Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
Te czterdzieści złotych w tym, to po prostu brylant.
Płaczę ze śmiechu po prostu.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Haha, mam to samo z Agrobiznesem :) Znaczy miałem lata temu, nawet nie wiedziałem, że to dalej leci w tv.

Odpowiedz
Masz dwa kanały, na jednym leci agrobiznes, na drugim obrady sejmu. Traumatyczne dzieciństwo ;(

Odpowiedz
A obrady sejmu dalej gdzieś puszczają w całej długości?

Odpowiedz
Pewno w paśmie nocnym.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Agrobiznes megakult, ale angielskie programy ogrodnicze są najlepsze!
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/04_stycznia_1997

O kruci, mega klimatycznie to wygląda. Przeniósł bych się w czasie.

Kojarzy ktoś ten program przyrodniczy co faciu co jeździł po australijskim buszu? (Nie Irwing) Właśnie mniej więcej z tych czasów, na jedynce rano puszczali chyba.

Odpowiedz
(11-05-2018, 11:41)Kluski napisał(a): Kojarzy ktoś ten program przyrodniczy co faciu co jeździł po australijskim buszu? (Nie Irwing) Właśnie mniej więcej z tych czasów, na jedynce rano puszczali chyba.

Kojarzę ale tytułu nie podam, pamiętam że gość miał bulteriera.

Polsat miał niezłą ramówkę:

Cytat:23.30 Bal mistrzów sportu

23.45 Playboy
0.15 Bal mistrzów sportu
0.30 Playboy
1.00 Bal mistrzów sportu
1.20 Pożegnanie

:D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(11-05-2018, 11:41)Kluski napisał(a): http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/04_stycznia_1997

O kruci, mega klimatycznie to wygląda. Przeniósł bych się w czasie.
Eh, nostalgia za latami 90. zawsze na propsie :) Cóż my tam mamy: 5-10-15, Od przedszkola do Opola, Wieczorynka, Kręcioła Owsiaka, Wielka Gra, Va Banque, Gwałciciel Bill Cosby, Turniej Czterech Skoczni (któż to oglądał, gdy nasi pewnie ledwo do drugiej serii wchodzili?)

Odpowiedz
01 września 1997
Polsat
8.00 Batman (1) - serial anim. dla dzieci

O panie, pamiętam jak za gówniaka reemisja Batman TAS poprawiła mi humor, bo rok szkolny się zaczął :P

...jestem stary...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zaskoczyła mnie "Casablanca" w ramówce Polsatu, puszczana w sobotnie popołudnie. :)

Odpowiedz
(11-05-2018, 11:49)SonnyCrockett napisał(a):
(11-05-2018, 11:41)Kluski napisał(a): Kojarzy ktoś ten program przyrodniczy co faciu co jeździł po australijskim buszu? (Nie Irwing) Właśnie mniej więcej z tych czasów, na jedynce rano puszczali chyba.

Kojarzę ale tytułu nie podam, pamiętam że gość miał bulteriera.

No właśnie moim podejrzanym jest ten "Człowiek i przyroda", chociaż nie mogli dać bardziej randomowego tytułu, nie mogę nic znaleźć. Chociaż nie wiem, czy w nazwie nie było coś ala "twardziel".

Tam było takie fajne intro na gitrace brzdąkane.

Odpowiedz
To samo co w zeszłym roku. Wracam rowerkiem z pracy i nie wiem czy z naprzeciwka jedzie inny rowerzysta, czy może kuźwa lokomotywa?!

O co chodzi z tymi pieprzonymi REFLEKTORAMI! montowanymi na kierownicy albo, o zgrozo, na kasku?

Odpowiedz
(11-05-2018, 12:19)Mierzwiak napisał(a): O co chodzi z tymi pieprzonymi REFLEKTORAMI! montowanymi na kierownicy albo, o zgrozo, na kasku?

Ale o co kaman, bo nie bardzo rozumiem? 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
O gigantyczne oślepiające światła :)

Odpowiedz
(11-05-2018, 10:28)simek napisał(a): A obrady sejmu dalej gdzieś puszczają w całej długości?

Na comedy central

A jak już zeszło na tematy o starych programach z polskiej tv:

Chyba nic tego nie przebije :)

Odpowiedz

Prank do przetestowania :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(11-05-2018, 15:05)Derelict Machine napisał(a): A jak już zeszło na tematy o starych programach z polskiej tv:

Chyba nic tego nie przebije :)

Fantastyczna klasyczna czołówka, ale u mnie na pierwszym miejscu:

Odpowiedz
@Zdzichon, o rety, teraz to aż się lekko wzruszyłem i dziękuję za przypomnienie tego wspaniałego momentu. 
Kiedyś TVP to się nie przejmowała prawami autorskimi. W jakim to programie wykorzytywali kawałki Vangelisa, naturalnie bez licencji? 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: comment_KDqM0YkdA852oiFKbTIPdisCmPOu9AgV,w400.jpg]

A te nadchipsy za zeta pamiętacie?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon