, stokrotka, te dwa na pewno.

Odpowiedz
Skoro mowa o przekąskach.

Wiecie jakiego snacksa mi brakuje z dzieciństwa? "Kredki" od Algidy. To było słowo ostateczne w kwestii lodów wodnych. Prosty, tani, zajebisty. Dziś już tylko "kaktus", ale to nie to samo.

"Romero" też wymiatało.

Odpowiedz
Jeszcze Topik był zajebisty.

Co do Maczug, w Tesco też je widziałem. Chyba wróciły do łask, czy coś.

Odpowiedz
(06-05-2018, 18:20)Proteus napisał(a): Dziś już tylko "kaktus", ale to nie to samo.

Wczoraj właśnie widziałem wersje w pudełeczku, ale malutki kubeczek 2,99 zł - stwierdziłem, że nie i wziąłem zwykłego rożka za 0,99 gr.

A maczugi od czasu do czasu sobie w sumie wciągnę - w gimbazie to było prawdziwym hitem.

Kranczipsy czy Lejsy? Bo szczerze powiedziawszy to w ostatnim czasie to do meczu czy coś preferuje te pierwsze :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon