Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
(23-12-2018, 15:34)Kluski napisał(a): Ja tam chcę wierzyć, że und3r był takim "projektem", bo o ile Monika mnie nużyła, tak Mądrala w pewien pokrętny sposób nawet fascynował. 
Kupił ode mnie film na allegro żeby dowiedzieć się jak się nazywam <3

Odpowiedz
und3r? :-D jakoś przegapiłem ten motyw chyba, jeżeli wcześniej o tym pisałeś. O jakie dobre.

No i coś dalej z tego było?
.

Odpowiedz
No to nie byl takim asem za jakiego się uwazal, bo przeciez wystarczy uzyc google by znalezc twoje nazwisko. :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(23-12-2018, 23:07)srebrnik napisał(a): und3r? :-D jakoś przegapiłem ten motyw chyba, jeżeli wcześniej o tym pisałeś. O jakie dobre.

No i coś dalej z tego było?
Zaczęło się od tego, że ostatnie jego multikonto tutaj miało czasami takie samo IP jak jedno z IP Corna :D Doszliśmy z Cornem do wniosku, że muszą pracować w tym samym miejscu, więc na forum filmożerców gdzie się przeniósł a gdzie go z Giefergiem dość szybko rozpoznaliśmy napisałem mu że wiem gdzie pracuje (nie wiem, nie pytałem Corna o szczegóły) i to bzdura, że prowadzi własną firmę czym się tu naKMFie przechwalał.
Musiało go to chyba strasznie uwierać, bo namierzył mnie na allegro (wow, co za osiągnięcie!) i dzień po tym jak osoba bez konta kupiła film który wystawiłem wyskoczył do mnie na forum po imieniu i ksywką Misiek (na nazwisko mam Miśkiewicz) i napisał coś takiego, uwaga:

Cytat:Piotruś, nie mam w zwyczaju się powtarzać, więc skonkluduję tylko tym, że naprawdę nie interesuje mnie co sobie o mnie wyobrażasz i za kogo mnie uważasz. To twoja sprawa i twój problem. Ale konfrontacji nie unikam nigdy, więc kwestię braku jaj chętnie przedyskutuję. Tak po prostu, żeby ci udowodnić, że byle Piotruś z internetu nie jest w stanie mi podskoczyć. Nadchodzi weekend, jak stoisz z czasem?
Wpłaty za film nie otrzymałem :(

Odpowiedz
LOL, nie wiem, co mnie bardziej przeraża i fascynuje jednocześnie że ktoś kręcił takie ściemy do końca, fapuje na tę piękną buziuchnę czy NAPRAWDĘ AUTENTYCZNIE znalazł tę twarz w Internecie i zatrybił.

To forum musi kiedyś zrodzić jakiegoś uroczego Nocnego Żniwiarza, nie ma bata <3 <3.

Swoją drogą chciałbym widzieć minę tej osoby, która jednak zdecydowała się na ostrzenie dzyndzla na Monikę, na przykład w prywatnych wiadomościach.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
Mierzwiak - a poznałeś imię albo nazwisko kupującego? Możesz poprosić o te dane allegro? Chętnie poznam kolegę z pracy :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Poznałem, ale skoro nie miał konta na allegro zakładam że podał fałszywe dane, choć może niekoniecznie, paczkomat ktory wybrał był rzeczywiście najbliżej jego adresu :D

Odpowiedz
Podeślij na pm, sprawdze na pracowym komputerze ;)

Odpowiedz
Poszło.

Dzień wcześniej dostałem też maila z pytaniem o inny film który sprzedawałem, a na ktorego odpowiedziałem podpisując się imieniem i nazwiskiem, więc biorę pod uwagę że to był on, a nie tamten kupujący, no ale tak czy siak zrobił jak obiecał, wcześniej insynuował że może coś ode mnie kupi i jak się okaże że jesteśmy z jednego miasta może umówimy się (na odbiór osobisty)

#soromantic

Odpowiedz
(23-12-2018, 19:35)Mierzwiak napisał(a): Kupił ode mnie film na allegro żeby dowiedzieć się jak się nazywam <3

Ja tam bym na Twoim miejscu Mierzwiak uważał. W filmach takie rzeczy niejednokrotnie kończą się gwałtem, albo morderstwem. Albo i jednym i drugim. Niekoniecznie w zaproponowanej przeze mnie kolejności. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
und3r (czy jak tam się teraz zwiesz) jeśli to czytasz, to wybieram opcję numer jeden ;)

Odpowiedz
Mierzwiak, ta sprawa jest po prostu piękna. Chyba zakochałem się w und3rze
.

Odpowiedz
Sięgam pamięcią lata wstecz i przez lekką mgiełkę przypominam sobie, że herr under nie był bynajmniej jakimś wyjątkowym wrzodem na dupie forum. Pisał składnie, z sensem, bez zaczepek, miał nawet całkiem trafne uwagi.

Potem nadeszły czarne miesiące i dyskusje w wątku politycznym, technologicznym i tym o 9/11. A taki dobry chłopak był. Zawsze mówił "dzień dobry" na ulicy.

Czy od początku gnił od środka, czy też zły wpływ forum zmienił go w internetową poczwarę?

Czy rodzimy się z natury dobrzy bądź źli, czy jesteśmy li tylko formowani przez społeczeństwo?

Czy związki zawodowe ochronią polskie kopalnie?

-----

Corn, błagam, jak się okaże, że siedzicie biurko w biurko, to w ramach świątecznego/poświątecznego prezentu udostępnij jego dane osobowe na forum. Najlepiej ze zdjęciem i przybliżoną wagą (Mierzwiak będzie wiedział, czy musi ostro trenować przed odbiorem osobistym).

Żarty żartami (nie namawiam do złego/dobrego ;)), ale taki chamski chwyt byłby pięknym zwieńczeniem historii.

Odpowiedz
Niestety dane które podał mi Mierzwiak nie wyrzucają mi nikogo o tym nazwisku. Imię jak najbardziej, nawet sporo, nawet w zarządzie ;)

Odpowiedz
Odkąd sięgam pamięcią uważałem karpia za mega złą w smaku rybę. W ostatnich latach w trakcie wigilii rezygnowałem, ale dzisiaj postanowiłem się skusić i skonsumowałem kawałek. Niestety podtrzymuję moje zdanie. Fuj, karp to najohydniejsza ryba jaką jadłem w życiu.

Wolę już kostki mintaja z biedry albo śledzia w occie.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Mam tak samo.
Tylko ja co roku zawsze ten kes na widelcu sprobuje, myslac, ze moze w tym roku będzie dobry. Niestety, co roku to samo. Najgorsza w smaku ryba na wigilijnym stole.
Moja zona lubi jednak, wiec karp na stole jest, aczkolwiek zalowalem, ze nie moglem zywego zatluc, w Auchanie byla taka kolejka po zywe karpie, ze nie chcialo nam sie stac i kupilismy gotowe kawalki.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja się chyba starzeję (niespodzianka!) bo zaczynają mi smakować zarówno kompot z suszu jak i karp, które kiedyś po prostu odrzucały.
Główną wadą karpia są ości, ale z biegiem lat też jest ich jakby mniej, wystarczy wyciągnąć kilka i można wsuwać mięsko. Karp jest dosyć tłusty, a na mój rozum to każda tłusta rybka ma sporo smaku, kwestia czy komuś on pasuje, zwłaszcza w połączeniu z pewną mulistością w smaku, ale i na to jest rada, bo sporo zależy od warunków w jakich karp się chował - najtańsze okazy z supermarketu tłoczyły się w zasyfiowych stawach więc są dosyć kiepskie w smaku, a te z mniej oszczędzających hodowli są wyraźnie lepsze, polecam na kolejną wigilię zaopatrzyć się w jakimś szanowanym rybnym i zobaczyć czy jest różnica.

Odpowiedz
Krokiety > Pierogi > Bigos ;) > Sałatka jarzynowa > Stare skarpety wujka Zenka > ... > Karp

Odpowiedz
Ja sobie zjadłem halibuta, karpia od lat nie tykam i to się pewnie nigdy nie zmieni. Generalnie, jeśli chodzi o wigilijne żarcie, ryby nigdy nie cieszyły sie u mnie wielką estymą.

Odpowiedz
U mnie filet z dorsza i było super. A kompot z suszu zawsze lubiłem. ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon