Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
(29-05-2018, 10:30)SonnyCrockett napisał(a): Czyli mówisz że wyprowadziłeś się od Ojca. ;)

Sprowadzał za dużo starszych pań do siebie :D

Odpowiedz
I jeszcze jezioro w gratisie, co nie? ;)
Toruń to w ogóle dla mnie ewenement - ceny nowych mieszkań zwindowały tutaj z niektórymi dużymi miastami. Szkoda, że w parze za tym nie idzie lokalna gospodarka....
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Dokładnie, ogólnie urodziłem się w Chełmży więc dla mnie to powrót na stare śmieci, jezioro zmieniło się niesamowicie albo po prostu jest tak samo ale inaczej je zapamiętałem za gówniarza :D

Odpowiedz
Kto mieszka poza Polską? Gdzie? Jak długo? Jak tam wylądowaliście?

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Jaram się bo jak dogram wszystkie formalności to czeka mnie służbowa wyprawa do kraju gdzie diabeł mówi dobranoc czyli Liberii.

Odpowiedz
Wcześnie zima w tym roku.

Odpowiedz
No, straszny wypizdowek. Dzisiaj jadac rowerem do pracy po 5 rano o malo nie zamarzlem:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dobrze, przyda się trochę deszczu i ochłodzenia. Susza w prawie całym kraju, od początku kwietnia na południu Polski niemal non-stop grzeje. Z tym że ostatnio już nie temperatury kwietniowe czy majowe, a lipcowo-sierpniowe. Kwiecień i Maj były rekordowo ciepłe, a rzadko się zdarza że oba następujące po sobie miesiące biją rekordy.

Odpowiedz
W samą porę wróciłem z Zakopca.
Dwa dni temu chodziłem naokoło Morskiego Oka w krótkim rękawku, a dzisiaj są tam 3 stopnie i śnieg pada.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Lepsze to, niż upały jak dla mnie.

Odpowiedz
Jak dla mnie temperatura optymalna to 15-25 stopni, jeśli już ma być przekroczona to lepiej w górę niż w dół, a deszcz to niech sobie pada w nocy i jak jestem w robocie, przez pozostały czas ma świecić słońce i chooy :P

Odpowiedz
Siedze w Poznańskiej burgerowni i do lokalu wszedł właśnie koleś który tak bardzo wyglądał jak Harvey Weinstein, że miałem chwilowe zawieszenie systemu.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Pilnuj napoju.

Odpowiedz
Zawieszenie systemu to ja miałem gdy - w czasie gdy ojciec leżał po zabiegu w szpitalu - spotkałem jego pieprzonego sobowtóra i to pod swoim blokiem. Gostek wsiadał akurat do auta, ja szedłem z piesełem. Wykres mooch fal mózgowych z tamtego momentu byłby pewnie dość ciekawy :)

Odpowiedz
A u mnie dzisiaj taka sytuacja - chodzę sobie po Galerii Katowickiej w poszukiwaniu kurtki, wchodzę na ruchome schody, na słuchawkach zaczyna mi lecieć Billy Idol "Rebel Yell":

Rozglądam się, a tu zaraz za mną dziewczyna w czerwonej bluzce z napisem "More! More! More!"
What the hell? o_O

Odpowiedz
Od jakiegoś czasu miałem ochotę na Mountain Dew i ku mojemu zdziwieniu nagle zniknął w wielu sklepach. Dzisiaj w końcu kupiłem, wziąłem łyka i coś mi nie pasowało. Wcześniej zjadłem hallsa i myślałem, że to od tego. Po 10 minutach znowu piję i do kroćset fur beczek, jakie to jest niedobre. Patrzę na etykietę, a jak, NEW DEW, NO CALORIES.

Odpowiedz
Będę tego żałował do końca życia, bo tego się nie da odzobaczyć. Robert Dwoney Jr. zawsze noszący buty o wysokiej podeszwie.
[Obrazek: 42a2a3352ea7390ccaca83d6310db2a5.jpg]
[Obrazek: 41DBA6D000000578-4657016-Fatigue_The_Iro...913718.jpg][Obrazek: article-0-195FAC9A000005DC-483_634x1008.jpg][Obrazek: a9ca4a3df456aa0a3d57f195fd0285b0.jpg][Obrazek: Checks_Suit_1024x1024.jpg?v=1493316692]

Możesz być miliarderem, ale jednak mit o <1,80m u mężczyzny daje o sobie znać.

Odpowiedz
W jakich rejonach PL siedzicie? Czym się zajmujecie zawodowo? Chyba siedzi tu trochę ludzi z emigracji.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Kraków, jestem z Kielc. Zajmuje się obecnie wirtualnymi finansami, pracuje w aplikacji Revolut.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Kraków, prowadzę salon optyczny, w wolnych chwilach projektuję stronki i inne graficzne pierdółki, nie piję od wczoraj.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon