Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
Kremów nie używam w ogóle, ale Nivea ma świetne pomatki na zimę. Bez nich po 2 dniach mrozów mogę sobie powoli odgryzać usta. Kawałek po kawałku.

Generalnie z kosmetyków to antyperspirant, pianka do golenia i Nivea after shave.

Za to na perfumach nie oszczędzam. Uwielbiam. Obecnie mam Invictusa (kocham) i Armani Code.

Na wiosnę lato - Versace Man Eau Fraiche, Jimmy Choo Man i Lacoste Essential.

Mam pierdolca na tym punkcie. Aaaa, jak chcecie coś oryginalnego z 40% zniżką to walcie śmiało. Mam zniżkę w Aeli i Baltonie na lotnisku ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Arahan napisał(a):Nivea ma świetne pomatki

Za to kremy ma jedne z najgorszych. Ostatnio nawet zmieniła skład swojego klasycznego kremu ale parafina wciąż w nim jest. Ja wiem, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Ale sorry, nie jest możliwym kupno dobrego kremu za 10 zł. Już sama cena powinna dać do myślenia co takie gówienko ma w swoim składzie.

Odpowiedz
Zależy do czego używasz. Dla mnie krem Nivea to natłuszczacz i 10 zł za to coś to chyba ok. Moja luba smaruje twarz czymś za 350 zł. W życiu bym tyle nie dał ;)

Odpowiedz
Ja kremem Nivea smaruje buty ze skóry. Nawet do rąk bym go nie użyła. 350 zł to dużo ale dobry krem dla faceta można kupić już od 80 zł.

Odpowiedz
Miało być luba ;)
Sam nie wiem do czego miałbym używać kremu. Po prostu nie potrzebuje. Nie mam skóry suchej. W zimie widać mi tylko oczy spod komina i kaptura. W lecie po co?

Odpowiedz
Cytat:Generalnie z kosmetyków to antyperspirant, pianka do golenia i Nivea after shave.
Za to na perfumach nie oszczędzam. Uwielbiam. Obecnie mam Invictusa (kocham) i Armani Code.
Na wiosnę lato - Versace Man Eau Fraiche, Jimmy Choo Man i Lacoste Essential.
Mam pierdolca na tym punkcie.

Jakoś tak metroseksualnie zabrzmiało...
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Lubię dobrze pachnieć i już dawno się przekonałem, że na tym się nie oszczędza. Za to zanim kupię jakieś ubranie, nawet t-shirt za 30 zł to się 10 razy zastanawiam.

No i na butach też nie oszczędzam. Na wiosnę dorwałem Air Jordan 1 Retro High Flyknit za 550 zł :) musiałem mieć te piękne gnojki.

Ale żeby nie było tak zniewieściale, nie oszczędzam też na aucie :)

Odpowiedz
(01-12-2018, 20:04)Gieferg napisał(a): Swoją drogą - zawsze rozpieprza mnie stosowanie jako argumentu w dyskusji przykładów "z życia" (które równie dobrze mogą być wyjęte z dupy) na zasadzie "wszyscy których znam podzielają moje zdanie, więc muszę mieć rację"

Jak w ostatniej rozmowie podawałam linki do badań, to dostawałam od was odpowiedzi - "te badania są gupie, bo u nas w liceum było inaczej, a moja żona to, a Kaśka i Ania tamto". Jak się dostosowałam do waszego poziomu i podaję dowody anegdotyczne, to znowu narzekanie.  Jak user wcześniej napisał, że z jego doświadczenia wynika, że 9 na 10 kobiet lubi owłosienie na twarzy faceta, to żeś nie stękał, że cię to rozpieprza. Z mojego doświadczenia wynika, że 9 na 10 kobiet obrzydza owłosienie na twarzy faceta i tyle.

Odpowiedz
Cytat:Lubię dobrze pachnieć
Cóż, parę sekund po zaaplikowaniu i tak nic nie czuję, więc takie rzeczy zostawiam żonie, jak chce, żebym pachniał to niech kupi zapach jaki jej pasuje. Na co dzień i tak nie używam nic prócz dezodorantu.

Cytat:No i na butach też nie oszczędzam.
Wydałem w tym roku 500 zeta na buty i jest to mój życiowy rekord. 250 za trekkingowe Merrelle przecenione z 500 i drugie tyle za trekkingowe sandały Colombia.

Na co dzień tylko wiekowe welury podklejone przez szewca dzieki czemu podeszwa się nie starła od lat podczas gdy oryginalna po roku się nie nadawała do użytku (nigdzie już takich nie widuję, więc nie mam jak kupić nowych - dwa razy mi się zdarzyło, że ktoś mnie pytał gdzie kupiłem) i najtańsze modele z Decathlonu - 60 zeta a wytrzymują 3-4 lata :P Po chooy przepłacać? :)
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
Śledzicie blogerów mody z Polski?
(01-12-2018, 21:33)Arahan napisał(a): Lubię dobrze pachnieć i już dawno się przekonałem, że na tym się nie oszczędza. Za to zanim kupię jakieś ubranie, nawet t-shirt za 30 zł to się 10 razy zastanawiam.

No i na butach też nie oszczędzam. Na wiosnę dorwałem Air Jordan 1 Retro High Flyknit za 550 zł :) musiałem mieć te piękne gnojki.

Ale żeby nie było tak zniewieściale, nie oszczędzam też na aucie :)
Ja kupiłem Ralph Lauren Polo Red Eau De Toilette. Zamierzałem wydać do 50€ na perfumy dla siebie. Miałem wziąć bardzo mi podchodzące perfumy japońskie Issey Miyake, ale pani w sklepie zaoferowała mi pack 125ml+50 za tę samą cenę co wybrany japoński, więc wybrałem Ralph Lauren. Wcześniej miałem Davidooff Cool Water. Jak byłem nastolatkiem, to strasznie podobał mi się dezodorant Pierre Cardin.

Niszowe perfumy:
http://pangrono.pl/niszowe-perfumy/

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Arahan napisał(a):Sam nie wiem do czego miałbym używać kremu. Po prostu nie potrzebuje. Nie mam skóry suchej. W zimie widać mi tylko oczy spod komina i kaptura. W lecie po co?

Myślę, że to dobra inwestycja na przyszłość. Teoretycznie teraz nie musisz ale przy czterdziestce skóra zapewne odwdzięczy się świeżym wyglądem i jędrnością. Unikniesz też na przykład przebarwień które z wiekiem się mogą pojawić i tym podobnych innych syfów które wraz z przybytkiem lat na karku potrafią wyjść na skórze, która nie była w młodości odpowiednio traktowana. Będziesz wciąż młodym bogiem a nie czterdziestolatkiem ;D

Odpowiedz
Cytat:Śledzicie blogerów mody z Polski?

Obecnie sporadycznie, kiedyś dość regularnie.
Na pierwszym miejscu Mr. Vintage (kawał świetnej roboty), później długo nic, Tomasz Miller, trochę Casualism i Ekskluzywny Menel. Z tego co zauważyłem, to w męskiej blogosferze modowej przeważa trend na klasyczną elegancję, brakuje mi jakiegoś spoko blogera z segmentu tylko smart casual/casual. No i poza Mr Vintage mało kto potrafi popełnić ciekawe, bogate w informacje artykuły.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Dajcie znac jak będzie mniej gejowo w tym temacie ;)
[Obrazek: im-out-gif-7.gif]

Odpowiedz
Już sam fakt znania imienia/przezwiska BLOGERA MODOWEGO - ja yebie jak to brzmi - powinien być czymś czym nie powinno się chwalić.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Akurat z ciuchami to mam wyjebke :) non stop pod krawatem w garniaku, więc jak idę do biedry czy jakiegoś innego sklepu to dres ;) w zasadzie moja narzeczona krzyczy, że ubieram się jak menel. Co jest dziwne, biorąc pod uwagę to jaką uwagę przykładam do butów i perfum.

Odpowiedz
Dobry dres zajebista sprawa, byle żeby miał ściągacze na dole. Wygodne, praktyczne, do wyjścia do sklepu czy na Melo z kumplami idealne.

Nienawidzę dżinsów. Od kilku dobrych miesiąc preferuje joggery. Uwielbiam polówki. Bluzy raczej bez kaptura. Od czasu do czasu jakiś fajny sweterek. I na tym się kończy moja znajomość mody.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Fajny wątek się zrobił. Taki nie za męski.

P.S.
Ja do nawilżania skóry używam krwi moich wrogów.

Odpowiedz
Cytat:Dobry dres zajebista sprawa, byle żeby miał ściągacze na dole. Wygodne, praktyczne, do wyjścia do sklepu czy na Melo z kumplami idealne.

Wyjść z domu w dresie? When pigs fly. (tzn może na bieganie, gdybym biegał, ale poza tym? No fuckin' way)
Sztruksy albo bojówki. Dżinsy okazjonalnie.

Cytat:Uwielbiam polówki.
<rzyg>

Odpowiedz
Też nie trawię polo, i to od dzieciństwa. A ten styl wbija się nawet do futbolu, Francja na mundialu w 2014 miała najpaskudniejsze koszulki, jakie tam widziałem. Jakbym był Francuzem i miał w czymś takim grać, raz-dwa zrezygnowałbym z kadry, kurva.

Odpowiedz
Polo są super, ale dresy to odzieżowa zaraza, gdzie nie spojrzeć ludzie wyglądający jakby chodzili, nie wiem, w pidżamach? Gorszy jest tylko debilny - zwłaszcza zimą - trend noszenia spodni ze ściągaczami na dole, kończących się nad gołymi kostkami, wszak skarpetki są passe.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon